Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara King George II
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ALBU TEODORI A100CONSTANTIN ROXANA
DUMITRIU ALEXANDRAI A100CONSTANTIN ROXANA
GHEORGHIESCU IONUTI A100CONSTANTIN ROXANA
GRADINARIU IUSTINAI A100CONSTANTIN ROXANA
GROSU CRISTIANI A100CONSTANTIN ROXANA
HRISTU EDUARDI A100CONSTANTIN ROXANA
PANES ALEXANDRUI A100CONSTANTIN ROXANA
PERISOARA MATEII A100CONSTANTIN ROXANA
GEAGEAC MARIAI A82CONSTANTIN ROXANA
BALAN ADRIANI AParticipantCONSTANTIN ROXANA
RAICU ANDREEAI AParticipantCONSTANTIN ROXANA
Badea KarinaI C100Stefan Lavinia
Badea KarinaI C100Stefan Lavinia
Banila IrinaI C100Stefan Lavinia
Banila IrinaI C100Stefan Lavinia
Agapie DianaI C95Stefan Lavinia
Agapie DianaI C95Stefan Lavinia
Chira MateiI C94Stefan Lavinia
Chira MateiI C94Stefan Lavinia
Ciausescu AlbertI C94Stefan Lavinia
Ciausescu AlbertI C94Stefan Lavinia
Mihalache SabinaI C94Stefan Lavinia
Mihalache SabinaI C94Stefan Lavinia
Tanase MilenaI C85Stefan Lavinia
Tanase MIlenaI C85Stefan Lavinia
Murariu IrinaI C84Stefan Lavinia
Murariu IrinaI C84Stefan Lavinia
Prioteasa MateiI C84Stefan Lavinia
Prioteasa MateiI C84Stefan Lavinia
Ingeaua VictorI C74Stefan Lavinia
Ingeaua VictorI C74Stefan Lavinia
Gheorghe RobertI C71Stefan Lavinia
Gheorghe RobertI C71Stefan Lavinia
SERBAN RADU ALEXANDRUII A95ANDREI CAMELIA
ANDRONACHE ARIANA ANDREEAII A85ANDREI CAMELIA
VESCAN LETITIAII A85ANDREI CAMELIA
GHERMAN LUCAS ALEXANDRUII A80ANDREI CAMELIA
TULEU ALEXANDRUII A75ANDREI CAMELIA
GHEORGHIU NICHOLAS GEORGEII A73ANDREI CAMELIA
Dumitrache EricIII A95Alis Bodea
Ionescu AntoniaIII A90Alis Bodea
Ungureanu VladIII A87Alis Bodea
BALEA DARIUSPregatitoare A100IOVU MADALINA
BOSA VLADPregatitoare A100IOVU MADALINA
DAVID ALICEPregatitoare A100IOVU MADALINA
GHEORGHIESCU ANDREIPregatitoare A100IOVU MADALINA
IORDACHE ALICEPregatitoare A100IOVU MADALINA
IRIMIA ANDREEAPregatitoare A100IOVU MADALINA
MARINOF MARAPregatitoare A100IOVU MADALINA
TUDOR LUANAPregatitoare A100IOVU MADALINA
PECINGINA MAYAPregatitoare A90IOVU MADALINA
Gavanescu FrancescaPregatitoare A88Andreea Mesescu
Giosanu EduardPregatitoare A88Andreea Mesescu
Iliescu AndreiPregatitoare A88Andreea Mesescu
Monoranu Philip VictorPregatitoare A88Andreea Mesescu
Sasu CameliaPregatitoare A88Andreea Mesescu
Chica DavidPregatitoare A85Andreea Mesescu
Oncica MariaPregatitoare A85Andreea Mesescu
Breza Marin IngridPregatitoare A80Andreea Mesescu
NECULA BOGDANPregatitoare A75IOVU MADALINA
Baltatanu SoniaPregatitoare C100Chiru Andreea
Buzdruna AlexandruPregatitoare C100Chiru Andreea
Ganescu StefanPregatitoare C100Chiru Andreea
Marin SophiaPregatitoare C100Chiru Andreea
Paunas AlessiaPregatitoare C100Chiru Andreea
Tuturescu EricPregatitoare C100Chiru Andreea
Bucur RaduPregatitoare C95Chiru Andreea
Craciunescu CalinPregatitoare C93Chiru Andreea

Inapoi la centrele de concurs