Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Tulcea
Localitate:Tulcea
Scoala:Liceul de Arte George Georgescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
MIHAILA MIRUNA I A100CARARE AURORA
BRAGUTA BIANCA I A95CARARE AURORA
PAHOM GRIGORE SOFIA I A95CARARE AURORA
PAHOM GRIGORE SOFIA I A95CARARE AURORA
SIMIONOV ERIKA I A95CARARE AURORA
BOGDAN ANDREEA I A90CARARE AURORA
DASCALU IZABELA I A90CARARE AURORA
SANDU IOANA I A90CARARE AURORA
BALUTA GABRIELA I A85CARARE AURORA
PINATO ILIANA I A85CARARE AURORA
DE HILLERIN SARAH I A80CARARE AURORA
LUNGU LOREDANA I A80CARARE AURORA
SIDOROV ALBERT I A80CARARE AURORA
GROSU EMANUEL I A70CARARE AURORA
MORUZOV EVELYN I A70CARARE AURORA
BATOG ADELINA I A60CARARE AURORA
CHIOSEA ANDREEAI AParticipantCARARE AURORA
CIOBANU RAZVAN I AParticipantCARARE AURORA
FEODOROV SEBASTIAN I AParticipantCARARE AURORA
PARLITU GEORGE I AParticipantCARARE AURORA
PEPTANARU LILIANA I AParticipantCARARE AURORA
DROBOTA FABIANII -100PAVEL VIORICA
TANASE TEODORAII -100PAVEL VIORICA
CALIN SIMONII -98PAVEL VIORICA
ARDELEANU ALEXIAII -95PAVEL VIORICA
CIOARA MIRCEAII -95PAVEL VIORICA
MANOLE ELENAII -95PAVEL VIORICA
PADURET ALEXIAII -95PAVEL VIORICA
POPESCU PATRICKII -95PAVEL VIORICA
ROTARU DAVIDII -95PAVEL VIORICA
TUDOR SONIAII -95PAVEL VIORICA
BULETE SEBASTIANII -90PAVEL VIORICA
ENE MATEIII -90PAVEL VIORICA
JIPA RALUCAII -80PAVEL VIORICA
IOSIF MARIOII -75PAVEL VIORICA
CIOCAN TEODORAII -70PAVEL VIORICA
BURGHIU SEBASTIANII -60PAVEL VIORICA
GALATEANU EVELINAII -60PAVEL VIORICA
GHEORGHE FLAVIAII -60PAVEL VIORICA
MIBERIUOSCU TII -60PAVEL VIORICA
MOHONEA MARIAII -60PAVEL VIORICA
OPREA ELLIII -60PAVEL VIORICA
TOMA AYANNEII -60PAVEL VIORICA
ADAM DARIANA ANDREEAIII A97PETCU LUCRETIA
BE HILLERIN STEPHANIE ANAIS III A97PETCU LUCRETIA
BULETE SABINA IOANAIII A95PETCU LUCRETIA
CALIN NICOLEISABELAIII A95PETCU LUCRETIA
CROITORIU RUXANDRA TEODORAIII A90PETCU LUCRETIA
GHEORGHE MIHAI CRISTIAN III A90PETCU LUCRETIA
COLITA STEFAN TIBERIUIII A87PETCU LUCRETIA
GRAMA VICTOR ANDREIIII A87PETCU LUCRETIA
MARCHIS NATANAEL DANIEL III A85PETCU LUCRETIA
CONSTANTIN FABIAN CRISTIANIII A75PETCU LUCRETIA
MIRCIOIU MARIAIII B97ALEXE EMILIA
TIMOFEI TEODORIII B93ALEXE EMILIA
BUCUR VLADIII B90ALEXE EMILIA
BARAHTIAN ANTONIAIII B85ALEXE EMILIA
SERBAN ALEXANDRUIII B75ALEXE EMILIA
BEJAN ELENAIII B72ALEXE EMILIA
AVIMOV GEORGEIII B70ALEXE EMILIA
Carare AyanaIV A97Gheorghe Maria
Ropota StefanIV A95Gheorghe Maria
Calin Simion StefanIV A86Gheorghe Maria
Lesnic RobertIV A84Gheorghe Maria
Spiridon RalucaIV A83Gheorghe Maria
Tara-Lunga FlorentinIV A82Gheorghe Maria
Mocanu AlexandruIV A80Gheorghe Maria
SANDU IOANAPregatitoare A90CARARE AURORA

Inapoi la centrele de concurs