Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Gorj
Localitate:Targu-Jiu
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA POMPILIU MARCEA
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
PERPEGEL VLADI BEVASILESCU LILIANA
RADUCAN DAVID I BEVASILESCU LILIANA
RUSET TEODORAI BEVASILESCU LILIANA
CAMIN EDUARDII BEGOGELESCU-BADITA ANA-MARIS
TOGOE RARESII BEGOGELESCU-BADITA ANA-MARIS
ALEXIE LAURENTIU-STEFANIII BEFIRTA CLARA
DUTA IOANA-ROMINAIII BEFIRTA CLARA
GOLUMBEANU RADU-MIHAIIII BEFIRTA CLARA
IOVESCU-SOTEA MARIO-DANIELIII BEFIRTA CLARA
POPOVICI NICOLETA-ANDRAIII BEFIRTA CLARA
BILDEA ANDREEAIV AEBANTA VICA-NICOLETA
NECHITA ADRIANIV AEBANTA VICA-NICOLETA
NISTORESCU MIHAIIV AEBANTA VICA-NICOLETA
PAUNA DARIAIV AEBANTA VICA-NICOLETA
PAUNESCU MARIOIV AEBANTA VICA-NICOLETA
CARIGOIU GABRIEL-MARIANIV BEDUTA AURELIANA
FLOARE ALEXANDRA-ELENAIV BEDUTA AURELIANA
SCURTU MARIA-CRISTIANIV BEDUTA AURELIANA
BAIATU NICOLETAPregatitoare AEPOPOVICI CAMELIA
BUTOI LAURENTIU NICOLASPregatitoare AEPOPOVICI CAMELIA
BIBANU ROBERT ALEXANDRUPregatitoare BECRETAN ANDREEA
CURELEA ALEXANDRA ILINCAPregatitoare BECRETAN ANDREEA
SARBU GUGU MIHAIPregatitoare BECRETAN ANDREEA
GUTILA NATASA MARIAII BIGOGELESCU-BADITA ANA-MARIS
COSTESCU CLARAPregatitoare BICRETAN ANDREEA
PETRESCU VLAD GABRIELPregatitoare BICRETAN ANDREEA
CIOIOMAN DARIUSII BIIGOGELESCU-BADITA ANA-MARIS
MARICA IZABELAII BIIGOGELESCU-BADITA ANA-MARIS
BONDOC IRINAIII BIIFIRTA CLARA
STANCIOI ADRIANA DARIAIII BIIFIRTA CLARA
CARAVAN ANDRADAPregatitoare BIICRETAN ANDREEA
DEACONU CARLA MARIAII BIIIGOGELESCU-BADITA ANA-MARIS
BANARU REBEKAPregatitoare BIIICRETAN ANDREEA
DUMITRU LIDIAPregatitoare BIIICRETAN ANDREEA
PAVEL MAYA BEATRICEPregatitoare BIIICRETAN ANDREEA
CALISTRATE ANDREII BMVASILESCU LILIANA
COVRIG VLADUTII BMGOGELESCU-BADITA ANA-MARIS
SIMIONESCU RAZVANII BMGOGELESCU-BADITA ANA-MARIS
BOTU AIDA-STEFANIAIII BMFIRTA CLARA
PREOTEASA ANDREIIV AMBANTA VICA-NICOLETA
SAIN VLADIV AMBANTA VICA-NICOLETA
STINGA STEFANIAIV AMBANTA VICA-NICOLETA
DRAGANESCU VICTOR-ALEXANDRUIV BMDUTA AURELIANA
ELEFTERESCU EDUARD-ANDREIIV BMDUTA AURELIANA
STOIAN ALEXANDRA ANDREEAIV BMDUTA AURELIANA

Inapoi la centrele de concurs