Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Suceava
Localitate:Suceava
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 10
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Abeni FabiolaI CEMaxim Valentina
Breniuc SaraI CEMaxim Valentina
Chelaru EduardI CEMaxim Valentina
Cucos LarisaI CEMaxim Valentina
Grigoras TabitaI CEMaxim Valentina
Grigore GabrielI CEMaxim Valentina
Hutan SergiuI CEMaxim Valentina
Ilasi David I CEMaxim Valentina
Ipate MateiI CEMaxim Valentina
Neamtu AlexndruI CEMaxim Valentina
Peniuc IoanaI CEMaxim Valentina
Poamaneagra CrinaI CEMaxim Valentina
Smadici LaviniaI CEMaxim Valentina
Spatariu IasminaI CEMaxim Valentina
Tun MirunaI CEMaxim Valentina
Ujeniuc AmaliaI CEMaxim Valentina
Ungureanu DavidI CEMaxim Valentina
Zoitanu MaiaI CEMaxim Valentina
Colominschi SashaII AEDiaconasu Rodica
Lavric Alex II AEDiaconasu Rodica
Pujina IosifII AEDiaconasu Rodica
Acsinti VictoriaII DEGherman Raluca
Pintea CalinII DEGherman Raluca
Gafencu Miruna-MariaIII BEHutanu Livia
Hancean CiprianIII CEBabii Daniela
Danis SebastianIII DEAbalasei Cristina
Lupu AlinIII DEAbalasei Cristina
Aioanei GeorgianaIV CECrainiciuc Doina
Lupancu CezarIV CECrainiciuc Doina
Cerlinca DenisaIII CIBabii Daniela
Puscas LucianIII DIAbalasei Cristina
Burlacu Daniel-AndreiIII AIMuntianu Georgeta
Cocieru Tudor-LucaIII AIMuntianu Georgeta
Apetrei AlexandruIII BIHutanu Livia
Botusan BiancaII AIIDiaconasu Rodica
Drobota Ioana-SofiaIII AIIMuntianu Georgeta
Cojocaru Madalina-AndreeaIII BIIHutanu Livia
Tauciuc Victor-EduardIII BIIHutanu Livia
Huianu Eduard-GabrielIII AIIMuntianu Georgeta
Anton Ioan-AlexandruIII BIIHutanu Livia
Fartais SebiII AIIDiaconasu Rodica
Iftimovici MateoII AIIDiaconasu Rodica
Mindru NataliaII DIIGherman Raluca
Morosanu Diana-IonelaIII AIIMuntianu Georgeta
Buzila Stefan-OctavianIII BIIHutanu Livia
Grigoras Sara-MariaIII BIIHutanu Livia
Stefaroi ClaudiuIII BIIHutanu Livia
Tamas MateiIII BIIHutanu Livia
Aghenitei SebastianIII CIIBabii Daniela
Neagu TeodorIII CIIBabii Daniela
Strugariu AlinIII CIIBabii Daniela
Ursu Iuliana-NataliaIII AIIIMuntianu Georgeta
Flisc TudorIV CIIICrainiciuc Doina
Lupescu Andreea-NicoletaIII BIIIHutanu Livia
Mintari Sebastian-GabrielIII BIIIHutanu Livia
Hritcu StefanIV CIIICrainiciuc Doina
Ignatescu NicolasIV CIIICrainiciuc Doina
Fodor RazvanIII BIIIHutanu Livia
Hanganu Irina-AndreeaIII BIIIHutanu Livia
Zamfir AntonioIII DIIIAbalasei Cristina
Borhan LarisaIII DIIIAbalasei Cristina
Costiuc TeodoraI CMMaxim Valentina
Curcan AndreiI CMMaxim Valentina
Ostarsuc RaresI CMMaxim Valentina
Smadici IrisI CMMaxim Valentina
Ciobotar FabianII AMDiaconasu Rodica
Belciug SebastianII DMGherman Raluca
Gheata StefanII DMGherman Raluca
Holota TudorII DMGherman Raluca
Ostrovan EricaII DMGherman Raluca
Panait AnaII DMGherman Raluca
Niculica Sabina-NicoletaIII AMMuntianu Georgeta
Strugaru ValentinaIV CMCrainiciuc Doina

Inapoi la centrele de concurs