Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Dorohoi
Scoala:Scoala Gimnaziala Spiru Haret
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ZVORISTEANU ALEXANDRAI A100AGAFITEI MILICA
ACHITEI GINA STEFANIAI A99AGAFITEI MILICA
CALECTA LUIS I A99AGAFITEI MILICA
APOSTOL ALEXANDRAI A98AGAFITEI MILICA
HRITCU REMUSI A98AGAFITEI MILICA
ROMANIUC MIHAII A98AGAFITEI MILICA
ONOFREI MARIAI A96AGAFITEI MILICA
NANU ALESSIAI A94AGAFITEI MILICA
ANTONESEI MARIOI A92AGAFITEI MILICA
TARNAUCEANU ANDREEAI A92AGAFITEI MILICA
LEPARDA FRANCESCAI A86AGAFITEI MILICA
AIACOBOAIE SARAI A85AGAFITEI MILICA
GHEORGHESCU DAVIDI A82AGAFITEI MILICA
ROMANOSCHI DENISAI A82AGAFITEI MILICA
FLUERARIU SERBANI A80AGAFITEI MILICA
DERSCARIU RARESI A75AGAFITEI MILICA
HRISCU JESSYCAI A70AGAFITEI MILICA
PADURARIU ELENAI A60AGAFITEI MILICA
CHIRIAC MIHAIII C100LEPARDA CARMEN
GASPAREL ANAMARIAII C100LEPARDA CARMEN
LIONTE ANDREIII C100LEPARDA CARMEN
SOCIANU LARISAII C100LEPARDA CARMEN
GASPAREL MARIANII C98LEPARDA CARMEN
VELNICERIU TIBERIUII C98LEPARDA CARMEN
COTROBEI LUCIAII C97LEPARDA CARMEN
TARADACIUC DENNISII C95LEPARDA CARMEN
BORDIANU ANIAII C93LEPARDA CARMEN
TIMOFTE DENISAII C93LEPARDA CARMEN
SARARIU LORENAII C90LEPARDA CARMEN
STAN BIANCAII C90LEPARDA CARMEN
STEFAN NIKOLASII C90LEPARDA CARMEN
ZALINSCHE MARAII C90LEPARDA CARMEN
ATODIRESEI CRISTINAII C86LEPARDA CARMEN
VASILIU SANDAII C85LEPARDA CARMEN
APETREI EDUARDII C83LEPARDA CARMEN
ILUCA ANDREEAII C80LEPARDA CARMEN
ANTONESCU MADALINAII C78LEPARDA CARMEN
MAFTEI GABRIELAII C75LEPARDA CARMEN
CULISNIUC AYANAII C74LEPARDA CARMEN
CHELARIU ECATERINAII C73LEPARDA CARMEN
PLUGARIU ANAMARIAII C70LEPARDA CARMEN
NICORICI ANDREEAII C67LEPARDA CARMEN
SULIC SEBASTIANII C67LEPARDA CARMEN
MIRON MIRUNAII C66LEPARDA CARMEN
Popa Victor-AlexandruIV C100Corjauceanu Doina-Nusa
Borcea Luca-MaresIV C98Corjauceanu Doina-Nusa
Leparda RalucaIV C98Corjauceanu Doina-Nusa
Lohan-Gheorghiu VivianaIV C95Corjauceanu Doina-Nusa
Holeiciuc MihaiIV C81Corjauceanu Doina-Nusa
Oprita MariaIV C78Corjauceanu Doina-Nusa
Mihai Bogdan DragosPregatitoare A95Airinei Elena
Agheorghitoae Iannis CristianPregatitoare A91Airinei Elena
Popescu Silviu StefanPregatitoare A91Airinei Elena
Ciocan Andreea MariaPregatitoare A90Airinei Elena
Apistei Denis StefanPregatitoare A70Airinei Elena

Inapoi la centrele de concurs