Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Mihai Viteazul
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Dunose DenisaI AEIonescu Aliana
Oprea Elena I AEIonescu Aliana
Selin StefanI AEIonescu Aliana
Stanciu Luca I AEIonescu Aliana
Copae CristianI BECotet Daniela Adriana
Binzar IulianII AEPascu Daniela
Andreea MunteanuII BEApostol Stela
Costin DenisII BEApostol Stela
Dragomir DenisaII BEApostol Stela
Iorga MihneaII BEApostol Stela
Ivan MihaelaIII AEPopa Anicuta
Nedelcu Teodor CosminIII AEPopa Anicuta
Stan DavidIII AEPopa Anicuta
Baluta EduardIII BEBeiliciu Gabriela
Soalca CatalinIII BEBeiliciu Gabriela
Bertescu DariaIV AEDragan Elena
Bordei DenisaIV AEDragan Elena
Ioan RaresIV AEDragan Elena
Ionescu VladIV AEDragan Elena
Agapie Daria AndreeaIV BEFerescu Mihaela
Vlad Andreea IV BEFerescu Mihaela
Baicu YanissPregatitoare AEBobocea Daniela
Bobocea Mihai IoanPregatitoare AEBobocea Daniela
Cazan DariaPregatitoare AEBobocea Daniela
Chirita Lorena Pregatitoare AEBobocea Daniela
Cojocareanu AndreeaPregatitoare AEBobocea Daniela
Gheorghita EduardPregatitoare AEBobocea Daniela
Mustata ArielaPregatitoare AEBobocea Daniela
Mutei AlbertPregatitoare AEBobocea Daniela
Tanu AlexiaPregatitoare AEBobocea Daniela
Vranceanu Ana MariaPregatitoare AEBobocea Daniela
Barbu AndreeaI AIIIonescu Aliana
Plopeanu Maria I AIIIonescu Aliana
Tudoroiu SaraI AIIIonescu Aliana
Butoi StefanIV AIIDragan Elena
Dudulea Ana MariaIV AIIDragan Elena
Turcu DenisaIV AIIDragan Elena
Chiosea Andreea EmanuelaIV BIIFerescu Mihaela
Mitu DragosPregatitoare AIIBobocea Daniela
Mosescu GeorgePregatitoare AIIBobocea Daniela
Paiu MaiaPregatitoare AIIBobocea Daniela
Papuc RoxanaPregatitoare AIIBobocea Daniela
Tandara IonutPregatitoare AIIBobocea Daniela
Oprea AndreeaIII AIIIPopa Anicuta
Marcu AndreiIII AIIIPopa Anicuta
Nastase MedeeaII AMPascu Daniela
Paraschiv CristianIII AMPopa Anicuta
Cozman VladimirIV AMDragan Elena
Irimia NicoletaIV AMDragan Elena
Tanasuica MariusIV AMDragan Elena
Voicu DianaIV AMDragan Elena
Artic Ana-MariaIV BMFerescu Mihaela
Ciupitu RebecaPregatitoare AMBobocea Daniela
Done AlinPregatitoare AMBobocea Daniela
Petrea AndreiPregatitoare AMBobocea Daniela
Rusu LarisaPregatitoare AMBobocea Daniela
Sloata MihaiPregatitoare AMBobocea Daniela

Inapoi la centrele de concurs