Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arad
Localitate:Arad
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu Arad
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
POPA CATALINAII B73CAPATINA ADELA
SENTIVEANU DAVIDII B72CAPATINA ADELA
JUNC OVIDIUII B60CAPATINA ADELA
PEIA ANA-MARIAII C90BARDAN TERESIA
ILA DOMINICII C82BARDAN TERESIA
BULZAN ADAII C60BARDAN TERESIA
ANCA DAVIDII CParticipantBARDAN TERESIA
MOSULEA VLADII CParticipantBARDAN TERESIA
URSESCU-TIPEI ALICIAII CParticipantBARDAN TERESIA
CRACIUN MAXIMUSII CParticipantBARDAN TERESIA
GASMAN MAYAII CParticipantBARDAN TERESIA
ZACHAR STEFANIII A90BALINT LAURA
NAGHI REBECAIII A68BALINT LAURA
BAIAS ALEXIII A66BALINT LAURA
NADRAG MIHAIIII A65BALINT LAURA
SFAT RAOULIII AParticipantBALINT LAURA
TRIF ALESIAIII AParticipantBALINT LAURA
ASOFRONEI DARIUSIII AParticipantBALINT LAURA
MILEA CLARAIII AParticipantBALINT LAURA
VASIESCU VLADIII AParticipantBALINT LAURA
BORZAK TEODORAIII D98PRIBAC HANNELORE
POP MATHEAIII D72PRIBAC HANNELORE
CAPATINA DARIA IOANAIV A90BORZAK CLARA
ROMAN BRAITIU ANDREI IOANIV A83BORZAK CLARA
GROZA VLADIMIRIV A77BORZAK CLARA
CIUBANCAN BOGDANIV A74BORZAK CLARA
LUPEA MIHNEA GEORGEIV A70BORZAK CLARA
MOS JULIA MARIAIV AParticipantBORZAK CLARA
TAPASZTO DIANA ALEXANDRAIV AParticipantBORZAK CLARA
TUFOI RAULIV AParticipantBORZAK CLARA
PADVAI ALEXANDRAPregatitoare B97MICULA MIRELA
PASCA DARIANPregatitoare B95MICULA MIRELA
BANDI EMMAPregatitoare B90MICULA MIRELA
CISMAS BEATRICEPregatitoare B90MICULA MIRELA
CIUI FABIANPregatitoare B90MICULA MIRELA
CRISTESCU RAISAPregatitoare B90MICULA MIRELA
CONSTANTINESCU EMILIAPregatitoare B82MICULA MIRELA
TIMOFTE REBECAPregatitoare B81MICULA MIRELA
MLADIN ANDREIPregatitoare B78MICULA MIRELA
POP PATRICKPregatitoare B75MICULA MIRELA
ROBU ROXANAPregatitoare B72MICULA MIRELA
KUNSZABO MATEIPregatitoare B69MICULA MIRELA
COLONESCU ALEXANDRUPregatitoare BParticipantMICULA MIRELA
GIORGIEV CLAUDIOPregatitoare BParticipantMICULA MIRELA
BORZAK EDUARDPregatitoare C100SCHILLINGER MONICA

Inapoi la centrele de concurs