Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Braila
Localitate:Braila
Scoala:Colegiul National Ana Aslan
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Badea Amalia MariaI AEBacanu Mariana
Bunea Geanina SimonaI AEBacanu Mariana
Gologan David AndreiI AEBacanu Mariana
Manca Riana ElenaI AEBacanu Mariana
Marincea Alina AndreeaI AEBacanu Mariana
Toma Darius StefanI AEBacanu Mariana
Musteata Lucas AndreiII BECodrescu Mariana
Spanu Eliza FlorentinaII BECodrescu Mariana
Spinu Eliza FlorentinaII BECodrescu Mariana
Ulidescu Stefan AlexandruII BECodrescu Mariana
Ulidescu Stefan AlexandruII BECodrescu Mariana
Palanga LorenaIII AEGheorghe Luminita
BORBELY DUMITRU BOGDANPregatitoare BECodreanu Magdalena
BUDUR DIANA MARIAPregatitoare BECodreanu Magdalena
CARAGEA BOGDAN AURELIANPregatitoare BECodreanu Magdalena
CRISTU MAYA ANDREAPregatitoare BECodreanu Magdalena
DOBRE COSMINA GEORGIANAPregatitoare BECodreanu Magdalena
FLOREA ANDREI ALEXANDRUPregatitoare BECodreanu Magdalena
ION DARIUS IONUTPregatitoare BECodreanu Magdalena
JALBA ALEXANDRU IOANPregatitoare BECodreanu Magdalena
MATETOVICI ANDREI Pregatitoare BECodreanu Magdalena
MUNTEANU MARIA ALESSIAPregatitoare BECodreanu Magdalena
MUNTEANU ROBERT CRISTIANPregatitoare BECodreanu Magdalena
NICOLAE LUCA IOANPregatitoare BECodreanu Magdalena
RACOVITA DENNIS GABRIELPregatitoare BECodreanu Magdalena
STANCIU ANA LAVINIAPregatitoare BECodreanu Magdalena
TIGANUS MARIAPregatitoare BECodreanu Magdalena
Olarasu MariaI AIBacanu Mariana
DRAGUT ELENA LACRAMIOARAII AINECULAE GABRIELA
MANDACHE DENISE FLORINAII AINECULAE GABRIELA
Botez David MihaiIII AIGheorghe Luminita
POPA ADELINA MARIAPregatitoare BICodreanu Magdalena
Feraru Tudor StefanI AIIBacanu Mariana
Lungu Felix GabrielI AIIBacanu Mariana
Mocanu Natalia AndreeaI AIIBacanu Mariana
Olteanu Darius AndreiI AIIBacanu Mariana
Popescu Rares GabrielI AIIBacanu Mariana
APETREI ADINA MIHAELAII AIINECULAE GABRIELA
BUNEA ALBERTII AIINECULAE GABRIELA
Morogan AlexiaIII AIIGheorghe Luminita
Titei ClaudiaIII AIIGheorghe Luminita
CIOCLU ANDREEA IRINAPregatitoare BIICodreanu Magdalena
SIDER DAVID CHRISTIANPregatitoare BIICodreanu Magdalena
Raducanu Alin NicolaI AIIIBacanu Mariana
STOICA MELISAPregatitoare BIIICodreanu Magdalena
David IrisI AIIIBacanu Mariana
Nedelcu MirunaIII AIIIGheorghe Luminita
Mocanu CristinaIII AIIIGheorghe Luminita
Cotet Denisa ionelaI AMBacanu Mariana
Papenov IulianaI AMBacanu Mariana
TOADER BOGDAN FLORINPregatitoare BMCodreanu Magdalena

Inapoi la centrele de concurs