Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ciorani
Scoala:Liceul Tehnologic Cioranii de Jos
Nume elevClasaCadru didactic
ALEXANDRU DUMITRU VALENTINI RADU ATENA
ENACHE DRAGOS ANDREII RADU ATENA
ENACHE MIHAII RADU ATENA
GHINEA ELENA GEORGIANAI RADU ATENA
ILIE ANDREI MIHAII RADU ATENA
ILIE RALUCA GABRIELAI RADU ATENA
MIHAI GEORGE FLORINI RADU ATENA
RATEANU ROBERT VALENTINI RADU ATENA
RISTEA ALEXANDRU STEFANI RADU ATENA
TRAGACIU ALEXANDRA GEORGIANAI RADU ATENA
VLAD DARIA GABRIELAI RADU ATENA
VOICU RARES CONSTANTINI RADU ATENA
GHINESCU DENISA MIHAELAII ILIE IULIANA
LUNGU ALEXANDRU LUCIANII ILIE IULIANA
PREDA ROBERTII MATEI MARILENA
TOADER MIHAI SILVIUII ILIE IULIANA
BANCIU DORINAIII COSTACHE ELENA ANDA
BURLACU ANTONIOIII COSTACHE ELENA ANDA
COTITOSU ERIKAIII COSTACHE ELENA ANDA
DECIU DENISIII COSTACHE ELENA ANDA
DINU SERGIUIII COSTACHE ELENA ANDA
DRAGU MIHNEAIII COSTACHE ELENA ANDA
NASTASE ANDREIIII COSTACHE ELENA ANDA
NICOLAE ROBERTIII COSTACHE ELENA ANDA
PETRESCU EUGENIOIII COSTACHE ELENA ANDA
SARARU ALEXANDRUIII COSTACHE ELENA ANDA
STANCIU FLORINIII COSTACHE ELENA ANDA
STANCU AIDAIII COSTACHE ELENA ANDA
STANCU ANDREIIII COSTACHE ELENA ANDA
STAVARACHE COSMINAIII COSTACHE ELENA ANDA
TEODORESCU DIANAIII COSTACHE ELENA ANDA
ALDEA CRISTIAN VALENTINIV MIHAI MIRELA
CONSTANTIN ADRIAN SEBASTIANIV MIHAI MIRELA
DUMITRASCU ADRIAN STEFANESCUIV MIHAI MIRELA
DUTA ANDRA GEORGIANAIV MIHAI MIRELA
IANCU DARIA GABRIELAIV MIHAI MIRELA
NICOLAE LAURENTIU MARIANIV MIHAI MIRELA
RISTEA IOANA CATALINAIV MIHAI MIRELA
GHITA ADELINAPregatitoare AENE NICOLETA
MARIN NECTARIEPregatitoare AENE NICOLETA
PARASCHIV FLORINPregatitoare AENE NICOLETA
RADUTA CRISTIANPregatitoare AENE NICOLETA
SERBAN CODRUTPregatitoare AENE NICOLETA
SERBAN NATALIAPregatitoare AENE NICOLETA
BOLOCAN MARIA ANTONIAPregatitoare BOPREA MARIA
CHIRCHIBOI ALINA GEORGIANAPregatitoare BOPREA MARIA
DIMA RAMONAPregatitoare BALEXANDRESCU CATALINA
DOBRE DAVIDPregatitoare BOPREA MARIA
LUNGU STEFANIAPregatitoare BALEXANDRESCU CATALINA
MIHAILA GEORGEPregatitoare BALEXANDRESCU CATALINA
MIRCEA MARIA ANTONIAPregatitoare BOPREA MARIA
MUSAT MAXIMUS ANDREIPregatitoare BOPREA MARIA
NEAMTU ANDREEA GABRIELAPregatitoare BOPREA MARIA
NITA ERICAPregatitoare BALEXANDRESCU CATALINA
OPREA IONELA AURELIA ANTONIAPregatitoare BOPREA MARIA
PICIU IONUTPregatitoare BALEXANDRESCU CATALINA
POPESCU VLAD NICOLAEPregatitoare BOPREA MARIA
TOADER MIHAI CRISTIAN FLORENTINPregatitoare BOPREA MARIA
BIRCA REBECA ANDREEAPregatitoare CVOICU ADRIANA
GHEORGHE ANTONIO ANDREI SEBASTIANPregatitoare CVOICU ADRIANA
RISTIN ALINA MARIAPregatitoare CVOICU ADRIANA

Inapoi la centrele de concurs