Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Brasov
Localitate:Brasov
Scoala:Scoala Gimnaziala nr.1
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ANGHELESCU SOFIAII A95DRAGOMIRESCU CARMEN
MOCAN ANDREIII A95DRAGOMIRESCU CARMEN
PAMPU RARESII A95DRAGOMIRESCU CARMEN
COPACIU RADUII A81DRAGOMIRESCU CARMEN
CAMARUT BRIANAII A73DRAGOMIRESCU CARMEN
CRETU ANAII A73DRAGOMIRESCU CARMEN
NITU IOANAII A73DRAGOMIRESCU CARMEN
RUSU RAULII A71DRAGOMIRESCU CARMEN
SERBAN TUDORII A70DRAGOMIRESCU CARMEN
MUNTEANU DENISAII A68DRAGOMIRESCU CARMEN
ADEACONITEI DAVIDII A66DRAGOMIRESCU CARMEN
COCHI LUANAII A64DRAGOMIRESCU CARMEN
NISCOV YANNISII AParticipantDRAGOMIRESCU CARMEN
OTAVA RAMONAII AParticipantDRAGOMIRESCU CARMEN
ALEXA MARIAII AParticipantDRAGOMIRESCU CARMEN
IORDAN MATEIII AParticipantDRAGOMIRESCU CARMEN
CABUT ADINAII AParticipantDRAGOMIRESCU CARMEN
POPA ANDREAII AParticipantDRAGOMIRESCU CARMEN
VANTU MARINAII AParticipantDRAGOMIRESCU CARMEN
VANTU MARINAII AParticipantDRAGOMIRESCU CARMEN
STOICA CLAUDIAII AParticipantDRAGOMIRESCU CARMEN
ISTRATE ELISAII AParticipantDRAGOMIRESCU CARMEN
MAN DARIUSII AParticipantDRAGOMIRESCU CARMEN
PERTEA MARAII B95PERIANU CONSTANTA
VICOL CRISTIANII B95PERIANU CONSTANTA
ROMAN DARIAII B92PERIANU CONSTANTA
SCHNEIDER TEODORA-MAYAII B90PERIANU CONSTANTA
BARTIS TUDORII B77PERIANU CONSTANTA
CASANOVA CAROLINAII B76PERIANU CONSTANTA
DUMITRU ARONII B74PERIANU CONSTANTA
ALBU ALICIAII B67PERIANU CONSTANTA
SORESCU RAULII B62PERIANU CONSTANTA
BUZOIANU CATALINAII BParticipantPERIANU CONSTANTA
CLINCI ARIANNAII BParticipantPERIANU CONSTANTA
DRAGA OANAII BParticipantPERIANU CONSTANTA
ADUMITRACESEI ANDREIII BParticipantPERIANU CONSTANTA
MELINTE MELISAII BParticipantPERIANU CONSTANTA
BICHIR MARIO-ANTONII BParticipantPERIANU CONSTANTA
DASCALESCU GEORGEII BParticipantPERIANU CONSTANTA
DAVID PATRICIAII BParticipantPERIANU CONSTANTA
DAVID PATRICIAII BParticipantPERIANU CONSTANTA
STANCIU SEBASTIANII BParticipantPERIANU CONSTANTA
DRAGOMIR MARIA-GIORGIAII BParticipantPERIANU CONSTANTA
CHIRIBES VERONICAIII A70HORNET SIMONA
POMER BRIANAIII A70HORNET SIMONA
VANDRA CRISTINAIII A70HORNET SIMONA
ILIE ADRIANIII A62HORNET SIMONA
ALEXA ANDREEAIII A60HORNET SIMONA
IANCHIS VLADIII A60HORNET SIMONA
COMAN TUDOR NICOLAEIII AParticipantHORNET SIMONA
LEONTE ANDREIIII AParticipantHORNET SIMONA
CUCORANU RALUCAIII AParticipantHORNET SIMONA
DAVID IOANAIII AParticipantHORNET SIMONA
BARBU ROBERTIII AParticipantHORNET SIMONA
TRANCA BRIANAIII AParticipantHORNET SIMONA
CIULEI CRISTIANIII AParticipantHORNET SIMONA
DOROBANTU DIANAIII BParticipantSUTU BIANCA
BUTUM ROMINA-ALEXIAIII BParticipantSUTU BIANCA
SAVA DAN-MIHAIIII BParticipantSUTU BIANCA
ENACHE ANTONIA-DANIELAIII BParticipantSUTU BIANCA
ENACHE ALEXANDRA GABRIELAIII BParticipantSUTU BIANCA
NEAGU LORENAIII C80MATESAN ILDIKO
CATOIU MARAIII C76MATESAN ILDIKO
ZAHARIA DENISAIII C76MATESAN ILDIKO
DULCINATU ALEXANDRAIII C75MATESAN ILDIKO
MIRONESCU ALEXANDRAIII C74MATESAN ILDIKO
CIUCUR ROBERTIII C69MATESAN ILDIKO
IORDACHE REMUSIII C68MATESAN ILDIKO
VARLAN ALEXANDRUIII C66MATESAN ILDIKO
MOLDOVAN NADIAIII CParticipantMATESAN ILDIKO
LASLAU ROBERTIII CParticipantMATESAN ILDIKO
GROSU STEFANIII CParticipantMATESAN ILDIKO
IVANOFIV C77GIRBACIA OANA
DRAGAN CORINAIV CParticipantGIRBACIA OANA
CRISTIAN ANDREIIV CParticipantGIRBACIA OANA
PLOCON ALEXANDRUIV CParticipantGIRBACIA OANA
MUNTEANU FLAVIAIV CParticipantGIRBACIA OANA
DUGHILA MAIAIV CParticipantGIRBACIA OANA
DRAGOMIR ROBERTIV CParticipantGIRBACIA OANA
ALECU DANIELIV CParticipantGIRBACIA OANA
ISOPESCU F RALUCAIV CParticipantGIRBACIA OANA
BONTAS ANDRADAIV CParticipantGIRBACIA OANA
ENACHE DANIELIV CParticipantGIRBACIA OANA
BAJENARU SEBASTIANIV CParticipantGIRBACIA OANA

Inapoi la centrele de concurs