Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Alexandria
Scoala:Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare
Nume elevClasaCadru didactic
BADUT RARESI AMihai Stefania Monica
IGNAT MARIAI AMihai Stefania Monica
LUPU ALEXANDRAI AMihai Stefania Monica
POPESCU LAURAI AMihai Stefania Monica
SIMA CRISTIANI AMihai Stefania Monica
STAN ANASTASIAI AMihai Stefania Monica
STANCU IUSTINI AMihai Stefania Monica
TUDORACHE DAVIDI AMihai Stefania Monica
Ferastrau AnyaI BDan Natalia
Gidea BiancaI BDan Natalia
Mazilu YanisI BDan Natalia
GAVRILA ANDRA GABRIELAI ERosu Carmen Diana
GHEORGHINETE ALISIA MARIAI ERosu Carmen Diana
GRECU DARIUS GABRIELI ERosu Carmen Diana
MILITARU PAVEL MATEII ERosu Carmen Diana
OPOTA DRAGOS MIHAII ERosu Carmen Diana
PISICA SEBASTIAN STEFANI ERosu Carmen Diana
DRAGHICI-CIOBANU RADUII AMatei Florinela
GROSEANU DARIAII AMatei Florinela
HAITA ANDREIII AMatei Florinela
PETRESCU ANDREIII AMatei Florinela
Ciorcila CristianII BBurtan Victoria Marina
Licu MariaII BBurtan Victoria Marina
Andronache MateiII CCiaus Mariana
Anghel CameliaII CCiaus Mariana
Ionescu Matei II CCiaus Mariana
Mitrea ElisaII CCiaus Mariana
Popescu CalinII CCiaus Mariana
Ralciu AlexandraII CCiaus Mariana
Visan Andrei II CCiaus Mariana
Visan NicoletaII CCiaus Mariana
Andrei MirceaII DAchim Paula
Popa Matei Sebastian AlexandruII DAchim Paula
Chirita AlexandruIII ACroitoru Elena
Dulgheru GabrielIII ACroitoru Elena
Slavescu-Putineanu AlexandraIII CCatruna Gheorghe Mandizu
Marinescu Vlad StefanIV CCATRUNA LILIANA
ANGHEL MIHAELAIV DFlorea Marinela
ANCUTA MIHAI BOGDANPregatitoare BIonescu Magdalena
BOJA DAVID GABRIELPregatitoare BIonescu Magdalena
BRATU MIHAILPregatitoare BIonescu Magdalena
BRATU RUXANDRA MARIAPregatitoare BIonescu Magdalena
BURCEA LUCA ANDREIPregatitoare BIonescu Magdalena
CACIULITA PETRU NICOLAI ALEXANDRUPregatitoare BIonescu Magdalena
CROITORU ANDREEAPregatitoare BIonescu Magdalena
DANCIU MARINAPregatitoare BIonescu Magdalena
GHENU EVAPregatitoare BIonescu Magdalena
MITU MADALIN PETRUPregatitoare BIonescu Magdalena
NEGRILA OMERINA ANDREEAPregatitoare BIonescu Magdalena
NICOLAE ABIEL ANDREAS Pregatitoare BIonescu Magdalena
PAUN ALEXANDRU IOANPregatitoare BIonescu Magdalena
PETCU LIVIA NICOLAPregatitoare BIonescu Magdalena
RATCU MILENNA VALERIAPregatitoare BIonescu Magdalena
SIMTINICA EDUARDPregatitoare BIonescu Magdalena
STANCU VLADUT NICOLAEPregatitoare BIonescu Magdalena
STEFAN DENIS PATRICK ALEXANDRUPregatitoare BIonescu Magdalena
VASILE ANDA GABRIELAPregatitoare BIonescu Magdalena
VELICA ANDRA FLORENTINAPregatitoare BIonescu Magdalena
Achim StefanPregatitoare CRanacu Jeni
Calota RazvanPregatitoare CRanacu Jeni
Chirita RobertPregatitoare CRanacu Jeni
Coman AlexiaPregatitoare CRanacu Jeni
Dina VictoriaPregatitoare CRanacu Jeni
Alexe Eric AdrianPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Bucur Gabriel CostinelPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Chirita Grigore Daria AlexandraPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Craita Vlad MihaiPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Gheorghe Ionut ToniPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Horlea Mario LuigiPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Horlea Roxana CrinaPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Iordachioaia Eric Daniel IonutPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Lazar Andra IuliaPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Mihai StefanPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Radu Eduard MihaiPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana
Savulescu Gabriel SebastianPregatitoare DVeneticu Florentina Georgiana

Inapoi la centrele de concurs