Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala gimnaziala nr.56
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bondrila DariaI G98Cioraneanu Dana
Fratila Mihai TheodorI G98Cioraneanu Dana
Margineanu MateiI G95Cioraneanu Dana
Petrescu DavidI G95Cioraneanu Dana
Pusca VladI G95Cioraneanu Dana
Murdare StefanI G94Cioraneanu Dana
Petrescu EricI G94Cioraneanu Dana
Danaila RazvanI G92Cioraneanu Dana
Popescu AlexandruI G92Cioraneanu Dana
Buscu MateiI G90Cioraneanu Dana
Tunsoiu Ana MariaI G90Cioraneanu Dana
Ungureanu VladI G90Cioraneanu Dana
Georgescu Livia MariaII A100Cocos Barbu Ana
Marcu CristianII A100Cocos Barbu Ana
Toma DenisII A100Cocos Barbu Ana
Medianu DavidII A95Cocos Barbu Ana
Pitigoi DavidII A95Cocos Barbu Ana
Preda DavidII A93Cocos Barbu Ana
Bogdan MirceaII A90Cocos Barbu Ana
Joenel AndreiII A86Cocos Barbu Ana
Scarlat AlexandraII A83Cocos Barbu Ana
El Chamtieh AminaII A80Cocos Barbu Ana
Ene Paraschiv MariaII A80Cocos Barbu Ana
Ambrozie BiancaII A73Cocos Barbu Ana
Duta DavidII A72Cocos Barbu Ana
Popescu SaraII A72Cocos Barbu Ana
Nicut Ana KatherinaII A71Cocos Barbu Ana
Georgescu AlbertII B95Iancu Daniela
Ciani Codrin II B90Iancu Daniela
Jinga MariaII B90Iancu Daniela
Mursa RobertII B90Iancu Daniela
Rusu AndreiII B90Iancu Daniela
Sirbu Ana MariaII B85Iancu Daniela
Bancu DamianII B78Iancu Daniela
Iancu TaniaII B75Iancu Daniela
Cherciu VladII B70Iancu Daniela
Cremeriuc DavidII B70Iancu Daniela
Iordache CrinaII B70Iancu Daniela
Stoica AndreiII E100Grigorescu Alexandra
Olescu OvidiuII E95Grigorescu Alexandra
Dragan Maria II E92Grigorescu Alexandra
Ionescu SabinaII E90Grigorescu Alexandra
Leu MateiII E86Grigorescu Alexandra
Borcea DianaII E81Grigorescu Alexandra
Grigorescu EvaII E81Grigorescu Alexandra
Radulescu StefanII E80Grigorescu Alexandra
Tocan AlexandruII E80Grigorescu Alexandra
Bobei SofiaII E78Grigorescu Alexandra
Bose IuliaII E76Grigorescu Alexandra
Ionescu AndreiII E71Grigorescu Alexandra
Ovedenie AnaII E70Grigorescu Alexandra
Komlodi SaraII E68Grigorescu Alexandra
Margarit MihaiII E68Grigorescu Alexandra
Ivanescu TeodoraII F100Sandoiu Laura
Nicola Vlad CristianII F100Sandoiu Laura
Paduraru AndraII F100Sandoiu Laura
Popa MaurII F100Sandoiu Laura
Vraciu LucaII F100Sandoiu Laura
Costea ClaudiaII F95Sandoiu Laura
Dan Erika GabrielaII F95Sandoiu Laura
Voicu StefanII F94Sandoiu Laura
Abdul Razzak SamerII F93Sandoiu Laura
Nedea Radu CristianII F93Sandoiu Laura
Arbans AndreiII F92Sandoiu Laura
Cojocaru TeodorII F90Sandoiu Laura
Cretu Vlad AlexandruII F85Sandoiu Laura
Iliescu VladII F85Sandoiu Laura
Coman Andrei ValentinII F83Sandoiu Laura
Georgescu AureliaIV A100Nitu Madalina
Misterian PaulIV A80Nitu Madalina
Ion Ovidiu MihaiIV C100Anton Eugenia
Piti George CristianIV C95Anton Eugenia
Bugu TudorIV C87Anton Eugenia
Alioane MaraIV C86Anton Eugenia
Gurlea ArinaIV C80Anton Eugenia
Spiridon RazvanIV C73Anton Eugenia
Aichimoaie AlexandruIV C70Anton Eugenia

Inapoi la centrele de concurs