Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Colegiul National Ana Aslan
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Badea Amalia MariaI A100Bacanu Mariana
Bunea Geanina SimonaI A100Bacanu Mariana
Gologan David AndreiI A100Bacanu Mariana
Manca Riana ElenaI A100Bacanu Mariana
Marincea Alina AndreeaI A100Bacanu Mariana
Toma Darius StefanI A100Bacanu Mariana
Olarasu MariaI A98Bacanu Mariana
Feraru Tudor StefanI A97Bacanu Mariana
Lungu Felix GabrielI A95Bacanu Mariana
Mocanu Natalia AndreeaI A95Bacanu Mariana
Olteanu Darius AndreiI A95Bacanu Mariana
Popescu Rares GabrielI A95Bacanu Mariana
Raducanu Alin NicolaI A93Bacanu Mariana
David IrisI A92Bacanu Mariana
Cotet Denisa ionelaI A90Bacanu Mariana
Papenov IulianaI A90Bacanu Mariana
Radu Andra CatalinaI A87Bacanu Mariana
Istrate AndreiI A82Bacanu Mariana
Dumitriu David AndreiI A77Bacanu Mariana
Kaloxilos Moraru Iannis DavidI A77Bacanu Mariana
Hazaparu Andrei PaulI A70Bacanu Mariana
Antonescu David AndreiI A65Bacanu Mariana
DRAGUT ELENA LACRAMIOARAII A98NECULAE GABRIELA
MANDACHE DENISE FLORINAII A98NECULAE GABRIELA
APETREI ADINA MIHAELAII A95NECULAE GABRIELA
BUNEA ALBERTII A95NECULAE GABRIELA
MANOLACHE BIANCA MARIAII A87NECULAE GABRIELA
ALBEANU VASILE ANDREIII A85NECULAE GABRIELA
DUMINICA IANIS CRISTIANII A85NECULAE GABRIELA
GHEORGHITA MIHAI IONUTII A62NECULAE GABRIELA
MAXINEANU MARIUS CATALINII A60NECULAE GABRIELA
ARAMA IULIANA MIRUNAII AParticipantNECULAE GABRIELA
IASINOVSCHI LAVINIA IASMINAII AParticipantNECULAE GABRIELA
STANCIU ALEXANDRU NICOLASII AParticipantNECULAE GABRIELA
Musteata Lucas AndreiII B100Codrescu Mariana
Spanu Eliza FlorentinaII B100Codrescu Mariana
Spinu Eliza FlorentinaII B100Codrescu Mariana
Ulidescu Stefan AlexandruII B100Codrescu Mariana
Ulidescu Stefan AlexandruII B100Codrescu Mariana
Cotet Rianna GabrielaII B68Codrescu Mariana
Toader Andrei ValentinII B63Codrescu Mariana
Pacuraru Larisa ElenaII BParticipantCodrescu Mariana
Lentu Luca StefanII BParticipantCodrescu Mariana
Ion Amalia AndreeaII BParticipantCodrescu Mariana
Anghel Denis StefanII BParticipantCodrescu Mariana
Matei Dan MihaiII BParticipantCodrescu Mariana
Harabagiu Anca MariaII BParticipantCodrescu Mariana
Sarbu Bogdan IonutII BParticipantCodrescu Mariana
Bujor Matei FlorentinII BParticipantCodrescu Mariana
Negru Daria NicoletaII BParticipantCodrescu Mariana
Gurau Alexia MariaII BParticipantCodrescu Mariana
Popa Miruna VasilicaII BParticipantCodrescu Mariana
Popa Miruna VasilicaII BParticipantCodrescu Mariana
Danaila Ioan TeodorII BParticipantCodrescu Mariana
Avram Paul GabrielII BParticipantCodrescu Mariana
Filip Dana GabrielaII BParticipantCodrescu Mariana
Braguta Razvan StefanII BParticipantCodrescu Mariana
Stoica DariusII BParticipantCodrescu Mariana
Andrei Iulian LucianII BParticipantCodrescu Mariana
Bunea Teodora Luiza StefaniaII BParticipantCodrescu Mariana
Danciu Eduard GabrielII BParticipantCodrescu Mariana
Laptuca Diana GeorgianaII BParticipantCodrescu Mariana
Pirosca Maria CristinaII BParticipantCodrescu Mariana
Porumbescu Stefan FlorinII BParticipantCodrescu Mariana
Techiu Adriano MarianII BParticipantCodrescu Mariana
Palanga LorenaIII A100Gheorghe Luminita
Botez David MihaiIII A98Gheorghe Luminita
Morogan AlexiaIII A95Gheorghe Luminita
Titei ClaudiaIII A95Gheorghe Luminita
Nedelcu MirunaIII A92Gheorghe Luminita
Mocanu CristinaIII A91Gheorghe Luminita
BORBELY DUMITRU BOGDANPregatitoare B100Codreanu Magdalena
BUDUR DIANA MARIAPregatitoare B100Codreanu Magdalena
CARAGEA BOGDAN AURELIANPregatitoare B100Codreanu Magdalena
CRISTU MAYA ANDREAPregatitoare B100Codreanu Magdalena
DOBRE COSMINA GEORGIANAPregatitoare B100Codreanu Magdalena
FLOREA ANDREI ALEXANDRUPregatitoare B100Codreanu Magdalena
ION DARIUS IONUTPregatitoare B100Codreanu Magdalena
JALBA ALEXANDRU IOANPregatitoare B100Codreanu Magdalena
MATETOVICI ANDREI Pregatitoare B100Codreanu Magdalena
MUNTEANU MARIA ALESSIAPregatitoare B100Codreanu Magdalena
MUNTEANU ROBERT CRISTIANPregatitoare B100Codreanu Magdalena
NICOLAE LUCA IOANPregatitoare B100Codreanu Magdalena
RACOVITA DENNIS GABRIELPregatitoare B100Codreanu Magdalena
STANCIU ANA LAVINIAPregatitoare B100Codreanu Magdalena
TIGANUS MARIAPregatitoare B100Codreanu Magdalena
POPA ADELINA MARIAPregatitoare B98Codreanu Magdalena
CIOCLU ANDREEA IRINAPregatitoare B95Codreanu Magdalena
SIDER DAVID CHRISTIANPregatitoare B95Codreanu Magdalena
STOICA MELISAPregatitoare B93Codreanu Magdalena
TOADER BOGDAN FLORINPregatitoare B90Codreanu Magdalena
CONSTANTIN DRAGOS MIHAIPregatitoare B85Codreanu Magdalena
BADIN OANA MARIAPregatitoare B84Codreanu Magdalena
ANTON ARIANA NICOLEPregatitoare B79Codreanu Magdalena
ARIGUN TANERPregatitoare B79Codreanu Magdalena

Inapoi la centrele de concurs