Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Caras-Severin
Localitate:Caransebes
Scoala:Colegiul National C.D.Loga
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Neag Daniela MariaI A90Todor Lidia
Dragomir Dalia LarisaI A89Todor Lidia
Crasnianec AndreasI A87Todor Lidia
Izbasa Patricia BiancaI A87Todor Lidia
Vasilescu Monica ElenaI A85Todor Lidia
Palciuc Anisia Maria I A80Todor Lidia
Cosariu DariaI A75Todor Lidia
Popescu Iulia GabrielaI A75Todor Lidia
Ularu AdonisI A75Todor Lidia
Hotima AmosI A74Todor Lidia
Belu Ovidiu AlexandruI A66Todor Lidia
Patrichi Iulia RamiraI A65Todor Lidia
Mateescu Madalina AlexandraI A62Todor Lidia
Buta Andrada MariaI AParticipantTodor Lidia
Gruia AndradaI AParticipantTodor Lidia
Calota Luca Nicolae I AParticipantTodor Lidia
Martuica Evan Cristian I AParticipantTodor Lidia
Bona Iris AlexandraI AParticipantTodor Lidia
Panacea Daria StefaniaI AParticipantTodor Lidia
Macovei Antonia Cristiana I AParticipantTodor Lidia
Peia Patrik AlexandruI B87Oprea Ana
Constantin Alysa Bianca I B77Oprea Ana
Hamat GeorgeI B77Oprea Ana
Neamtu Adelin Daniel I B77Oprea Ana
Olan Filimon Daniel Ionut I B60Oprea Ana
Cornean Flavius Nicolae I BParticipantOprea Ana
Purdescu Alexandra NicolleI BParticipantOprea Ana
Tamas Christian Arrydan II C95Pral Mihaela
Fiat Alexandru CristianIII A86Tatar Mirela
Borza AniaIII A85Tatar Mirela
Fauru Nicole SimonaIII A85Tatar Mirela
Humita Dernis AngelIII A84Tatar Mirela
Ciucur AntoniaIII A81Tatar Mirela
Rabusanu Mara ValentinaIII A79Tatar Mirela
Radulescu Maria AndreeaIII A78Tatar Mirela
Lupu Maria ElisaIII A75Tatar Mirela
Popovici NoeminaIII A75Tatar Mirela
Munteanu Dorca RazvanIII A70Tatar Mirela
Curcelusche Iulia MariaIII A69Tatar Mirela
Draghin Ioana AndreeaIII A69Tatar Mirela
Juca Cristina MadalinaIII A66Tatar Mirela
Grecu Razvan DavidIII A65Tatar Mirela
Cornean Stefania AndreeaIII A63Tatar Mirela
Baba Roxana AmaliaIII AParticipantTatar Mirela
Dragu DianaIII AParticipantTatar Mirela
Pestean Adriana MariaIII AParticipantTatar Mirela
Oprea Ariana IzabelaIII AParticipantTatar Mirela
Agrosoae Casian FlorinIII AParticipantTatar Mirela
Bata Adrian CristianIII AParticipantTatar Mirela
Merlut Mario AndreeasIII AParticipantTatar Mirela
Vacarescu Andrei MihaiIII AParticipantTatar Mirela
Ladariu Briana MelisaIII AParticipantTatar Mirela
Iacobescu NatanaelIII AParticipantTatar Mirela
Tirdoiu David ConstantinIII g61Mircu Mihaela
Zaita NicolleIII gParticipantMircu Mihaela
Costin SaraIII gParticipantMircu Mihaela
Cornean DariusIV A82Minea Elena
Beica AlexandraIV A76Minea Elena
Borlovan DorianIV A76Minea Elena
Bordanc GabrielIV A74Minea Elena
Campean EcaterinaIV A60Minea Elena
Cornea PatriciaIV AParticipantMinea Elena
Armas AlessyaIV AParticipantMinea Elena
Serbescu AmaliaIV AParticipantMinea Elena
Gherciu IzabelaIV AParticipantMinea Elena
Iova MarioIV AParticipantMinea Elena
Kandus AlexandruIV AParticipantMinea Elena
Popovici AnamariaIV AParticipantMinea Elena
Weber OvidiuIV AParticipantMinea Elena
Cheres IustinaIV AParticipantMinea Elena
Nada CristianIV AParticipantMinea Elena
Dragomir AndraIV AParticipantMinea Elena
Similie AlexandruIV AParticipantMinea Elena
Buzarin KatalinaIV AParticipantMinea Elena
Pichler AlexandruIV AParticipantMinea Elena
Marsavina Ionut DarioIV AParticipantMinea Elena
Almajan StefanIV AParticipantMinea Elena
Tatucu Didraga IonutIV C69Didraga Anesia
Latcu SabinaIV C68Didraga Anesia
Scalcau EmanuelIV CParticipantDidraga Anesia
Bobic MariaIV CParticipantDidraga Anesia
Vartic DariusIV CParticipantDidraga Anesia
Hotima OnisimIV CParticipantDidraga Anesia
Varlan AlexandraIV CParticipantDidraga Anesia

Inapoi la centrele de concurs