Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:calimanesti
Scoala:Sc.Gimn.S.V.Cantacuzino
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ivan EduardII A100Zgripcea Elena Roxana
Rizea IonutII A100Zgripcea Elena Roxana
Ceapa DianaII A95Zgripcea Elena Roxana
Craciun ArianaII A95Zgripcea Elena Roxana
Bulbucel AndreeaII A85Zgripcea Elena Roxana
Mincu DavidII A85Zgripcea Elena Roxana
Munteanu EmanuelaII A85Zgripcea Elena Roxana
Stoica MarioII A85Zgripcea Elena Roxana
Cazacu AndreeaII A80Zgripcea Elena Roxana
Moraru DenisII A80Zgripcea Elena Roxana
Petre RaresII A80Zgripcea Elena Roxana
Branescu StefaniaII A75Zgripcea Elena Roxana
Costea GabrielII A75Zgripcea Elena Roxana
Prisiceanu SorinaII A75Zgripcea Elena Roxana
Visescu RalucaII A75Zgripcea Elena Roxana
Pascaru RobertII A71Zgripcea Elena Roxana
Banateanu FloriII A70Zgripcea Elena Roxana
Dinca PatrickII A70Zgripcea Elena Roxana
Dumitru PaolaII A70Zgripcea Elena Roxana
Ploaie KarinaII A70Zgripcea Elena Roxana
Vladu IzabelaII A70Zgripcea Elena Roxana
Ciobanasu AdrianaII A65Zgripcea Elena Roxana
Avram Nicolas LucaII A60Zgripcea Elena Roxana
Duicu NicolasII AParticipantZgripcea Elena Roxana
Apostolescu Daria MariaII B100Dunca Mihaela
Aprodu Radu ConstantinII B100Dunca Mihaela
Filigean Stefan CosminII B100Dunca Mihaela
Godici SaraII B100Dunca Mihaela
Ivan Maria AlesiaII B100Dunca Mihaela
Motoc IoanaII B100Dunca Mihaela
Neamtu Mario StefanII B100Dunca Mihaela
Oprea Raluca MariaII B100Dunca Mihaela
Scirlea Ana MariaII B100Dunca Mihaela
Szasz Radu NicolaeII B100Dunca Mihaela
Tanasoiu Clara ElenaII B100Dunca Mihaela
Ungureanu Adriana NicoletaII B100Dunca Mihaela
Vilcu Stefan AdrianII B100Dunca Mihaela
Voinea Marian DenisII B100Dunca Mihaela
Preotescu Elena CristianaII B90Dunca Mihaela
Dinca Anne MarieII B85Dunca Mihaela
Gilca Mihai NicolaeII B85Dunca Mihaela
Moraru Lucia AlexandraII B85Dunca Mihaela
Iditoiu Melisa MariaII B80Dunca Mihaela
Sinica Rares AndreiII B70Dunca Mihaela
Trofin Alexia ElenaII B70Dunca Mihaela
Bitu Ioan LucaII B60Dunca Mihaela
Mamularu Constantin CatalinII B60Dunca Mihaela
Cocean Andreas StefanII BParticipantDunca Mihaela
Dobre DavidIII B100Gheorghe Elena Cristina
Iditoiu Carla MariaIII B100Gheorghe Elena Cristina
Badea ErikIII B95Gheorghe Elena Cristina
Caloianu Adrian NicolasIII B95Gheorghe Elena Cristina
Martin Alexandra FilofteeaIII B95Gheorghe Elena Cristina
Opriscan RaulIII B95Gheorghe Elena Cristina
Ghinoiu Riana III B90Gheorghe Elena Cristina
Mitroi BogdanIII B90Gheorghe Elena Cristina
Tufis Eduard IoanIII B90Gheorghe Elena Cristina
Calvun DavidIII B85Gheorghe Elena Cristina
Rogoz Andrei III B85Gheorghe Elena Cristina
Stoenete Adrian III B85Gheorghe Elena Cristina
Pertea MirelaIII B80Gheorghe Elena Cristina
Stanculescu AntonioIII B80Gheorghe Elena Cristina
Gilca Emiliana III B75Gheorghe Elena Cristina
Dodo AlexandraIII B60Gheorghe Elena Cristina
Pirjol NicoletaIII B60Gheorghe Elena Cristina
Cheran AdrianIII BParticipantGheorghe Elena Cristina
Muraru Serena III BParticipantGheorghe Elena Cristina
Pascaru Claudia ElenaIII BParticipantGheorghe Elena Cristina
Popa DavidIII BParticipantGheorghe Elena Cristina
Tinca CatalinIII BParticipantGheorghe Elena Cristina
Bitica AndreiIII BParticipantGheorghe Elena Cristina
Mitu Ana ElenaIV A100Popa Emil
Stoian Iulia StefaniaIV A100Popa Emil
Craciun Sebastian GabrielIV A95Popa Emil
Manta Ioana CatalinaIV A95Popa Emil
Scirloiu Bianca MariaIV A95Popa Emil
Anghelus Andrei Vasile IV A92Popa Emil
Iorga Lorena MelisaIV A92Popa Emil
Capatana Vlad MihaiIV A90Popa Emil
Zgavarogea Elena GiuliaIV A88Popa Emil
Deaconeasa Mihnea AndreiIV A86Popa Emil
Firulete Alexia MariaIV A80Popa Emil
Joica Sorina ElenaIV A80Popa Emil
Mamularu Mihaela RalucaIV A80Popa Emil
Protesi Elena GiuliaIV A80Popa Emil
Moraru Ana MariaIV A76Popa Emil
Dinca Teodor StefanIV A75Popa Emil
Vladu Patricia IonelaIV A74Popa Emil
Pavel Bianca ElenaIV A72Popa Emil
Popa Elena AlexandraIV A70Popa Emil
Porfire Nicolae Mario IV A68Popa Emil
Amza Nicolae MihaiIV AParticipantPopa Emil
Tinca Elena CatalinaIV AParticipantPopa Emil
Ivan Victor StefanIV AParticipantPopa Emil
Anghelus MaraPregatitoare A100Moraretu Luminita
Gaozea CatalinaPregatitoare A100Moraretu Luminita
Godici CostinaPregatitoare A100Moraretu Luminita
Mitroi AnaPregatitoare A100Moraretu Luminita
Popescu AlexandruPregatitoare A100Moraretu Luminita
Stanca BogdanPregatitoare A100Moraretu Luminita
Zgripcea AndreiPregatitoare A100Moraretu Luminita
Berbece AdrianPregatitoare A98Moraretu Luminita
Nicoara RobertPregatitoare A98Moraretu Luminita
David GabrielaPregatitoare A97Moraretu Luminita
Tamasi RaduPregatitoare A97Moraretu Luminita
Haloiu IngridPregatitoare A95Moraretu Luminita
Sclipcea LucaPregatitoare A94Moraretu Luminita
Bobos RebecaPregatitoare A92Moraretu Luminita
Costache SaraPregatitoare A90Moraretu Luminita
Grosu MariaPregatitoare A90Moraretu Luminita
Iditoiu AlinPregatitoare A90Moraretu Luminita
Stan EricPregatitoare A90Moraretu Luminita
Lixandra MihailPregatitoare A88Moraretu Luminita
Perca MarioPregatitoare A87Moraretu Luminita
Badulescu EduardPregatitoare A83Moraretu Luminita
Ivan NicoletaPregatitoare A83Moraretu Luminita
Pitigoi NicolaePregatitoare A80Moraretu Luminita
Zgirta CatalinaPregatitoare A80Moraretu Luminita
Oinescu VasilicaPregatitoare A79Moraretu Luminita
Mielcioiu AlbertPregatitoare A72Moraretu Luminita
Vladescu SandraPregatitoare A66Moraretu Luminita

Inapoi la centrele de concurs