Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra soimului
Scoala:Scoala Gimnaziala Piatra Soiumului
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bocancea CozminaI 100Dogariu Simona
Ianau MirunaI 100Dogariu Simona
Lungu AuroraI 100Dogariu Simona
Maftita SofiaI 100Dogariu Simona
Mihaila IrinaI 100Dogariu Simona
Vinca AndreiI 100Dogariu Simona
Ciobanu MatteoI 98Dogariu Simona
Dumitascu MateiI 98Dogariu Simona
Timofte LucaI 98Dogariu Simona
Hodor EdoardoI 95Dogariu Simona
Pintilie NadiaI 95Dogariu Simona
Teleuca RaffaelaI 95Dogariu Simona
Bulai IrinaI 91Dogariu Simona
Maicoci LaurentiuI 91Dogariu Simona
Pintilie LarisaI 91Dogariu Simona
Anton TudorI 90Dogariu Simona
Hodor Elena -CorneliaII 100Andrei Elena
Mancas Bianca ElenaII 100Andrei Elena
Turnea Ana MariaII 100Andrei Elena
Blanaru Cristian II 98Andrei Elena
Leat Maria BeatrizII 98Andrei Elena
Cojocariu Gesica-GabrielaII 94Andrei Elena
Dragusanu Ionut-AlinII 90Andrei Elena
Pantiru EricaII 90Andrei Elena
Socea Maria IustinaII 90Andrei Elena
Timofte HadasaII 90Andrei Elena
Bucur MarioIII 100Sandulin Florina
Dogariu EmilianIII 100Sandulin Florina
Mihaila AlessioIII 100Sandulin Florina
Mihaila FlorinIII 94Sandulin Florina
Abosculesei AnastasiaIII 93Sandulin Florina
Butura MatiasIII 92Sandulin Florina
Tutuianu MatteoIII 92Sandulin Florina
Afrasinei DamianIII 90Sandulin Florina
Dunare AndreeaIII 90Sandulin Florina
Puica MatteoIII 90Sandulin Florina
Tupu GabrielIII 90Sandulin Florina
Albet EmiliaPregatitoare A100Darie Lacramioara
Albet leonardoPregatitoare A100Darie Lacramioara
Axinte CristianPregatitoare A100Darie Lacramioara
Bejan CristianPregatitoare A100Darie Lacramioara
Pintilie GabrielPregatitoare A100Darie Lacramioara
Radu DamianoPregatitoare A100Darie Lacramioara
Turnea RebecaPregatitoare A97Darie Lacramioara
Covrig AndreeaPregatitoare A84Darie Lacramioara
Stanica LorenaPregatitoare A79Darie Lacramioara
Otel AlesiaPregatitoare A74Darie Lacramioara
Barna MartaPregatitoare B100Gruia Roxana-Elena
Tupu Alexandru VasilePregatitoare B100Gruia Roxana-Elena
Zbranca Anne IzabellePregatitoare B100Gruia Roxana-Elena
Popa Petra TeodoraPregatitoare B98Gruia Roxana-Elena
Alexandru Maria MirabelaPregatitoare B95Gruia Roxana-Elena
Muraru Petru ConstantinPregatitoare B95Gruia Roxana-Elena
Paisa Mihaila GabrielaPregatitoare B95Gruia Roxana-Elena
Istrate Maria MirunaPregatitoare B86Gruia Roxana-Elena
Teleuca Elena AnastasiaPregatitoare B83Gruia Roxana-Elena
Dragan LucianPregatitoare B80Gruia Roxana-Elena
Amaicei EduardPregatitoare B77Gruia Roxana-Elena
Dragusanu Iuliana ElenaPregatitoare B68Gruia Roxana-Elena

Inapoi la centrele de concurs