Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Grigore Moisil
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
AFTENI BIANCA IOANAI B100MUSAT ANA RALUCA
DANILA TEODORAI B100MUSAT ANA RALUCA
ZLATE MARIA LUANAI B100MUSAT ANA RALUCA
BEJENARU ROBERT VALENTINI B98MUSAT ANA RALUCA
CHIRILA RARES STEFANI B98MUSAT ANA RALUCA
MANOLACHE ANCA LACRAMIOARAI B98MUSAT ANA RALUCA
MOCANU ALMA IOANAI B98MUSAT ANA RALUCA
POPLICA EVELINE GABRIELAI B98MUSAT ANA RALUCA
SOLOMON ADINA ILONAI B98MUSAT ANA RALUCA
ANDRONACHE NICHOLAS CLAUDIUI B95MUSAT ANA RALUCA
CIOBANU MARIA MAGDALENAI B95MUSAT ANA RALUCA
GHERGHESCU NICOLETAI B95MUSAT ANA RALUCA
STAN ALEXANDRA BIANCAI B95MUSAT ANA RALUCA
TATU MIHAI COSMINI B95MUSAT ANA RALUCA
HOLBAN CARLA STEFANIAI B90MUSAT ANA RALUCA
POPA BOGDAN IULIANI B90MUSAT ANA RALUCA
MITACHE FLORENTINA ALINAI B85MUSAT ANA RALUCA
PETREA TUDORI B85MUSAT ANA RALUCA
BURDUCEA RAZVAN PETRUI B75MUSAT ANA RALUCA
BERCEA GIULIA GEORGIANAI BParticipantMUSAT ANA RALUCA
CALMUC DRAGOS FLORINI BParticipantMUSAT ANA RALUCA
LIPAT MELISSA ISABELAI BParticipantMUSAT ANA RALUCA
MIRON DENIS COSMINI BParticipantMUSAT ANA RALUCA
MOCANU ALEXANDRU IONUTI BParticipantMUSAT ANA RALUCA
MORUN DRAGOS ANDREII BParticipantMUSAT ANA RALUCA
PINTILIE SILVIU FLORINI BParticipantMUSAT ANA RALUCA
VASILACHE DILARA NICOLEI BParticipantMUSAT ANA RALUCA
HORGHIDAN LIVIA MIHAELAI C100JORA NICOLETA
Cantoneanu Andrei I I A100VASILICA MIRELA ELENA
Constantin Diana Alexandra I I A100VASILICA MIRELA ELENA
Grigorita Raul Alexandru I I A100VASILICA MIRELA ELENA
Micu TeodoraI I A100VASILICA MIRELA ELENA
Oita Maria I I A100VASILICA MIRELA ELENA
Zamonita Ioana Victoria I I A100VASILICA MIRELA ELENA
Dragan Gabriela I I A93VASILICA MIRELA ELENA
Manea Andreea I I A92VASILICA MIRELA ELENA
Dima Ioana Alessia I I A89VASILICA MIRELA ELENA
Barbu Aura Daniela I I A80VASILICA MIRELA ELENA
Bors Iasmina Monica I I A80VASILICA MIRELA ELENA
Anghel Teodora Alexandra I I A70VASILICA MIRELA ELENA
Pirvu Sara Florentina I I A70VASILICA MIRELA ELENA
Leca Eugenia Gabriela I I A67VASILICA MIRELA ELENA
Mehedinti Ioana Bianca I I A65VASILICA MIRELA ELENA
Oprisan Adelina Elena I I A60VASILICA MIRELA ELENA
Chiper Ina Andreea I I AParticipantVASILICA MIRELA ELENA
Balan Marius George I I AParticipantVASILICA MIRELA ELENA
Mirea Alexia I I AParticipantVASILICA MIRELA ELENA
Salavastru Stefan Adrian I I AParticipantVASILICA MIRELA ELENA
Cislaru Denis Gabriel I I AParticipantVASILICA MIRELA ELENA
Negrut Alexandra Mihaela I I AParticipantVASILICA MIRELA ELENA
Iancu Madalin I I AParticipantVASILICA MIRELA ELENA
BULGARU ANDRA ELENAI I C95JORA NICOLETA
GOLASANU GEORGE EMANUEL I I C95JORA NICOLETA
PETRICA LUANAI I C90JORA NICOLETA
SOFIANOS ARIFI DIONISI I C90JORA NICOLETA
ILIE ANDREII I C88JORA NICOLETA
ILIE ANDREII I C88JORA NICOLETA
PASARE CIPRIAN ANDREII I C82JORA NICOLETA
BANU IULIANA FLORENTINAI I C79JORA NICOLETA
NICOLAE ALEXANDRU STEFANI I C75JORA NICOLETA
POMOHACI MARIO ROBERTO I I C72JORA NICOLETA
MUSCA BOGDAN IONUTI I CParticipantJORA NICOLETA
Mihalache Silviu-Gabriel II c100ILIE LISAVETA
Palade Maria II c100ILIE LISAVETA
Bumbaru Denis Stefan II c95ILIE LISAVETA
Fertu Dragos Mihai II c95ILIE LISAVETA
Negrut Gariela II c90ILIE LISAVETA
Paraschiv Daria Ioana II c80ILIE LISAVETA
Visan Ioana Miruna II c80ILIE LISAVETA
Caramalau Mihaela Alexandra II c70ILIE LISAVETA
Comanescu Andreea Nicoleta II II A100IANCU MARIA
Pavel Gabriela II II A100IANCU MARIA
Toia Iulian Valentin II II A100IANCU MARIA
Iancu Marina Larisa II II A98IANCU MARIA
Rusu Cristian II II A98IANCU MARIA
Stanciu Dennis II II A96IANCU MARIA
Cristea Ana Maria II II A95IANCU MARIA
Enciu Bianca II II A95IANCU MARIA
Tudor Silvia Elena II II A94IANCU MARIA
Ene Alexandra II II A92IANCU MARIA
Caramalau Raluca II II A80IANCU MARIA
Lazar Bianca II II A80IANCU MARIA
Neculachi Mario II II A80IANCU MARIA
MUSAT SOFIA IOANAII II B100SCINTEI MANUELA
PARASCHIV DAVIDII II B100SCINTEI MANUELA
PETRIN ALEX CRISTIANII II B100SCINTEI MANUELA
URSU RAISAII II B100SCINTEI MANUELA
MARTIAN FLAVIAII II B75SCINTEI MANUELA
FLUTURU DIANAII II B60SCINTEI MANUELA
CHELMU MATEIII II BParticipantSCINTEI MANUELA
ROSCA NICOLAII II BParticipantSCINTEI MANUELA
COVACIU ALEXANDRUII II BParticipantSCINTEI MANUELA
SURU GABRIELA II II BParticipantSCINTEI MANUELA
OANA SOFIAII II BParticipantSCINTEI MANUELA
RADU LUCAII II BParticipantSCINTEI MANUELA
GHENEA STEFANIA BIANCAIII III A70ROTARU ADRIANA NOXI
NEAMTU BOGDAN ADELINIII III A70ROTARU ADRIANA NOXI
SURUIANU MARIOIII III A70ROTARU ADRIANA NOXI
AVRAM MARIA ALEXANDRA III III C93ZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
NECHIFOR MARIA ALEXANDRA III III C64ZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
DOROBAT CALIN FLORIN III III C63ZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
ARHIRE ANA MARIA III III C61ZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
GHENGHEA LORENA GABRIELA III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
MATEI LARISA PETRICA III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
ANDRIES ALEXANDRA III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
LUPU RAUL VIOREL III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
CRISTIAN ANDREI III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
DOGARU ROTARU BOGDAN III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
DRAGU RALIS ANDREIIII III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
PATRICHI ADELINA CRISTINA III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
POPA ALEXANDRA III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
CONSTANTINESCU MARIA NICOLETA III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
HUZUM IONUT ANDREI III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
COLAC MARIA TEODORA III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
NEGRARU REBECA-NICOLETA III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
DIMOFTE ALEXANDRU CRISTIAN III III CParticipantZAHARIA LACRAMIOARA-ELENA
BUDEA ANDRA PAULAIV IV C100CIOCAN MIHAELA ANISOARA
CHIRIAC SILVIA LETICIA MADALINAIV IV C100CIOCAN MIHAELA ANISOARA
TOROPOC ELIANIV IV C100CIOCAN MIHAELA ANISOARA
MARALOI DARIA MARIAIV IV C98CIOCAN MIHAELA ANISOARA
VASILE ANDREEA MIHAELAIV IV C98CIOCAN MIHAELA ANISOARA
BUCUR ANDREEA ROXANAIV IV C97CIOCAN MIHAELA ANISOARA
CONSTANTIN MEDEEA MADALINAIV IV C97CIOCAN MIHAELA ANISOARA
TURCANU DAVID ADRIANIV IV C95CIOCAN MIHAELA ANISOARA
PETREA ANA MARIAIV IV C93CIOCAN MIHAELA ANISOARA
BILEC LUCIANIV IV C91CIOCAN MIHAELA ANISOARA
CIRNICI VLAD ANDREIIV IV C90CIOCAN MIHAELA ANISOARA
ISTRATE ALEXANDRU MIHAIIV IV C90CIOCAN MIHAELA ANISOARA
PALADE RAMONA MIHAELAIV IV C90CIOCAN MIHAELA ANISOARA
MOCANU IOANA SANDRAIV IV C85CIOCAN MIHAELA ANISOARA
ISTRATE ALEXANDRA DANIELAIV IV C80CIOCAN MIHAELA ANISOARA
AVRAM LUCA-GABRIEL Pregatitoare PB90Chiscoci Loredana Doinita
STAN ALESIA-LACRAMIOARA Pregatitoare PB90Chiscoci Loredana Doinita
LAZAR ANDREI Pregatitoare PB79Chiscoci Loredana Doinita
RACOVITA-MIC STEFAN-TEODOR Pregatitoare PB79Chiscoci Loredana Doinita
TOCU ANDREEA Pregatitoare PB79Chiscoci Loredana Doinita
TOMA REBECA Pregatitoare PB79Chiscoci Loredana Doinita
VIERU RAZVAN-COSMIN Pregatitoare PB70Chiscoci Loredana Doinita
CRISTIAN MIRUNA-GABRIELAPregatitoare PB69Chiscoci Loredana Doinita
PAVEL BIANCA-MARIA Pregatitoare PB62Chiscoci Loredana Doinita
TUDORACHE ROXANA-IRIS Pregatitoare PBParticipantChiscoci Loredana Doinita

Inapoi la centrele de concurs