Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Dragan Cosmin AndreiI B100Alexe Virginia
Gheta Ana KarinaI B100Alexe Virginia
Calciu Sara AndreeaI B90Alexe Virginia
Diaconu Toma AndreiI B90Alexe Virginia
Opinca AlexandruI B90Alexe Virginia
Pavel Matei StefanI B90Alexe Virginia
Radu Bianca MariaI B90Alexe Virginia
Adascalitei Sara MariaI B85Alexe Virginia
Draghici AlexiaI B85Alexe Virginia
Mihailescu Iris AlexandraI B85Alexe Virginia
Bucur David AndreiI B80Alexe Virginia
Ceuca Alex MihaiI B80Alexe Virginia
Davidescu AlexandruI B80Alexe Virginia
Galatanu Alexandru StefanI B80Alexe Virginia
Maria AnaI B80Alexe Virginia
Udrea DavidI B80Alexe Virginia
Alexandru Cristian OctavianI B75Alexe Virginia
Constantinescu Eric AndreiI B75Alexe Virginia
Abdulachim ErenI B72Alexe Virginia
Gheta Karina MariaI B70Alexe Virginia
Lupan LuizaI B65Alexe Virginia
Nastase OliviaI B62Alexe Virginia
Denitoiu Radu CristianII B100Staicu Geanina
Toma Teodora MariaII B100Staicu Geanina
Ghintuiala Daria AlexandraII B95Staicu Geanina
ZAMFIR LUCAII B93Staicu Geanina
DRAGHIA ALEXANDRUII B90Staicu Geanina
VOICU NATALIA IOANAII B88Staicu Geanina
BRATU ERICII B86Staicu Geanina
GHEORGHE MIHNEA BOGDANII B80Staicu Geanina
VILCAN ROBERT ALEXANDRUII B76Staicu Geanina
COSTEA MATEI VLADII B72.5Staicu Geanina
PARASCHIVESCU EVA MARIAII B65.5Staicu Geanina
BARSAN RALUCAII BParticipantStaicu Geanina
CIURLAU LUCA ANDREIII BParticipantStaicu Geanina
NITA MARIA TEODORAII BParticipantStaicu Geanina
BUDULAC RARES ANDREIII BParticipantStaicu Geanina
ENACHE ERICA MARIAII BParticipantStaicu Geanina
COSTEA ALEXANDRA ISABELAII BParticipantStaicu Geanina
CROITORU CRISTIAN NICOLAEII BParticipantStaicu Geanina
DINU RARES ANDREIII BParticipantStaicu Geanina
GOLU SANDU TUDOR GABRIELII BParticipantStaicu Geanina
GHERGHITA GRASU CHRISTIAN ALEXANDRUII BParticipantStaicu Geanina
GEORGESCU ANDRA IOANA CRISTINAII BParticipantStaicu Geanina
TOADER ALEXANDRA ELENAII BParticipantStaicu Geanina
Duta DianaIII B86Micloi Emilia
Tanasescu IrinaIII B86Micloi Emilia
Avram DariaIII B76Micloi Emilia
Stochitoiu BiancaIII B75Micloi Emilia
Lupu MateiIII B73Micloi Emilia
Vasile StefanIII B72Micloi Emilia
Plesca AndreiIII B68Micloi Emilia
Nitu DariaIII B65Micloi Emilia
Badea AlexiaIV B92Andrei Maria
Popescu AndreeaIV B80Andrei Maria
Balog MateiIV B75Andrei Maria
Budulac AndraIV B67Andrei Maria
Carstea LuizaIV B62Andrei Maria
Crisan LaraIV B61Andrei Maria
Deusan AlexandruPregatitoare A100Iordache Cristina
Pirvu SabrinaPregatitoare A100Iordache Cristina
Bratu AlexiaPregatitoare A95Iordache Cristina
Paduraru BiancaPregatitoare A94Iordache Cristina
valusescu SoniaPregatitoare A94Iordache Cristina
Pavel MariaPregatitoare A88Iordache Cristina
Bazavan EvelinaPregatitoare A85Iordache Cristina
Acsinte StefaniaPregatitoare A84Iordache Cristina
Rabuga AnamariaPregatitoare A79Iordache Cristina
Ghinea RaresPregatitoare A61Iordache Cristina
ANGHEL BIANCA ANDREEAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
BADEA ROBERT ALEXANDRUPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
BERESCU ANDREEAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
CARAVETEANU MIHAITA MATEIPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
CIOLANEL DIANAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
DANAILA RARES ANDREIPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
DINU GABRIEL ALEXANDRU LUCAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
DUCULESCU TUDOR ALEXANDRUPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
ENE AMALIA MARIAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
ENE DIANA MARIAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
GHITA INGRID MARIAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
IFTIME MARA IOANAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
MOGA MARA ALESSIAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
MUSCALU ANA LETITIAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
MUSTATA OANA VERONICAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
PARASCHIVESCU MIHAIPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
POPESCU ALESSIA MARIAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
SABIE PETRU MIRCEAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
URSACHE TUDOR IONUTPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
VODA CLARA IOANAPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
ZAHARIA SEBASTIAN CONSTANTINPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
ZAMFIR STEFAN FLORINPregatitoare B84Udrea Viviana Georgiana
BANDULEA MARIAPregatitoare B80Udrea Viviana Georgiana
GHEORGHE MATEIPregatitoare B79Udrea Viviana Georgiana
IORDAN MIHAI ALECUPregatitoare B79Udrea Viviana Georgiana
STEFANUTI DAVID STEFANPregatitoare B78Udrea Viviana Georgiana

Inapoi la centrele de concurs