Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Scoala Gimnaziala Dimitrie Cantemir
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ARSENE ALEXANDRUII A95LIGA LILIANA PAULA
MUREA MADALINA II A88LIGA LILIANA PAULA
LIGA DENISA ELENA II A85LIGA LILIANA PAULA
ROTARU RADUII A65LIGA LILIANA PAULA
BURADA ANDREEAII A63LIGA LILIANA PAULA
Codirla Andrei-IonutIII A90Meirosu Giorgiana
Petrea Iuliana-IoanaIII A90Meirosu Giorgiana
Balanica Denisa-FlorinaIII A80Meirosu Giorgiana
Risca Ionela-BiancaIII A77Meirosu Giorgiana
Cioroiu Maria-StefaniaIII A70Meirosu Giorgiana
Bocaneala Denis-GeorgianIII A67Meirosu Giorgiana
Manea Roberta-MariaIII A65Meirosu Giorgiana
Baciu Andrei FlorinIV A100Ivascu Catalina
Calu CristianaIV A100Ivascu Catalina
Mirzea Miruna GabrielaIV A100Ivascu Catalina
Rosu Angel StefanIV A100Ivascu Catalina
Rotaru Daria MariaIV A100Ivascu Catalina
Stefan Laura AndreeaIV A100Ivascu Catalina
Cochirleanu Eduard IulianIV B95Piticas Mariana
Lunca Elena GabrielaIV B90Piticas Mariana
Avramescu Bianca IonelaIV B80Piticas Mariana
Hincu Robert MarianIV B80Piticas Mariana
Gavrilovici CristinaIV B70Piticas Mariana
Ionita Diana IoanaIV B65Piticas Mariana
Lupusor MariaIV B65Piticas Mariana
Picus StefanIV B63Piticas Mariana
Olteanu Emilian GeorgianIV BParticipantPiticas Mariana
Parvana GavrilaIV BParticipantPiticas Mariana
Gavrila AlinIV BParticipantPiticas Mariana
Raducan RobertIV BParticipantPiticas Mariana
CORLATEAN ANTONIOPregatitoare B100BORDEA GICUTA
RAMBU SABINA IONELAPregatitoare B100BORDEA GICUTA
TURCU MIRUNA MARIAPregatitoare B100BORDEA GICUTA
MESU ALEXANDRUPregatitoare B98BORDEA GICUTA
CRISTEA GABRIELAPregatitoare B97BORDEA GICUTA
CULEA IONUTPregatitoare B90BORDEA GICUTA
BUHAI DARIUSPregatitoare B85BORDEA GICUTA
BOCANEALA GABRIELPregatitoare B70BORDEA GICUTA
PREDA ALESIAPregatitoare B70BORDEA GICUTA
ILIE RAZVAN STEFANOPregatitoare B67BORDEA GICUTA
EPURE ROBERTPregatitoare B65BORDEA GICUTA
SECUIU DAVIDPregatitoare B60BORDEA GICUTA
VARNALI EDUARDPregatitoare BParticipantBORDEA GICUTA
GHEORGHE MIHAELAPregatitoare BParticipantBORDEA GICUTA
NEAGU ADRIANAPregatitoare BParticipantBORDEA GICUTA
RAFOIU ANAPregatitoare BParticipantBORDEA GICUTA
CHIRPAC LARISAPregatitoare BParticipantBORDEA GICUTA

Inapoi la centrele de concurs