Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Daganesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.1 Draganesti
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BURCA NICOLAS IONUTI A100HAHUE VASILICA
CALUIAN ANDREEAS MADALINI A100HAHUE VASILICA
CALUIAN ANDREI IONUTI A100HAHUE VASILICA
CALUIAN DIANA ADELINAI A100HAHUE VASILICA
CUTITARU ELENAI A100HAHUE VASILICA
DAVID LUCIAN MARIANI A100HAHUE VASILICA
HALUNGA ANDRA NICOLAI A100HAHUE VASILICA
IACOB STEFAN MARIUSI A100HAHUE VASILICA
IACOB ELENA ANDREEAI A100HAHUE VASILICA
RUSU CADANAI A100HAHUE VASILICA
SLAVU DANIELA NICOLETAI A100HAHUE VASILICA
MOGLAN DENIS GEORGEI A99HAHUE VASILICA
APREUTESEI DENISA-GEORGIANAI A95HAHUE VASILICA
CUTITARU NARCIS ANDREII A95HAHUE VASILICA
DAMIAN ANDREI CLAUDIUI A91HAHUE VASILICA
ALEXE GABRIELII A100STOICA FANICA
IACOB NICUSORII A100STOICA FANICA
PATRASCU EMANUELII A100STOICA FANICA
GRIGORIU IULIANII A75STOICA FANICA
SANDULACHE COSMINII AParticipantSTOICA FANICA
CORCIORVEANU RALUCAII AParticipantSTOICA FANICA
BOTEZ FILIP DANIELIII A100SANDULESCU SIMONA
BULIGA EMANUELE STEFANIII A100SANDULESCU SIMONA
SECU ANDREEA III A100SANDULESCU SIMONA
STAN ADRIANA ANDRAIII A96SANDULESCU SIMONA
BULIGA NICUIII A95SANDULESCU SIMONA
CORCACI RAUL ANDREIIII A92SANDULESCU SIMONA
MAFTEI NINA TEODORAIII A91SANDULESCU SIMONA
BOGATU ALEXANDRA ANDREEAIV A100LAZAR GIGIANA
BORSAN IULIANAIV A100LAZAR GIGIANA
SLAVU IRINAIV A100LAZAR GIGIANA
RUSU ANAMARIA ZONICAIV A92LAZAR GIGIANA
BRUMA ANDREEAIV A85LAZAR GIGIANA
CALIN MARIANAIV A85LAZAR GIGIANA
DAVID ANDREEAIV A80LAZAR GIGIANA
MILEA DENISAIV A70LAZAR GIGIANA
LAZAR MIHAIIV A63LAZAR GIGIANA
BOGHIAN MARIAPregatitoare A100BOTEZ TINCUTA
BUDISTEANU ANAPregatitoare A100BOTEZ TINCUTA
GAINARU IULIAPregatitoare A100BOTEZ TINCUTA
LAZAR DENISAPregatitoare A100BOTEZ TINCUTA
RUSU ALEXANDRUPregatitoare A100BOTEZ TINCUTA
STRATULAT IONUTPregatitoare A100BOTEZ TINCUTA
CALOEAN DAMIANPregatitoare A95BOTEZ TINCUTA
MATAL BOGDANPregatitoare A95BOTEZ TINCUTA
MANDII GEORGIANAPregatitoare A94BOTEZ TINCUTA
ISAC ANDREEAPregatitoare AParticipantBOTEZ TINCUTA
TANU ANDREIPregatitoare AParticipantBOTEZ TINCUTA

Inapoi la centrele de concurs