Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Liceul Teoretic W. Shakespeare
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
NEDA NATALIAI E70GIUCHI ANDREEA
NUTA MIHAII E66GIUCHI ANDREEA
RITTER DOROTHEAI E66GIUCHI ANDREEA
STAN RAULI E62GIUCHI ANDREEA
Asztalos AndreeaI E180Marian Andreea
Brad StefanI E175Marian Andreea
Ghiorma LucaI E175Marian Andreea
Puscasu AlexiaI E165Marian Andreea
Tamas MadalinaI E165Marian Andreea
Toni RebecaI E163Marian Andreea
Cioca OanaI E162Marian Andreea
Buzea FabianI E1ParticipantMarian Andreea
Dinca Enea AdnanaI E1ParticipantMarian Andreea
Stanjic MarioI E1ParticipantMarian Andreea
Rusu MaximilianI E1ParticipantMarian Andreea
Oprescu Ana MariaI E1ParticipantMarian Andreea
Svestac LucaI E1ParticipantMarian Andreea
Stoic AlexandraI E1ParticipantMarian Andreea
Moldovan CiprianII E295Termure Felicia
Balabas IoanaII E287Termure Felicia
Toma AndreeaII E270Termure Felicia
Bogdan CristianII E2ParticipantTermure Felicia
HOLCZ ALEXANDRUII E3100DRAI ADRIANA
ARDELEAN ANDREIII E398DRAI ADRIANA
CIUCANU MARIA II E398DRAI ADRIANA
VLAD GABRIEL II E395DRAI ADRIANA
RAT EVELINEII E380DRAI ADRIANA
SAVA MAIA II E378DRAI ADRIANA
SABAIDUC ANDREEAII E373DRAI ADRIANA
ALEXA NOEMIII E372.5DRAI ADRIANA
BURJAN PAULII E370DRAI ADRIANA
GUIU MAIAII E370DRAI ADRIANA
BOCA VALENTINII E366DRAI ADRIANA
MIOC DENNYSII E360DRAI ADRIANA
DOBOS DENNISII E3ParticipantDRAI ADRIANA
PALICI ALEXII E3ParticipantDRAI ADRIANA
Rujescu AndreiIII a III-a E290Rosa Alina
Darabus MariaIII a III-a E278Rosa Alina
Maidan VladIII a III-a E276Rosa Alina
Teculescu AlessiaIII a III-a E276Rosa Alina
Teculescu AlessiaIII a III-a E276Rosa Alina
Stinga RaisaIII a III-a E2ParticipantRosa Alina
Dragomir PetraIII a III-a E2ParticipantRosa Alina
Cionvica AndreiIII a III-a E2ParticipantRosa Alina
Moruz DenisIII a III-a E2ParticipantRosa Alina
Korozs EduardIII a III-a E2ParticipantRosa Alina
Caluseriu AlbertIII a III-a E2ParticipantRosa Alina
Iancu MadalinIII a III-a E2ParticipantRosa Alina
AMISICS EDUARDIII E190SZOLOSI LILIANA
MRACICI ALEXANDRUIII E184SZOLOSI LILIANA
VIDONI SARAIII E1ParticipantSZOLOSI LILIANA
FILIPESCU SABINAIII E1ParticipantSZOLOSI LILIANA
BLEJDEA DIANAIII E1ParticipantSZOLOSI LILIANA
DASCALIUC DAVIDIII E1ParticipantSZOLOSI LILIANA
TRIFAN ANDREIIII E1ParticipantSZOLOSI LILIANA
TOMSA HOLTZ MIRUNAIII E1ParticipantSZOLOSI LILIANA
VACAREANU DENISIII E393VASILE LILIANA
TODINCA RAULIII E391VASILE LILIANA
STAN STEFANIAIII E390VASILE LILIANA
RAVEANU MARIOIII E384VASILE LILIANA
CIRLAN ANASTASIAIII E378VASILE LILIANA
IANCU EDUARDIII E370VASILE LILIANA
LANCRANGEAN LEONARDIII E370VASILE LILIANA
RUSU ANDREASIII E370VASILE LILIANA
URENIUC ANNE MARIEIII E362VASILE LILIANA
BRINZAS ANAIII E360VASILE LILIANA
Bledea IarinaIV E378Seitan Aura
Catau AlexandruIV E376Seitan Aura
Dan AlexandraIV E372Seitan Aura
Paval AndreiIV E371Seitan Aura
BOGDAN IULIAPregatitoare B100LUKACI SIMONA
DARABUS VICTORPregatitoare B100LUKACI SIMONA
IANCU ANDRADAPregatitoare B100LUKACI SIMONA
TARAN DAVIDPregatitoare B100LUKACI SIMONA
ANCUTA DAVIDPregatitoare B96LUKACI SIMONA
TIRNOVEANU NATALIAPregatitoare B91LUKACI SIMONA
STOICA ALBERTPregatitoare B90LUKACI SIMONA
MARGINEANU MANTO MARIOPregatitoare B89LUKACI SIMONA
BOCA CRISTINAPregatitoare B88LUKACI SIMONA
BADEA STOIAN KEVINPregatitoare B86LUKACI SIMONA
BUCIUTA RARESPregatitoare B85LUKACI SIMONA
POP DAVIDPregatitoare B85LUKACI SIMONA
VANCEA PAULAPregatitoare B85LUKACI SIMONA
RITTER CHRISTIANPregatitoare B84LUKACI SIMONA
SZABO MAIAPregatitoare B83LUKACI SIMONA
JURMA IULIAPregatitoare B82LUKACI SIMONA
IGNAT SILVIUPregatitoare B80LUKACI SIMONA
CRACIUN IULIAPregatitoare B79LUKACI SIMONA
CRACIUN IULIAPregatitoare B79LUKACI SIMONA
MAMOLEA LAURAPregatitoare B78LUKACI SIMONA
SOICA SONIAPregatitoare B72LUKACI SIMONA
IFTINCHI - FLOREA DENIS ANDREIPregatitoare C100MOLDOVAN ELENA
ROSU DANPregatitoare C90MOLDOVAN ELENA
BELANCO RAUL DINUPregatitoare C84MOLDOVAN ELENA
CRETU PETRA IOANAPregatitoare C84MOLDOVAN ELENA
DIRCACIU LARISA MIHAELAPregatitoare C84MOLDOVAN ELENA
RABULEA LARISA GABRIELAPregatitoare C84MOLDOVAN ELENA
VACAREANU CARINA IOANAPregatitoare C82MOLDOVAN ELENA
GURALIUC SELENA DANIELAPregatitoare C78MOLDOVAN ELENA
KAIMICH DINA MARIA LORENAPregatitoare C78MOLDOVAN ELENA
PUT SEBASTIAN VASILEPregatitoare C72MOLDOVAN ELENA
MAZILU MATEIPregatitoare C64MOLDOVAN ELENA
VERSIN INNAPregatitoare C64MOLDOVAN ELENA
PALICI LUCAPregatitoare C60MOLDOVAN ELENA
BALABAS ANDREIPregatitoare E100DIANA BOTA
IGNEA CARINAPregatitoare E100DIANA BOTA
MATES RUXANDRAPregatitoare E100DIANA BOTA
VORNICU ARIANPregatitoare E100DIANA BOTA
GOSTIAN MARIAPregatitoare E86DIANA BOTA
BUICA LUCASPregatitoare E84DIANA BOTA
GHERAN ANNAPregatitoare E84DIANA BOTA
GHITA BIANCAPregatitoare E79BOTA DIANA
MATEI ALEXANDRUPregatitoare E79BOTA DIANA
DRAGAN ELISAPregatitoare E76BOTA DIANA
SARBU DAVIDPregatitoare E76BOTA DIANA
VARAN CEZARPregatitoare E72BOTA DIANA
BOGDANOVICI LUCASPregatitoare E70BOTA DIANA
ALEXA ANTONIAPregatitoare E64BOTA DIANA
KAPITOR BOGDANPregatitoare E63BOTA DIANA

Inapoi la centrele de concurs