Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Maramures
Localitate:Sighetu Marmatiei
Scoala:Scoala Gimnaziala George Cosbuc
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BIZAU ALESIAI A100TOMOIAGA ANCA
BOROICA MATEII A100TOMOIAGA ANCA
COMAN ALEXANDRUI A100TOMOIAGA ANCA
FILIMON DARIUSI A100TOMOIAGA ANCA
MIHNEA SOFIAI A100TOMOIAGA ANCA
NAGHI MAIAI A100TOMOIAGA ANCA
SOFINETI DAVIDI A100TOMOIAGA ANCA
TIVADAR STEFANI A100TOMOIAGA ANCA
POP ANDREEA I A97TOMOIAGA ANCA
BLAGA CRINAI A95TOMOIAGA ANCA
MOIS SARAI A95TOMOIAGA ANCA
APOSTOL ALEXIAI A94TOMOIAGA ANCA
BALEA BIANCAI A90TOMOIAGA ANCA
BUTE TUDORI A90TOMOIAGA ANCA
OROSZ MAYAI A88TOMOIAGA ANCA
STARK LENARDI B95VISAN KATALIN
SARKADI CSISZAR ERIKI B90VISAN KATALIN
BERINDE NATALIAI B80VISAN KATALIN
ROMANIUC DORAI B80VISAN KATALIN
PRODAN DARIAII A100SERBAN MARGARETA
SFRIJAN MATEIII A95SERBAN MARGARETA
NEGREA RAZVANII B100Lazarciuc Marta
Ulici Cristian DavidII B100Lazarciuc Marta
BRENER CRISTIAN MIHAIII B95Lazarciuc Marta
BORA BOGDANII C100MIH CECILIA
KANTOR PATRIKII C100MIH CECILIA
MAIER PRODAN RAZVANII C100MIH CECILIA
SIMON RAULII C93MIH CECILIA
NAVRATIL ANAII C92.5MIH CECILIA
COSTIN LORENAII C91.5MIH CECILIA
JOLOPCIUC DARIUSII C91.5MIH CECILIA
MOLDOVAN ALINAII C90MIH CECILIA
BOROICA RADUII D100NEMES ILEANA
PASCA CRISTIANII D100NEMES ILEANA
MULLER ALEXANDRUII D90NEMES ILEANA
TURZA IUNIA MARGARETAII D90NEMES ILEANA
Moldovan LlarisaIII A99Stan Lucia
Zbolyan DariaIII A99Stan Lucia
Bobosan TudorIII A98Stan Lucia
Covrig RaulIII A97Stan Lucia
Sas CristinaIII A95Stan Lucia
Matesan LaviniaIII A94Stan Lucia
Giurgi MaraIII A91Stan Lucia
Ciurdas CameliaIII A90Stan Lucia
Deac DragosIII A90Stan Lucia
Dura AlexandruIII A90Stan Lucia
Maris AndreiIII A90Stan Lucia
Tomoiaga RaresIII A90Stan Lucia
Blaga DorinIV E100Pisuc Loredana
Turza Andrei IV E96Pisuc Loredana
Tincu OanaIV E94Pisuc Loredana
Dunca Ionut IV E92Pisuc Loredana
Andreicovici RaduIV E90Pisuc Loredana
Sandor DeliaIV E82Pisuc Loredana
Mihali DanutIV E78Pisuc Loredana
Petran AlexandruIV E78Pisuc Loredana
Codrea RalucaIV E76Pisuc Loredana
Curmei StefanIV E75Pisuc Loredana
Schreiner MayaIV E72Pisuc Loredana
Zvonca StefaniaIV E70Pisuc Loredana
Rednic CatalinIV E68Pisuc Loredana
Codrea AdaIV E66Pisuc Loredana
Cerb ElizaIV E65Pisuc Loredana

Inapoi la centrele de concurs