Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ciorani
Scoala:Scoala Gimnaziala Cioranii de Sus
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Enache Dragos- AndreiII 100RADU ATENA
Enache Mihai II 100RADU ATENA
Ghinea GabrielII 100RADU ATENA
Ghinea Mario- CristianII 100RADU ATENA
Ghita Elena- GeorgianaII 100RADU ATENA
Ilie Andrei- MihaiII 100RADU ATENA
Ilie Mirabela- AndreeaII 100RADU ATENA
Ilie Raluca- GabrielaII 100RADU ATENA
Mihai George- FlorinII 100RADU ATENA
Rateanu Robert-ValentinII 100RADU ATENA
Ristea Alexandru -StefanII 100RADU ATENA
Tragaciu Alexandra- GeorgianaII 100RADU ATENA
Vlad Daria- GabrielaII 100RADU ATENA
Voicu Rares-ConstantinII 100RADU ATENA
Alexandru Dumitru -ValentinII 90RADU ATENA
Dinu Erika- AndreeaII 90RADU ATENA
Ene Antonia- Elena- Catalina II 90RADU ATENA
Iancu Stefania- DenisaII 90RADU ATENA
Sitescu Darius- CatalinII 85RADU ATENA
Cristea Sebastian- MariusII 80RADU ATENA
Ghinea Marian Razvan CristianII 80RADU ATENA
Oprea Mirela- ElenaII 80RADU ATENA
Visan Georgian -Mihai II 70RADU ATENA
Stana Florin -NicolaeII 60RADU ATENA
Deciu Ionut-StefanII ParticipantRADU ATENA
Florea Alexandru- Silvian -GabrielII ParticipantRADU ATENA
Ene Florin -AurelII ParticipantRADU ATENA
Dragu Ana Maria GeorgianaIII 100IULIANA ILIE
Ghinescu Denisa -MihaelaIII 100IULIANA ILIE
Lungu Alexandru IulianIII 100IULIANA ILIE
Mihai Madalina AndreeaIII 100IULIANA ILIE
Paun Florin DanielIII 100IULIANA ILIE
Deciu George AdrianIII 95IULIANA ILIE
Dragu Madalina NicoletaIII 95IULIANA ILIE
Ene GeorgianIII 95IULIANA ILIE
Fulgeanu Andreea ElenaIII 90IULIANA ILIE
Popescu Stefan DanielIII 90IULIANA ILIE
Preda Gabriela DariaIII 80IULIANA ILIE
Raducanu Madalin IonutIII 80IULIANA ILIE
Ion Ionut LaurentiuIII 75IULIANA ILIE
Nitu Georgiana StefaniaIII 70IULIANA ILIE
Toader Mihai SilviuIII 70IULIANA ILIE
Ene Jan MarioIII 60IULIANA ILIE
Rateanu Cristina GabrielaIII 60IULIANA ILIE
Nitu Andrei BogdanIII ParticipantIULIANA ILIE
Ene Denis MihailIII ParticipantIULIANA ILIE
Nicolae Maria DenisaIII ParticipantIULIANA ILIE
Oancea Florin GeorgianIII ParticipantIULIANA ILIE
Stanciu Mirela Ana MariaIII ParticipantIULIANA ILIE
Vilcu Constantin DarioIII ParticipantIULIANA ILIE
Banciu Doriana IV 100COSTACHE ANDA
Brusalinschi Alexia IV 100COSTACHE ANDA
Cotitosu Erika IV 100COSTACHE ANDA
Deciu Denis IV 100COSTACHE ANDA
Dinu SergiuIV 100COSTACHE ANDA
Dragu Mihnea Gabriel IV 100COSTACHE ANDA
Nastase AndreiIV 100COSTACHE ANDA
Petrescu Eugenio IV 100COSTACHE ANDA
Sararu Alexandru IV 100COSTACHE ANDA
Stancu Aida IV 100COSTACHE ANDA
Stavarache Cosmina IV 100COSTACHE ANDA
Teodorescu Diana IV 100COSTACHE ANDA
Burlacu Antonio IV 95COSTACHE ANDA
Dogaru Cristina IV 90COSTACHE ANDA
Nicolae Robert IV 90COSTACHE ANDA
Raduta Stefania IV 90COSTACHE ANDA
Stanciu Florin AlexandruIV 90COSTACHE ANDA
Comanescu Daniel IV 80COSTACHE ANDA
Nastase Daria IV 80COSTACHE ANDA
Tarata George IV 80COSTACHE ANDA
Ene Bianca IV 60COSTACHE ANDA
Ene Iustina IV 60COSTACHE ANDA
Ene Mario IV 60COSTACHE ANDA
Stancu Andrei IV 60COSTACHE ANDA
Paun GabrielIV ParticipantCOSTACHE ANDA
Toader George IV ParticipantCOSTACHE ANDA
Visan Robert IV ParticipantCOSTACHE ANDA
Dobrin Sebastian IV ParticipantCOSTACHE ANDA
Mihailescu Alexandra IV ParticipantCOSTACHE ANDA
Nitu Larisa IV ParticipantCOSTACHE ANDA
Dragu Cristian IV ParticipantCOSTACHE ANDA
Rusu Iustin IV ParticipantCOSTACHE ANDA
Vasile Alin IV ParticipantCOSTACHE ANDA

Inapoi la centrele de concurs