Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Ialomita
Localitate:Slobozia
Scoala:Scoala Gimnaziala Sf.Andrei
Nume elevClasaCadru didactic
Burciu CristinaI BTache Voica
Georgescu AlexI BTache Voica
Livanov StefanI BTache Voica
Marian DenisaI BTache Voica
Moroianu RobertI BTache Voica
Postelnicu CosminI BTache Voica
CIUPERCA MARIAI DVOITEANU GABRIELA
GHITA MIRUNAI DVOITEANU GABRIELA
GRIGORE MIHAII DVOITEANU GABRIELA
IORGOIU ANDII DVOITEANU GABRIELA
IVANCEA DARIAI DVOITEANU GABRIELA
RADU MATEII DVOITEANU GABRIELA
SEBE KARINAI DVOITEANU GABRIELA
Berbece RaisaII BDenca Maria
Branescu BiancaII BDenca Maria
Crunteanu MariaII BDenca Maria
Gasca MateiII BDenca Maria
Ogrezeanu AlexandraII BDenca Maria
PLOESTEANU ALESSIA MARIAII CVOINEA MARINA
Iancu DianaIII DNita Elisabeta
FOTA BIANCA IOANAIV BPARASCHIV ELENA
MIRZAC MARAIV BPARASCHIV ELENA
PANAITESCU SEBASTIAN ANDREIIV BPARASCHIV ELENA
PETRESCU ALEXANDRUIV BPARASCHIV ELENA
TITI MARIA ALEXIAIV BPARASCHIV ELENA
Copaceanu ChristianPregatitoare BFilipoiu Mihaela-Evelina
Croitoru MariaPregatitoare BFilipoiu Mihaela-Evelina
Filipoiu DavidPregatitoare BFilipoiu Mihaela-Evelina
Musat AdinaPregatitoare BFilipoiu Mihaela-Evelina
Petrache YannisPregatitoare BFilipoiu Mihaela-Evelina
Stefan DragosPregatitoare BFilipoiu Mihaela-Evelina
Vasluianu DianaPregatitoare BFilipoiu Mihaela-Evelina
BALASOIU DENISA-VALENTINAPregatitoare CVasile Florentina Corina
BELU BOGDANPregatitoare CVasile Florentina Corina
CIOCAN ALESSIA-MARIAPregatitoare CVasile Florentina Corina
DUMITRIU ANDREIPregatitoare CVasile Florentina Corina
POPESCU BIANCA-CRISTINAPregatitoare CVasile Florentina Corina
Bacanu AndreiPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Badea DavidPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Balta AnaPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Botea SofiaPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Bracaci MarioPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Bunea AlexandruPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Buzaru EmmaPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Dima AnaPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Dobre IsabelaPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Gheorghe DariusPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Gheorghe IanisPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Munteanu AndreiPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Munteanu CalinPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Neagu AncaPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Nica MihneaPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Oproiu MarioPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Popa MariaPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Radu AdrianPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Radu MarioPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Roman LucaPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Ruginescu DavidPregatitoare DCheoseaua Mihaela
Visan AndreeaPregatitoare DCheoseaua Mihaela

Inapoi la centrele de concurs