Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Valcea
Localitate:calimanesti
Scoala:Sc.Gimn.S.V.Cantacuzino
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ivan EduardII AEZgripcea Elena Roxana
Rizea IonutII AEZgripcea Elena Roxana
Apostolescu Daria MariaII BEDunca Mihaela
Aprodu Radu ConstantinII BEDunca Mihaela
Filigean Stefan CosminII BEDunca Mihaela
Godici SaraII BEDunca Mihaela
Ivan Maria AlesiaII BEDunca Mihaela
Motoc IoanaII BEDunca Mihaela
Neamtu Mario StefanII BEDunca Mihaela
Oprea Raluca MariaII BEDunca Mihaela
Scirlea Ana MariaII BEDunca Mihaela
Szasz Radu NicolaeII BEDunca Mihaela
Tanasoiu Clara ElenaII BEDunca Mihaela
Ungureanu Adriana NicoletaII BEDunca Mihaela
Vilcu Stefan AdrianII BEDunca Mihaela
Voinea Marian DenisII BEDunca Mihaela
BUCURA SARAIII AENita Mirela
GHINOIU RIANAIII AENita Mirela
MORARU NICOLETAIII AENita Mirela
MOTOC GIULIAIII AENita Mirela
UNGUREANU MARIAIII AENita Mirela
Dobre DavidIII BEGheorghe Elena Cristina
Iditoiu Carla MariaIII BEGheorghe Elena Cristina
Mitu Ana ElenaIV AEPopa Emil
Stoian Iulia StefaniaIV AEPopa Emil
Anghelus MaraPregatitoare AEMoraretu Luminita
Gaozea CatalinaPregatitoare AEMoraretu Luminita
Godici CostinaPregatitoare AEMoraretu Luminita
Mitroi AnaPregatitoare AEMoraretu Luminita
Popescu AlexandruPregatitoare AEMoraretu Luminita
Stanca BogdanPregatitoare AEMoraretu Luminita
Zgripcea AndreiPregatitoare AEMoraretu Luminita
Berbece AdrianPregatitoare AIMoraretu Luminita
Nicoara RobertPregatitoare AIMoraretu Luminita
David GabrielaPregatitoare AIIMoraretu Luminita
Tamasi RaduPregatitoare AIIMoraretu Luminita
Ceapa DianaII AIIZgripcea Elena Roxana
Craciun ArianaII AIIZgripcea Elena Roxana
GODICI MATEIIII AIINita Mirela
PATRASCU ANITAIII AIINita Mirela
TOMITA ALECSIAIII AIINita Mirela
Badea ErikIII BIIGheorghe Elena Cristina
Caloianu Adrian NicolasIII BIIGheorghe Elena Cristina
Martin Alexandra FilofteeaIII BIIGheorghe Elena Cristina
Opriscan RaulIII BIIGheorghe Elena Cristina
Craciun Sebastian GabrielIV AIIPopa Emil
Manta Ioana CatalinaIV AIIPopa Emil
Scirloiu Bianca MariaIV AIIPopa Emil
Haloiu IngridPregatitoare AIIMoraretu Luminita
Sclipcea LucaPregatitoare AIIIMoraretu Luminita
Anghelus Andrei Vasile IV AIIIPopa Emil
Iorga Lorena MelisaIV AIIIPopa Emil
Bobos RebecaPregatitoare AIIIMoraretu Luminita
Preotescu Elena CristianaII BMDunca Mihaela
DUMITRACHE SARAIII AMNita Mirela
NITA CRISTIANAIII AMNita Mirela
Ghinoiu Riana III BMGheorghe Elena Cristina
Mitroi BogdanIII BMGheorghe Elena Cristina
Tufis Eduard IoanIII BMGheorghe Elena Cristina
Capatana Vlad MihaiIV AMPopa Emil
Costache SaraPregatitoare AMMoraretu Luminita
Grosu MariaPregatitoare AMMoraretu Luminita
Iditoiu AlinPregatitoare AMMoraretu Luminita
Stan EricPregatitoare AMMoraretu Luminita

Inapoi la centrele de concurs