Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA SF CONSTANTIN SI ELENA
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BUICA VERA MARIAI BEGABRIELA PETRE
FASIE RADU PETRUI BEGABRIELA PETRE
GOMBOS MAIA SAMIRAI BEGABRIELA PETRE
ROBU DAVID GABRIELI BEGABRIELA PETRE
GHERGU MARIUSII AETEODORESCU VIOLETA
HANCIANU LUCAII BEGHIOCEL NICOLETA
PETRE MATEI RARESII BEGHIOCEL NICOLETA
BENGA ANA ALEXANDRAII CEION STEFANIA-LOREDANA
BIRLOGEANU ALEXANDRUII CEION STEFANIA-LOREDANA
GRIGORE DIANA ELENAII CEION STEFANIA-LOREDANA
GEORGESCU PAULIII AELAMBRU ALINA LOREDANA
NAE MARIAIII AELAMBRU ALINA LOREDANA
PATRASCU ROBERTIII AELAMBRU ALINA LOREDANA
BONTEA ELENA CRISTINAPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
CEL MARE DIANA MARIAPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
CHIVOIU CLARA ELENAPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
CIOCAN RADU SGTEFANPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
DANILA GABRIELA MIHAELAPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
GAVRILAS DARIA STEFANIAPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
PRODAN AMALIA IOANAPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
RUSU STOENICA DRAGOSPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
SANDRU NADIAPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
VLASCEANU LUIZA MARIAPregatitoare BEPUZDREA CLAUDIA
CATOI DANIELAII BIIGHIOCEL NICOLETA
VOCHIN BOGDAN CRISTIANII CIIION STEFANIA-LOREDANA
DRAGAN PETRU MARIOI BIIGABRIELA PETRE
JIPA ANAI BIIGABRIELA PETRE
SULTANOIU ANCAI BIIGABRIELA PETRE
USCATU DANIEL MIHAII BIIGABRIELA PETRE
LUGANOVICI RARESIII AIILAMBRU ALINA LOREDANA
TURCIN DAVIDIII AIILAMBRU ALINA LOREDANA
IGNAT MIHAIIII CIIPANICAN IULIANA
ANTON CATINCAIV AIIJERLOIANU LILIANA
GOGOASA MIHAIPregatitoare BIIPUZDREA CLAUDIA
TUDORANCEA SIBEL ANAPregatitoare BIIPUZDREA CLAUDIA
DULHAZ IRIS IOANAI BIIGABRIELA PETRE
VOLOACA MATEII BIIGABRIELA PETRE
DIMIAN ANTONIAII AIIITEODORESCU VIOLETA
PANESCU LUNGU VALERIAPregatitoare BIIIPUZDREA CLAUDIA
TUFARU RUSTEM GABRIELPregatitoare BIIIPUZDREA CLAUDIA
SATORI ROBERTIII AIIILAMBRU ALINA LOREDANA
CHIRIAC SARA IOANAIV AIIIJERLOIANU LILIANA
DOBRISAN SERBAN ALEXANDRUII AIIITEODORESCU VIOLETA
CIOCAN TUDORIII AIIILAMBRU ALINA LOREDANA
EREMIA BIANCA ANDREEAIV AIIIJERLOIANU LILIANA
MARIANCIUC ANTONIA MARIAPregatitoare BIIIPUZDREA CLAUDIA
GEORGESCU FABIOIII AIIILAMBRU ALINA LOREDANA
IONESCU SARAPregatitoare BIIIPUZDREA CLAUDIA
AMZOIU ALEXANDRU STEFANI BMGABRIELA PETRE
CHEOSEA DARIUS ANDREII BMGABRIELA PETRE
RACOF VIVIANA GABRIELAI BMGABRIELA PETRE
COTEANU IRINAII AMTEODORESCU VIOLETA
DINU GABRIELAII AMTEODORESCU VIOLETA
NEAGU IOANAII BMGHIOCEL NICOLETA
PARCALABU IZABELA MARIAII BMGHIOCEL NICOLETA
BARBULESCU DANIELII CMION STEFANIA-LOREDANA
IONESCU MATEI III AMLAMBRU ALINA LOREDANA
DEJAN ALEXIA LORENAPregatitoare BMPUZDREA CLAUDIA
RUSU GABRIELPregatitoare BMPUZDREA CLAUDIA

Inapoi la centrele de concurs