Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Ialomita
Localitate:Urziceni
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ALEXANDRU DINU COSTINI AENITA IOANA
DIACONU BOGDANI AENITA IOANA
MANAILA ANDREII AENITA IOANA
MATEI BIANCA IOANAI AENITA IOANA
SCARLAT LAVINIA GABRIELAI AENITA IOANA
STEFAN NICOLAE ADREIII CECIUREA SIMINA RALUCA
TACHE NICOLAE DANIEL II CECIUREA SIMINA RALUCA
TRANDAFIR ROBERT STEFANII CECIUREA SIMINA RALUCA
VISINICA EMANUEL COSTINII CECIUREA SIMINA RALUCA
AVRIGEANU ALEXANDRAII STEP BY STEPEMICU MIHAELA STOICA ADRIANA
CALIN ANDREI GEORGIANII STEP BY STEPEMICU MIHAELA STOICA ADRIANA
ILIE DAVID ANDREIII STEP BY STEPEMICU MIHAELA STOICA ADRIANA
MARCU YANIS II STEP BY STEPEMICU MIHAELA STOICA ADRIANA
PARASCHIV CRISTIAN PAVELII STEP BY STEPEMICU MIHAELA STOICA ADRIANA
STANCIU MIRUNAII STEP BY STEPEMICU MIHAELA STOICA ADRIANA
VARSTA DARIAII STEP BY STEPEMICU MIHAELA STOICA ADRIANA
CROITORU ANASTASIAPregatitoare AEMARINICA ZOIA
GARGAIANU MARAPregatitoare AEMARINICA ZOIA
PETRE TUDORPregatitoare AEMARINICA ZOIA
POJER IANINA MARIAPregatitoare AEMARINICA ZOIA
DANCIULESCU NICOLAS DAVIDPregatitoare BENICOLAE GEORGETA
MANOLE ANDREEA Pregatitoare BENICOLAE GEORGETA
DUMITRU MARIOPregatitoare CEPARASCHIV MARCELA
MUNTEANU DENIS NARCISPregatitoare CEPARASCHIV MARCELA
LUNGEANU ANA-MARIA IUNEPregatitoare BIINICOLAE GEORGETA
RADU ANTONIO-RAZVANI AIINITA IOANA
CIOBOTARU ANA -MARIAI AIINITA IOANA
DIACONU MIRCEAI AIINITA IOANA
IONITA ROBERT GABRIELI AIINITA IOANA
PASARE MIHAII AIINITA IOANA
STAN IOAN MIHNEAI AIINITA IOANA
UDMA AURA NICOLEI AIINITA IOANA
GHEORGHE LUCA GABRIELPregatitoare STEIIOANCEA VIORICA
MANAILA COSTINPregatitoare STEIIOANCEA VIORICA
STEFAN ALEXANDRU COSMINPregatitoare STEIIOANCEA VIORICA
MOLDOVEANU ALEX MARIANI AIIINITA IOANA
CONDRUZ IRINA ALEXANDRAPregatitoare AIIIMARINICA ZOIA
BURGHELEA PETRUS COSMINPregatitoare BIIINICOLAE GEORGETA
SIRGHI MARIA-ADRIANAI AIIINITA IOANA
ALEXANDRU ANDREI DRAGOSIII AIIIBOGASIEVICI MARIANA
NASTASIA MARIA ELENA TEODORAPregatitoare AIIIMARINICA ZOIA
CAZACU TEODOR STEFANPregatitoare BIIINICOLAE GEORGETA
STAN CRISTIAN GABRIELPregatitoare BIIINICOLAE GEORGETA
BRUMA LORIANAI AMNITA IOANA
CIOBANU IULIA TEODORAI AMNITA IOANA
GITILA ANDREEA GABRIELAII AMMATACHE GHERGHINA
MACARIE RARES II AMMATACHE GHERGHINA
ALECU ALEXANDRA DARIAII CMCIUREA SIMINA RALUCA
TUDORACHE RALUCA ANDREEAII CMCIUREA SIMINA RALUCA
CALIN ALEXANDRU II STEP BY STEPMMICU MIHAELA STOICA ADRIANA
GHEORGHITA ALEXANDRUII STEP BY STEPMMICU MIHAELA STOICA ADRIANA
OPREA BEATRICEII STEP BY STEPMMICU MIHAELA STOICA ADRIANA
PLETEA MIHAIII STEP BY STEPMMICU MIHAELA STOICA ADRIANA
DINCA ROMINA LAVINIA VIDIAPregatitoare AMMARINICA ZOIA
IONITA BOGDAN ANDREI Pregatitoare AMMARINICA ZOIA
TACHE ANA MARIA PATRISIAPregatitoare BMNICOLAE GEORGETA
TIRU MATEIPregatitoare BMNICOLAE GEORGETA
DOBRE MARIA LUIZAPregatitoare CMPARASCHIV MARCELA
LECATZAS PANAIOTISPregatitoare CMPARASCHIV MARCELA
CIOBOTARU RALUCAPregatitoare steMOANCEA VIOLETA
TOMA MARIAPregatitoare steMOANCEA VIOLETA

Inapoi la centrele de concurs