Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bihor
Localitate:Oradea
Scoala:Liceul Ortodox Episcop Roman Ciorogariu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Duca AlexandruI A100Tirpe Maria - Eva
Fernea AndreiI A100Tirpe Maria - Eva
Trifa SerbanI A100Tirpe Maria - Eva
Malita CosminI A98Tirpe Maria - Eva
Csikortas SofiaI A95Tirpe Maria - Eva
Opris CezarI A95Tirpe Maria - Eva
Pepelea IoanaI A95Tirpe Maria - Eva
Puris LucaI A95Tirpe Maria - Eva
Birau DavidI A92Tirpe Maria - Eva
Albot OvidiuI A91Tirpe Maria - Eva
Kinter LucaI A91Tirpe Maria - Eva
Buzori NicolaeI A90Tirpe Maria - Eva
Gordan IanisI A90Tirpe Maria - Eva
Mates - Iancu AlexandraI A90Tirpe Maria - Eva
Dita LucaII A100Brege Elena Viorica
Magdas DavidII A98Brege Elena Viorica
Oros AndreiII A98Brege Elena Viorica
Gaidos FilipII A83Brege Elena Viorica
Solomie BogdanII A83Brege Elena Viorica
Furtos DarisII A80Brege Elena Viorica
Precup LucaII A78Brege Elena Viorica
Berindan IanisII A75Brege Elena Viorica
Plaian RaniaII A75Brege Elena Viorica
Ilas MariaII A73Brege Elena Viorica
Tirlea DragosII A70Brege Elena Viorica
Mangra IlincaII A65Brege Elena Viorica
Heredeu VladII A60Brege Elena Viorica
Baciu DariusIII A95Muscas Ana
Maghiar CezarIII A95Muscas Ana
Moldovan AlexiaIII A95Muscas Ana
Puris MateiIII A92Muscas Ana
Ille MoiseIII A91Muscas Ana
Purda StefaniaIII A87Muscas Ana
Sandor Ana-MariaIII A82Muscas Ana
Nicorut RazvanIII B85Dagau Florica - Suciu Angelica
Pontos AntonioIII B68Dagau Florica - Suciu Angelica
Ile BogdanIII B65Dagau Florica - Suciu Angelica
Torjea RaisaIII B61Dagau Florica - Suciu Angelica
Acsinte AnaIII B60Dagau Florica - Suciu Angelica
Cadar EdmondPregatitoare A100Chisiu Ioana Teodora
Fernea DianaPregatitoare A100Chisiu Ioana Teodora
Mihele DavidPregatitoare A87Chisiu Ioana Teodora
Pop SilviaPregatitoare A87Chisiu Ioana Teodora
Georza DianaPregatitoare A85Chisiu Ioana Teodora
Suciu MihaiPregatitoare A84Chisiu Ioana Teodora
Borz MaiaPregatitoare A79Chisiu Ioana Teodora
Morna AlesiaPregatitoare A64Chisiu Ioana Teodora
Iovan DenisPregatitoare B88Erdeli Ramona
Manciu DenisaPregatitoare B87Erdeli Ramona
Todor FilipPregatitoare B78Erdeli Ramona
Demian AlexandruPregatitoare B77Erdeli Ramona
Furtos EduaedPregatitoare B73Erdeli Ramona
Groza BogdanPregatitoare B62Erdeli Ramona
Pop AlexandruPregatitoare B62Erdeli Ramona

Inapoi la centrele de concurs