Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala gimnaziala nr.56
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bota TudorII CEVelciu Alexandrina
Buzea MihaiII CEVelciu Alexandrina
Grigore DavidII CEVelciu Alexandrina
Tesleanu MateiII CEVelciu Alexandrina
MANOLE ILINCAII EEMITEA SILVIA
Manole IlincaII EEMitea Silvia
Stanciu Stefan IoanII EEMitea Silvia
STANCIU STEFAN IOANII EEMITEA SILVIA
VONCU OTILIA MARIAII EEMITEA SILVIA
Voncu Otilia MariaII EEMitea Silvia
Danaila RazvanII GECioraneanu Dana
Petrescu DavidII GECioraneanu Dana
Gafta Cristian AlexandruIII AECocos Barbu Ana
Toma Denis GabrielIII AECocos Barbu Ana
Iordache Crina BiancaIII BEIancu Daniela
Borcea DianaIII EEGrigorescu Alexandra
Bose IuliaIII EEGrigorescu Alexandra
Dragan Maria III EEGrigorescu Alexandra
Komlodi SaraIII EEGrigorescu Alexandra
Leu MateiIII EEGrigorescu Alexandra
Nastase CarolIII EEGrigorescu Alexandra
Olescu OvidiuIII EEGrigorescu Alexandra
Stoica AndreiIII EEGrigorescu Alexandra
Tocan AlexandruIII EEGrigorescu Alexandra
Abdul Razzak SamerIII FESandoiu Laura
Ivanescu Teodora IuliaIII FESandoiu Laura
Niculae DavidIV AEMotatu Elena
Stoica Oana LarisaIV BEDanila Livia
Barzoiu RaresIV CEPopeanu Florina
Berghea SaraIV CEPopeanu Florina
Ceafalau MariaIV CEPopeanu Florina
Condoiu TeodoraIV CEPopeanu Florina
Dobrea AlexiaIV CEPopeanu Florina
Jula MihneaIV CEPopeanu Florina
Lovin IuliaIV CEPopeanu Florina
Moroeanu MateiIV CEPopeanu Florina
Peter RobertIV CEPopeanu Florina
Rusu DavidIV CEPopeanu Florina
Tudor Duicu VladimirIV CEPopeanu Florina
Bulica IoanIV DEDragomir Elisabeta
Stefan ArinaIV DEDragomir Elisabeta
Tufaru Emilia IoanaIV DEDragomir Elisabeta
Matei AndreiIV EECamarasescu Steliana
Nitoiu MaraIV EECamarasescu Steliana
Balaci LucaIV FEBaron Magdalena
Bologan CalinIV FEBaron Magdalena
Holt EricIV FEBaron Magdalena
Ladin CarinaIV FEBaron Magdalena
Marzavan CristianIV FEBaron Magdalena
Lichiardopol PetruII CIVelciu Alexandrina
Bogdan Mircea AndreiIII AICocos Barbu Ana
Duta David AndreiIII AICocos Barbu Ana
Georgescu Livia MariaIII AICocos Barbu Ana
Constantin Anca MariaIV DIDragomir Elisabeta
Dumitru Veronica StefaniaIV DIDragomir Elisabeta
Popescu Tudor MihaiIV DIDragomir Elisabeta
Salagean Ruxandra MariaIV DIDragomir Elisabeta
Gitman IrinaII CIVelciu Alexandrina
Stefan AlexandruII CIVelciu Alexandrina
Ungureanu VladII GICioraneanu Dana
Preda David AlexandruIII AICocos Barbu Ana
Rusu AndreiIII BIIancu Daniela
Dima AnisiaIII EIGrigorescu Alexandra
Nedea Radu CristianIII FISandoiu Laura
Condrea AlexandruIV DIDragomir Elisabeta
Mindru BiancaIV DIDragomir Elisabeta
Chiose RunaIV FIBaron Magdalena
Sandu IlincaII GIICioraneanu Dana
Ene Paraschiv Maria MagdalenaIII AIICocos Barbu Ana
Pitigoi David MihaiIII AIICocos Barbu Ana
Ciocoiu TheaIII CIIMitrea Florentina
Median KarinaIII DIIVulpe Alina
Radu Andreea IV AIIMotatu Elena
Cirlan MateiIV CIIPopeanu Florina
Cojocariu TiberiuIV CIIPopeanu Florina
Naum MirunaIV CIIPopeanu Florina
Tepes Grosu AlexaIV CIIPopeanu Florina
Zarafiu MariaIV CIIPopeanu Florina
Zaharia Iulian III EIIGrigorescu Alexandra
Calota Matei AlexandruIII FIISandoiu Laura
Alecu Izsak David MihaiIV DIIDragomir Elisabeta
Saila Darius MihaiIV EIICamarasescu Steliana
Niculita AmosII CIIVelciu Alexandrina
Niedl CarlaII CIIVelciu Alexandrina
Pavel MateiII CIIVelciu Alexandrina
Bondrila DariaII GIICioraneanu Dana
Filip VladII GIICioraneanu Dana
Fratila MihaiII GIICioraneanu Dana
Mardare StefanII GIICioraneanu Dana
Pavel AnaII GIICioraneanu Dana
Protopopescu IrinaII GIICioraneanu Dana
Pusca VladII GIICioraneanu Dana
Lacraru Teodora LuciaIII AIICocos Barbu Ana
Stanescu AlexandruIII AIICocos Barbu Ana
Iancu Tania TeodoraIII BIIIancu Daniela
Mindrila MariaIII CIIMitrea Florentina
Pavel AlexandraIII CIIMitrea Florentina
Macarie IrinaIII DIIVulpe Alina
Varzaru DariaIII DIIVulpe Alina
Balan DavidIII EIIGrigorescu Alexandra
Grigorescu EvaIII EIIGrigorescu Alexandra
Margarit MihaiIII EIIGrigorescu Alexandra
Tuca GabrielaIII EIIGrigorescu Alexandra
Arbans AndreiIII FIISandoiu Laura
Dumitrescu RaduIV CIIPopeanu Florina
Pluteanu EmmaIV CIIPopeanu Florina
Toader MateiIV CIIPopeanu Florina
Casapu David AndreiIV DIIDragomir Elisabeta
Chen MaiaIV FIIBaron Magdalena
Mihai CristianIV FIIBaron Magdalena
Vedel BogdanIV FIIBaron Magdalena
Partenie VladII CIIIVelciu Alexandrina
Macau IoanaIV CIIIPopeanu Florina
Bancu Damian IonutIII BIIIIancu Daniela
Cremeriuc David AndreiIII BIIIIancu Daniela
Blindu Adrian NicolaeIII FIIISandoiu Laura
Zamfiroiu-Avidis AlexandruIV EIIICamarasescu Steliana
Curmei AndradaIV FIIIBaron Magdalena
Anghelescu AnastasiaIII CIIIMitrea Florentina
Voicu StefanIII FIIISandoiu Laura
Tiglea MirunaIV CIIIPopeanu Florina
Druga Dalia ElizaIV DIIIDragomir Elisabeta
Igescu Mihai SergiuIV DIIIDragomir Elisabeta
Mihaila AndreiIV FIIIBaron Magdalena
Burlacu MariaI FMChendea Elena
Marinache NataliaI FMChendea Elena
Stoica DianaI FMChendea Elena
Dumitrescu SofiaII CMVelciu Alexandrina
Niculescu MihaiII CMVelciu Alexandrina
Marcu CristianIII AMCocos Barbu Ana
Teodorescu LeoIII DMVulpe Alina
Colesnic StefanIII EMGrigorescu Alexandra
Ovedenie AnaIII EMGrigorescu Alexandra
Tanase TudorIV CMPopeanu Florina
Bozu-Lupu Ana MariaIV DMDragomir Elisabeta
Stanescu Daria CristianaIV DMDragomir Elisabeta
Victorian -Jipa Patrick AlexandruIV DMDragomir Elisabeta
Pencu AntoniaIV EMCamarasescu Steliana
Dragu MateiIV FMBaron Magdalena
Oleinic EmiliaIV FMBaron Magdalena

Inapoi la centrele de concurs