Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara Kids Palace
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CAZAN ALEXANDRAI A100DINU THEODORA
PUTINEANU PAULI A100DINU THEODORA
POSTARNICEANU PETRUI A97DINU THEODORA
PAULIAN SOPHIEI A90DINU THEODORA
STOICULESCU NATALIAI A90DINU THEODORA
PETRAS MATEII A89DINU THEODORA
MATASEL SMARANDAI A85DINU THEODORA
ALEXANDRU ROBERTI A83DINU THEODORA
ZIDARU BRIANAI A77DINU THEODORA
PETREA SOFIAI A62DINU THEODORA
BOTEZ LUCA ANDREII AParticipantDINU THEODORA
MANDACHE IRINAI AParticipantDINU THEODORA
VASILESCU ILINCAI B100BOLDEANU MADALINA CONSTANTINA
MINCOVICI LUCAI B90BOLDEANU MADALINA CONSTANTINA
VOICU ALESSIAI B90BOLDEANU MADALINA CONSTANTINA
CHEPTIS STEFANI B87BOLDEANU MADALINA CONSTANTINA
MIHAI RADUTAI B80BOLDEANU MADALINA CONSTANTINA
FERARU ARIANAI B77BOLDEANU MADALINA CONSTANTINA
HROMEI PATRICKI B70BOLDEANU MADALINA CONSTANTINA
CAZAN IOANAI B67BOLDEANU MADALINA CONSTANTINA
OLARIU MARIAI B65BOLDEANU MADALINA CONSTANTINA
BUTUC DIANAI B62BOLDEANU MADALINA CONSTANTINA
RIZEA ROBERTAII A100NANU RAMONA
BUCUR ADELINAII A95NANU RAMONA
CUCU CALINII A95NANU RAMONA
STAMATEANU RAZVANII A85NANU RAMONA
HARNAGEA DAVIDIII A100DITU ANCA GEORGIANA
SOTIRIU PATRICIAIII A100DITU ANCA GEORGIANA
GRUIA DAMIANIII A95DITU ANCA GEORGIANA
PETA INGRIDIII A88DITU ANCA GEORGIANA
CONSTANTINESCU EMAIII A81DITU ANCA GEORGIANA
COSTACHE IRINAIII A79DITU ANCA GEORGIANA
SIMION MATEIIII A77DITU ANCA GEORGIANA
PARISCU IRISIII A71DITU ANCA GEORGIANA
CONSTANTINESCU MARAIII A70DITU ANCA GEORGIANA
CHICIOREA STEFANIII A60DITU ANCA GEORGIANA
MARUSCA EMILIAPregatitoare A100DARAGIU VALENTINA
CAMPEANU IRINAPregatitoare A90DARAGIU VALENTINA
ROPOTAN IRINAPregatitoare A90DARAGIU VALENTINA
GIRDOC NICOLAPregatitoare A89DARAGIU VALENTINA
ROMITAN DAVIDPregatitoare A83DARAGIU VALENTINA
DUMITRCHE MATEIPregatitoare A80DARAGIU VALENTINA
DUMITRCHE MATEIPregatitoare A80DARAGIU VALENTINA
FRATILA RADUPregatitoare A70DARAGIU VALENTINA
FARTAIS STEFANPregatitoare A69DARAGIU VALENTINA
HARPAU RAZVANPregatitoare A64DARAGIU VALENTINA
CONSTANTIN MIHAIPregatitoare B100LUNGU CRISTINA
GEORGESCU ALEXANDRAPregatitoare B100LUNGU CRISTINA
LUNGU STEFANPregatitoare B100LUNGU CRISTINA
PAUN ANA MARIAPregatitoare B100LUNGU CRISTINA
BAILLIUS DAMIENPregatitoare B95LUNGU CRISTINA
IORDACHE AMALIAPregatitoare B95LUNGU CRISTINA
CRISTESCU DARIAPregatitoare B92LUNGU CRISTINA
CAZAN ANASTASIAPregatitoare B85LUNGU CRISTINA
CILA ANDREIPregatitoare B84LUNGU CRISTINA
FECIORU DAVIDPregatitoare B84LUNGU CRISTINA
DUNCA AMEDEEAPregatitoare B79LUNGU CRISTINA

Inapoi la centrele de concurs