Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Rovinari
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.1 Rovinari
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Stoian Crina ElenaI A100Argintaru Adriana
Ivascu Ciocan AlexandraI A95Argintaru Adriana
Nanuti Antonio GabrielI A95Argintaru Adriana
Vacaru OanaI A95Argintaru Adriana
Geamanu Dragos ClaudiuI A90Argintaru Adriana
Gheorghievici OctavianI A85Argintaru Adriana
Negroiu RaduI A85Argintaru Adriana
Tatu Isabela ElenaI A85Argintaru Adriana
Brabete Mark DenisI A80Argintaru Adriana
Nicola Dragos IulianI A80Argintaru Adriana
Tanase Ianis IulianI A80Argintaru Adriana
Florescu Robert MarianI B100Pecingina Dorina
Gorgoana Marian I B95Pecingina Dorina
Sorescu StefanI B95Pecingina Dorina
Strinu Maria AnastasiaI B92Pecingina Dorina
Murgulet Jasmina NicolaI B85Pecingina Dorina
Guran Alesia NicoletaI B83Pecingina Dorina
Ciuca Antonio StefanutI B81Pecingina Dorina
Corcodel Ionela IzabelaI B81Pecingina Dorina
Jujan MariaI B81Pecingina Dorina
Popescu Bogdan ConstantinII A100Radu Dorina
Garbaci Carina MariaII A90Radu Dorina
Nastase Andreea MariaII A83Radu Dorina
Toader Ianis ConstantinII A80Radu Dorina
Duma Carla MonicaII A75Radu Dorina
Pasarin Alexandra StefaniaII A70Radu Dorina
Constantinescu Bianca MariaII B95Daescu Jana
Oprisor Patricia ElenaII B95Daescu Jana
Margan Alison ElenaII B73Daescu Jana
Margan Alison ElenaII B73Daescu Jana
Butnaru AlexandruII B68Daescu Jana
Dragulin DariusII B65Daescu Jana
Alioanei AlexandruII C84Holtea Nadia
Croicu RazvanIII A95Pecingina Carmen
Danescu LucaIII A93Pecingina Carmen
Cocheci DenisaIII A86Pecingina Carmen
Pricolici DenisaIII A83Pecingina Carmen
Cinca FabianIII A80Pecingina Carmen
Bolborea DariaIII A75Pecingina Carmen
Baloi Stefan AlejandroIII B92Ducan Dorinela
Bacitea Eduard ConstantinIII C95Pricolici Larisa
Ungureanu Stefania ElenaIII C92Pricolici Larisa
Iako Ana MariaIII C90Pricolici Larisa
Mihalache Cosmina AndreeaIII C83Pricolici Larisa
Caruceriu AndreeaIV A95Sorlea Elena Ramona
Nita IonutIV A92Sorlea Elena Ramona
Albastroiu DeliaIV A80Sorlea Elena Ramona
Barbonie AlexandraIV A80Sorlea Elena Ramona
Balta Bianca LaviniaIV A77Sorlea Elena Ramona
Vulpe Crina ValentinaIV A66Sorlea Elena Ramona
Romanescu OctavianIV A65Sorlea Elena Ramona
Preda Maria NicoletaIV C95Armaselu Delia
Calin EmanuelIV C94Armaselu Delia
Limbosu Catalin MihaiIV C92Armaselu Delia
Carciumaru TeodoraIV C90Armaselu Delia
Mitrut Emilia DanielaIV C90Armaselu Delia
Tipluica CarolinaIV C86Armaselu Delia
Bana DavidIV C72Armaselu Delia
Cheana AndreeaPregatitoare A100Lungu Ana-Maria
Fugaciu DragosPregatitoare A100Lungu Ana-Maria
Madalan AlexandruPregatitoare A100Lungu Ana-Maria
Dolcescu LuxianPregatitoare A90Lungu Ana-Maria
Stoican MariusPregatitoare A90Lungu Ana-Maria
Calin Cristina MariaPregatitoare B100Buza Lavinia
Craciunoiu Andra-MariaPregatitoare B100Buza Lavinia
Niculita Daria Ana-MariaPregatitoare B100Buza Lavinia
Vilceanu Raisa NicoletaPregatitoare B100Buza Lavinia
Jimblaru Alexia CatalinaPregatitoare B95Buza Lavinia
Borcos Mario AntonioPregatitoare B90Buza Lavinia
Jimblaru Leonard IonutPregatitoare B90Buza Lavinia

Inapoi la centrele de concurs