Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA SF CONSTANTIN SI ELENA
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BUICA VERA MARIAI B100GABRIELA PETRE
FASIE RADU PETRUI B100GABRIELA PETRE
GOMBOS MAIA SAMIRAI B100GABRIELA PETRE
ROBU DAVID GABRIELI B100GABRIELA PETRE
DRAGAN PETRU MARIOI B96GABRIELA PETRE
JIPA ANAI B96GABRIELA PETRE
SULTANOIU ANCAI B96GABRIELA PETRE
USCATU DANIEL MIHAII B96GABRIELA PETRE
DULHAZ IRIS IOANAI B95GABRIELA PETRE
VOLOACA MATEII B95GABRIELA PETRE
AMZOIU ALEXANDRU STEFANI B90GABRIELA PETRE
CHEOSEA DARIUS ANDREII B90GABRIELA PETRE
RACOF VIVIANA GABRIELAI B90GABRIELA PETRE
BERCULESCU ANTONIA STEFANIAI B89GABRIELA PETRE
IONITA EVA CLAUDIAI B89GABRIELA PETRE
VELIC AMALIA ELENAI B86GABRIELA PETRE
ANGHEL ANDREII B85GABRIELA PETRE
PAUNESCU-CERKEZ IRINAI B85GABRIELA PETRE
PADUREAN ANAI B75GABRIELA PETRE
RADU ISABELA MARIAI B75GABRIELA PETRE
POPA DARIUS ADRIANI B73GABRIELA PETRE
BALAN MARIA ANAI B72GABRIELA PETRE
GHERGU MARIUSII A100TEODORESCU VIOLETA
DIMIAN ANTONIAII A94TEODORESCU VIOLETA
DOBRISAN SERBAN ALEXANDRUII A92TEODORESCU VIOLETA
COTEANU IRINAII A90TEODORESCU VIOLETA
DINU GABRIELAII A90TEODORESCU VIOLETA
MUSCALU ANDREIII A87TEODORESCU VIOLETA
RUSU TEODORAII A87TEODORESCU VIOLETA
STEFAN ANA MARIAII A82TEODORESCU VIOLETA
TUFA ALEXANDRAII A80TEODORESCU VIOLETA
DATCU STEFANII A72TEODORESCU VIOLETA
CIOBANU MARIAII A71TEODORESCU VIOLETA
HANCIANU LUCAII B100GHIOCEL NICOLETA
PETRE MATEI RARESII B100GHIOCEL NICOLETA
CATOI DANIELAII B97GHIOCEL NICOLETA
NEAGU IOANAII B90GHIOCEL NICOLETA
PARCALABU IZABELA MARIAII B90GHIOCEL NICOLETA
BUNE STEFANII B85GHIOCEL NICOLETA
CIOTA DENISAII B85GHIOCEL NICOLETA
DRAGUSIN THEODORII B85GHIOCEL NICOLETA
CARUNTU MARIANII B80GHIOCEL NICOLETA
COSTACHE ANDREIII B80GHIOCEL NICOLETA
BULIGAN MATEIII B75GHIOCEL NICOLETA
VASILICA DENISII B75GHIOCEL NICOLETA
IONESCU ANDREEA II B60GHIOCEL NICOLETA
STEFANESCU LUCA II BParticipantGHIOCEL NICOLETA
DUTULESCU ANDREEA II BParticipantGHIOCEL NICOLETA
BENGA ANA ALEXANDRAII C100ION STEFANIA-LOREDANA
BIRLOGEANU ALEXANDRUII C100ION STEFANIA-LOREDANA
GRIGORE DIANA ELENAII C100ION STEFANIA-LOREDANA
VOCHIN BOGDAN CRISTIANII C97ION STEFANIA-LOREDANA
BARBULESCU DANIELII C90ION STEFANIA-LOREDANA
BURLACU IOANA ANDREEAII C85ION STEFANIA-LOREDANA
VACALIE TUDORII C85ION STEFANIA-LOREDANA
GHERGHEVICI SARA MARIAII C80ION STEFANIA-LOREDANA
BALASA ALBERTII C75ION STEFANIA-LOREDANA
LICIOIU CAROLII C75ION STEFANIA-LOREDANA
DUMITRESCU DAN II C70ION STEFANIA-LOREDANA
BERCARU ILINCAII C67ION STEFANIA-LOREDANA
MATEI IOANAII C65ION STEFANIA-LOREDANA
GEORGESCU PAULIII A100LAMBRU ALINA LOREDANA
NAE MARIAIII A100LAMBRU ALINA LOREDANA
PATRASCU ROBERTIII A100LAMBRU ALINA LOREDANA
LUGANOVICI RARESIII A96LAMBRU ALINA LOREDANA
TURCIN DAVIDIII A96LAMBRU ALINA LOREDANA
SATORI ROBERTIII A93LAMBRU ALINA LOREDANA
CIOCAN TUDORIII A92LAMBRU ALINA LOREDANA
GEORGESCU FABIOIII A91LAMBRU ALINA LOREDANA
IONESCU MATEI III A90LAMBRU ALINA LOREDANA
POTELEANU IUSTINIII A78LAMBRU ALINA LOREDANA
CIMPIAN DARIUSIII A70LAMBRU ALINA LOREDANA
STAN NICOLEIII A62LAMBRU ALINA LOREDANA
IGNAT MIHAIIII C96PANICAN IULIANA
BUTOI MIHNEAIII C83PANICAN IULIANA
BRATULESCU DARIAIII C67PANICAN IULIANA
CONSTANTIN ALEXANDRUIII C62PANICAN IULIANA
SILVA REBECAIII C61PANICAN IULIANA
USCATU IULIAIII C60PANICAN IULIANA
ANTON CATINCAIV A96JERLOIANU LILIANA
CHIRIAC SARA IOANAIV A93JERLOIANU LILIANA
EREMIA BIANCA ANDREEAIV A92JERLOIANU LILIANA
PREDESCU EVA MARIAIV A88JERLOIANU LILIANA
BURLACU BIANCA ELENAIV A84JERLOIANU LILIANA
EREMIA ALEXANDRU ANDREIIV A84JERLOIANU LILIANA
LAZAR STEFANIV A80JERLOIANU LILIANA
CARAGEA COSMIN ANDREIIV A72JERLOIANU LILIANA
POPESCU DAVID CRISTIANIV A71JERLOIANU LILIANA
SIMA ANA ALEXIAIV A70JERLOIANU LILIANA
ANTONESCU DARIA MIHAELAIV A65JERLOIANU LILIANA
MARIN DENISA MIRUNA GABRIELAIV A60JERLOIANU LILIANA
RADU MARIO LIVIUIV AParticipantJERLOIANU LILIANA
UNGUREANU GIULIA MARIAIV AParticipantJERLOIANU LILIANA
AVRAM DARIA ANDREEAIV AParticipantJERLOIANU LILIANA
BARACEANU ALESSIA IOANAIV AParticipantJERLOIANU LILIANA
NEGOITA LAVINIAIV AParticipantJERLOIANU LILIANA
GHIUREA ROXANAIV AParticipantJERLOIANU LILIANA
BONTEA ELENA CRISTINAPregatitoare B100PUZDREA CLAUDIA
CEL MARE DIANA MARIAPregatitoare B100PUZDREA CLAUDIA
CHIVOIU CLARA ELENAPregatitoare B100PUZDREA CLAUDIA
CIOCAN RADU SGTEFANPregatitoare B100PUZDREA CLAUDIA
DANILA GABRIELA MIHAELAPregatitoare B100PUZDREA CLAUDIA
GAVRILAS DARIA STEFANIAPregatitoare B100PUZDREA CLAUDIA
PRODAN AMALIA IOANAPregatitoare B100PUZDREA CLAUDIA
RUSU STOENICA DRAGOSPregatitoare B100PUZDREA CLAUDIA
SANDRU NADIAPregatitoare B100PUZDREA CLAUDIA
VLASCEANU LUIZA MARIAPregatitoare B100PUZDREA CLAUDIA
GOGOASA MIHAIPregatitoare B96PUZDREA CLAUDIA
TUDORANCEA SIBEL ANAPregatitoare B96PUZDREA CLAUDIA
PANESCU LUNGU VALERIAPregatitoare B94PUZDREA CLAUDIA
TUFARU RUSTEM GABRIELPregatitoare B94PUZDREA CLAUDIA
MARIANCIUC ANTONIA MARIAPregatitoare B92PUZDREA CLAUDIA
IONESCU SARAPregatitoare B91PUZDREA CLAUDIA
DEJAN ALEXIA LORENAPregatitoare B90PUZDREA CLAUDIA
RUSU GABRIELPregatitoare B90PUZDREA CLAUDIA
GHINEA FABIANA GABRIELAPregatitoare B76PUZDREA CLAUDIA
DINU RUXANDRA MARIAPregatitoare B74PUZDREA CLAUDIA
CIUREA VICTOR ANDREIPregatitoare B73PUZDREA CLAUDIA
MIHALACHE ROXANA GABRIELAPregatitoare B70PUZDREA CLAUDIA
TANASE TRANDAFIR DAVIDPregatitoare B68PUZDREA CLAUDIA
MARIN MARIA ALEXANDRAPregatitoare B63PUZDREA CLAUDIA
MEREUTA ALBERTPregatitoare B62PUZDREA CLAUDIA
PANCRAT FLORIN ALEXANDRUPregatitoare B60PUZDREA CLAUDIA
VOICU GEORGIO ROBERTPregatitoare BParticipantPUZDREA CLAUDIA
VASILE ALEXANDRU DANIELPregatitoare BParticipantPUZDREA CLAUDIA

Inapoi la centrele de concurs