Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Teleorman
Localitate:Alexandria
Scoala:Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BADUT RARESI AEMihai Stefania Monica
IGNAT MARIAI AEMihai Stefania Monica
LUPU ALEXANDRAI AEMihai Stefania Monica
POPESCU LAURAI AEMihai Stefania Monica
SIMA CRISTIANI AEMihai Stefania Monica
STAN ANASTASIAI AEMihai Stefania Monica
STANCU IUSTINI AEMihai Stefania Monica
TUDORACHE DAVIDI AEMihai Stefania Monica
Ferastrau AnyaI BEDan Natalia
Gidea BiancaI BEDan Natalia
Mazilu YanisI BEDan Natalia
GAVRILA ANDRA GABRIELAI EERosu Carmen Diana
GHEORGHINETE ALISIA MARIAI EERosu Carmen Diana
GRECU DARIUS GABRIELI EERosu Carmen Diana
MILITARU PAVEL MATEII EERosu Carmen Diana
OPOTA DRAGOS MIHAII EERosu Carmen Diana
PISICA SEBASTIAN STEFANI EERosu Carmen Diana
DRAGHICI-CIOBANU RADUII AEMatei Florinela
GROSEANU DARIAII AEMatei Florinela
HAITA ANDREIII AEMatei Florinela
PETRESCU ANDREIII AEMatei Florinela
Ciorcila CristianII BEBurtan Victoria Marina
Licu MariaII BEBurtan Victoria Marina
Andronache MateiII CECiaus Mariana
Anghel CameliaII CECiaus Mariana
Ionescu Matei II CECiaus Mariana
Mitrea ElisaII CECiaus Mariana
Popescu CalinII CECiaus Mariana
Ralciu AlexandraII CECiaus Mariana
Visan Andrei II CECiaus Mariana
Visan NicoletaII CECiaus Mariana
Andrei MirceaII DEAchim Paula
Popa Matei Sebastian AlexandruII DEAchim Paula
Chirita AlexandruIII AECroitoru Elena
Dulgheru GabrielIII AECroitoru Elena
Slavescu-Putineanu AlexandraIII CECatruna Gheorghe Mandizu
Marinescu Vlad StefanIV CECATRUNA LILIANA
ANGHEL MIHAELAIV DEFlorea Marinela
ANCUTA MIHAI BOGDANPregatitoare BEIonescu Magdalena
BOJA DAVID GABRIELPregatitoare BEIonescu Magdalena
BRATU MIHAILPregatitoare BEIonescu Magdalena
BRATU RUXANDRA MARIAPregatitoare BEIonescu Magdalena
BURCEA LUCA ANDREIPregatitoare BEIonescu Magdalena
CACIULITA PETRU NICOLAI ALEXANDRUPregatitoare BEIonescu Magdalena
CROITORU ANDREEAPregatitoare BEIonescu Magdalena
DANCIU MARINAPregatitoare BEIonescu Magdalena
GHENU EVAPregatitoare BEIonescu Magdalena
MITU MADALIN PETRUPregatitoare BEIonescu Magdalena
NEGRILA OMERINA ANDREEAPregatitoare BEIonescu Magdalena
NICOLAE ABIEL ANDREAS Pregatitoare BEIonescu Magdalena
PAUN ALEXANDRU IOANPregatitoare BEIonescu Magdalena
PETCU LIVIA NICOLAPregatitoare BEIonescu Magdalena
RATCU MILENNA VALERIAPregatitoare BEIonescu Magdalena
SIMTINICA EDUARDPregatitoare BEIonescu Magdalena
STANCU VLADUT NICOLAEPregatitoare BEIonescu Magdalena
STEFAN DENIS PATRICK ALEXANDRUPregatitoare BEIonescu Magdalena
VASILE ANDA GABRIELAPregatitoare BEIonescu Magdalena
VELICA ANDRA FLORENTINAPregatitoare BEIonescu Magdalena
Achim StefanPregatitoare CERanacu Jeni
Calota RazvanPregatitoare CERanacu Jeni
Chirita RobertPregatitoare CERanacu Jeni
Coman AlexiaPregatitoare CERanacu Jeni
Dina VictoriaPregatitoare CERanacu Jeni
Alexe Eric AdrianPregatitoare DEVeneticu Florentina Georgiana
Bucur Gabriel CostinelPregatitoare DEVeneticu Florentina Georgiana
Chirita Grigore Daria AlexandraPregatitoare DEVeneticu Florentina Georgiana
Craita Vlad MihaiPregatitoare DEVeneticu Florentina Georgiana
Gheorghe Ionut ToniPregatitoare DEVeneticu Florentina Georgiana
Horlea Mario LuigiPregatitoare DEVeneticu Florentina Georgiana
Horlea Roxana CrinaPregatitoare DEVeneticu Florentina Georgiana
Iordachioaia Eric Daniel IonutPregatitoare DEVeneticu Florentina Georgiana
Lazar Andra IuliaPregatitoare DEVeneticu Florentina Georgiana
Mihai StefanPregatitoare DEVeneticu Florentina Georgiana
Radu Eduard MihaiPregatitoare DEVeneticu Florentina Georgiana
Savulescu Gabriel SebastianPregatitoare DEVeneticu Florentina Georgiana
Vasile Ioana DemetriaIV CICATRUNA LILIANA
POPESCU AMALIAI AIMihai Stefania Monica
Ion Soare Bristena MihaelaII DIAchim Paula
Popa Miriam AlessandraII DIAchim Paula
Raboj AlexiaIII AICroitoru Elena
Cojocaru Rares MihailIII CICatruna Gheorghe Mandizu
URUCU LARISSA BIANCAIII DINedelus Aurelia
Balauru Alin AlexandruIV CICATRUNA LILIANA
Zlate RazvanPregatitoare CIRanacu Jeni
Nicolae Vlad BogdanPregatitoare DIVeneticu Florentina Georgiana
Augustin Rares AndreiIV CIICATRUNA LILIANA
Simion Elena MihaelaIV CIICATRUNA LILIANA
Ionescu BeatricePregatitoare CIIRanacu Jeni
Pavel AndaPregatitoare CIIRanacu Jeni
Peta AndreiPregatitoare CIIRanacu Jeni
Ristea Alexandra ElenaPregatitoare DIIVeneticu Florentina Georgiana
GURUIANU LUCAI AIIMihai Stefania Monica
TRESTICA MARIAI AIIMihai Stefania Monica
Bulumac SofiaII BIIBurtan Victoria Marina
Ghita Iulia MariaII DIIAchim Paula
Mihalache AncaIII AIICroitoru Elena
Milcu SorinaIII AIICroitoru Elena
Motca VanessaIII AIICroitoru Elena
Mihai Rares AlexandruIII CIICatruna Gheorghe Mandizu
MANOLE ROBERTA ALEXIAIII DIINedelus Aurelia
BURCEA EMA MARIAPregatitoare BIIIonescu Magdalena
CUCU MORARU IOAN HORIAPregatitoare BIIIonescu Magdalena
DESCULTU IRRENE MARIAPregatitoare BIIIonescu Magdalena
ISPAS TOMAPregatitoare BIIIonescu Magdalena
PIRVAN ANA MARIAPregatitoare BIIIonescu Magdalena
Dragomir MihneaPregatitoare CIIRanacu Jeni
Vasile MariaPregatitoare CIIRanacu Jeni
Apostol Andreea HelenaPregatitoare DIIVeneticu Florentina Georgiana
Cotea Yannis MihneaPregatitoare DIIVeneticu Florentina Georgiana
Velicu Marius IonutIV CIIICATRUNA LILIANA
Eib Alexandru CristianIV CIIICATRUNA LILIANA
Prodileanu MariaPregatitoare CIIIRanacu Jeni
Cornea AndraII BIIIBurtan Victoria Marina
Ciocanel Denisa MariaIII CIIICatruna Gheorghe Mandizu
BIRSANESCU ANDREEAIII DIIINedelus Aurelia
Nejloveanu Rares IonutPregatitoare DIIIVeneticu Florentina Georgiana
COPACEANU MIHNEAI AIIIMihai Stefania Monica
Bugean Karla III AIIICroitoru Elena
Tudor Mihnea IoanIV CIIICATRUNA LILIANA
Dica RaresPregatitoare CIIIRanacu Jeni
BRATU MIRUNAI AMMihai Stefania Monica
GILEA DANI EDUARDI AMMihai Stefania Monica
Bau StefanI BMDan Natalia
BADEA ALEX STEFANI EMRosu Carmen Diana
BRINCEANU MELISA STEFANIAI EMRosu Carmen Diana
TONA EVA MARIAI EMRosu Carmen Diana
VADUVA PAPALETE MARIA MIHAELAI EMRosu Carmen Diana
TEPUS ANDRAII AMMatei Florinela
Pasa CarinaII BMBurtan Victoria Marina
Epuras Oana II CMCiaus Mariana
Osiac SaraII CMCiaus Mariana
Soare MateiII CMCiaus Mariana
Boja Alexandru GiovaniII DMAchim Paula
Florea Alexandru II DMAchim Paula
Gorcea Darius AndreiIII CMCatruna Gheorghe Mandizu
DULCEANU RARES ANDREI CEZARIII DMNedelus Aurelia
Ravasila Malina NicolaIV CMCATRUNA LILIANA
Vasiu Andrei PetruIV CMCATRUNA LILIANA
FLAMINZEANU MARIA DARIAIV DMFlorea Marinela
VASILESCU DARIUS-IOANIV DMFlorea Marinela
ANCUTA SIMONA ANDREEAPregatitoare BMIonescu Magdalena
GEORGESCU ALEXIA MARIAPregatitoare BMIonescu Magdalena
MORUS IULIA IRISPregatitoare BMIonescu Magdalena
Musat AlexiaPregatitoare CMRanacu Jeni
Neatu Alexandra NataliaPregatitoare DMVeneticu Florentina Georgiana

Inapoi la centrele de concurs