Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Neamt
Localitate:Piatra soimului
Scoala:Scoala Gimnaziala Piatra Soiumului
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bocancea CozminaI EDogariu Simona
Ianau MirunaI EDogariu Simona
Lungu AuroraI EDogariu Simona
Maftita SofiaI EDogariu Simona
Mihaila IrinaI EDogariu Simona
Vinca AndreiI EDogariu Simona
Hodor Elena -CorneliaII EAndrei Elena
Mancas Bianca ElenaII EAndrei Elena
Turnea Ana MariaII EAndrei Elena
Bucur MarioIII ESandulin Florina
Dogariu EmilianIII ESandulin Florina
Mihaila AlessioIII ESandulin Florina
Albet EmiliaPregatitoare AEDarie Lacramioara
Albet leonardoPregatitoare AEDarie Lacramioara
Axinte CristianPregatitoare AEDarie Lacramioara
Bejan CristianPregatitoare AEDarie Lacramioara
Pintilie GabrielPregatitoare AEDarie Lacramioara
Radu DamianoPregatitoare AEDarie Lacramioara
Barna MartaPregatitoare BEGruia Roxana-Elena
Tupu Alexandru VasilePregatitoare BEGruia Roxana-Elena
Zbranca Anne IzabellePregatitoare BEGruia Roxana-Elena
Ciobanu MatteoI IDogariu Simona
Dumitascu MateiI IDogariu Simona
Timofte LucaI IDogariu Simona
Blanaru Cristian II IAndrei Elena
Leat Maria BeatrizII IAndrei Elena
Popa Petra TeodoraPregatitoare BIGruia Roxana-Elena
Turnea RebecaPregatitoare AIIDarie Lacramioara
Hodor EdoardoI IIDogariu Simona
Pintilie NadiaI IIDogariu Simona
Teleuca RaffaelaI IIDogariu Simona
Alexandru Maria MirabelaPregatitoare BIIGruia Roxana-Elena
Muraru Petru ConstantinPregatitoare BIIGruia Roxana-Elena
Paisa Mihaila GabrielaPregatitoare BIIGruia Roxana-Elena
Cojocariu Gesica-GabrielaII IIIAndrei Elena
Mihaila FlorinIII IIISandulin Florina
Abosculesei AnastasiaIII IIISandulin Florina
Butura MatiasIII IIISandulin Florina
Tutuianu MatteoIII IIISandulin Florina
Bulai IrinaI IIIDogariu Simona
Maicoci LaurentiuI IIIDogariu Simona
Pintilie LarisaI IIIDogariu Simona
Anton TudorI MDogariu Simona
Dragusanu Ionut-AlinII MAndrei Elena
Pantiru EricaII MAndrei Elena
Socea Maria IustinaII MAndrei Elena
Timofte HadasaII MAndrei Elena
Afrasinei DamianIII MSandulin Florina
Dunare AndreeaIII MSandulin Florina
Puica MatteoIII MSandulin Florina
Tupu GabrielIII MSandulin Florina

Inapoi la centrele de concurs