Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Colegiul National Ion Minulescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
LILA CAMELIAI A100TRAISTARU MARIA
DIACONU DARIAI A98TRAISTARU MARIA
JIPESCU ANDREEAI A98TRAISTARU MARIA
OLTEANU DAVIDI A95TRAISTARU MARIA
TUDOSIE ANDRAI A95TRAISTARU MARIA
MICU RAISAI A94TRAISTARU MARIA
UTA BIANCAI A93TRAISTARU MARIA
CACOVEANU YANNISI A91TRAISTARU MARIA
FOTA ALEXIAI A91TRAISTARU MARIA
MITRICA REBECKAI A91TRAISTARU MARIA
DRAGHICI ERICI A90TRAISTARU MARIA
DRAGOMIR STEFANI A90TRAISTARU MARIA
MARGARIT THEAI A90TRAISTARU MARIA
STOICANESCU MARAI A90TRAISTARU MARIA
TUDOR ALEXANDRAI A90TRAISTARU MARIA
TOMA ALEXANDRUI A86TRAISTARU MARIA
BILTEANU ALECSIAI A85TRAISTARU MARIA
SPALATELU EMMAI A82TRAISTARU MARIA
STANCU ANDREII A82TRAISTARU MARIA
DITA ANDREII A80TRAISTARU MARIA
KRISZTA ANDREII A80TRAISTARU MARIA
LUNGU ANDREII A80TRAISTARU MARIA
VILCELEANU DARIUSI A80TRAISTARU MARIA
AZAK YASMINI A78TRAISTARU MARIA
DOGEANU DARIAI A77TRAISTARU MARIA
IVAN OANAI A77TRAISTARU MARIA
ONESCU MIHNEAI A77TRAISTARU MARIA
SECU STEFANI A76TRAISTARU MARIA
DANU ALEXIAI A75TRAISTARU MARIA
SANDA MADALINAI A72TRAISTARU MARIA
MARIN CORNELIUI A70TRAISTARU MARIA
SECU DESPINAI A70TRAISTARU MARIA
RADULESCU CRINAI A69TRAISTARU MARIA
TABA EDUARDI A67TRAISTARU MARIA
DIACONU ADELINAI A65TRAISTARU MARIA
POSTOLACHE MARIAI A65TRAISTARU MARIA
BADEA MIHAII A62TRAISTARU MARIA
SAFTA GABRIELAI B100RUCSANDOIU FLAVIA
CIOBANU ALEXIAI B95RUCSANDOIU FLAVIA
KANNAS ANASTASIAI B92RUCSANDOIU FLAVIA
OANCEA RADUI B92RUCSANDOIU FLAVIA
PREDUNA LIVIAI B87RUCSANDOIU FLAVIA
FIRARU ALINI B85RUCSANDOIU FLAVIA
GHEORGHE CRISTIANI B85RUCSANDOIU FLAVIA
IVAN NATALIAI B85RUCSANDOIU FLAVIA
MIRAN MATEII B85RUCSANDOIU FLAVIA
NISTOR MARIAI B85RUCSANDOIU FLAVIA
PEPTUSEL ANISIAI B84RUCSANDOIU FLAVIA
CIUTUROIANU CRINAI B83RUCSANDOIU FLAVIA
DUTA CRISTIANI B83RUCSANDOIU FLAVIA
MARICESCU ANDREASI B82RUCSANDOIU FLAVIA
SAFTA STEFANIAI B82RUCSANDOIU FLAVIA
PATRU MARIAI B81RUCSANDOIU FLAVIA
IONITA ROBERTI B80RUCSANDOIU FLAVIA
OLARU BIANCAI B80RUCSANDOIU FLAVIA
TEODOR PATRIKI B80RUCSANDOIU FLAVIA
TOMESCU RALUCAI B80RUCSANDOIU FLAVIA
MARIN BIANCAI B78RUCSANDOIU FLAVIA
POPA IUSTINAI B78RUCSANDOIU FLAVIA
MANDA BOGDANI B77RUCSANDOIU FLAVIA
MANDROC MIHAILI B77RUCSANDOIU FLAVIA
NICULAE CATALINAI B77RUCSANDOIU FLAVIA
NAE PATRIKI B76RUCSANDOIU FLAVIA
BADITA MIHNEAI B75RUCSANDOIU FLAVIA
BADUICA VIOLETAI B75RUCSANDOIU FLAVIA
IONITA RAISAI B75RUCSANDOIU FLAVIA
MILITARU AYLINI B75RUCSANDOIU FLAVIA
STANCIU ROBERTI B73RUCSANDOIU FLAVIA
CIOBANU IANISI B72RUCSANDOIU FLAVIA
GHEORGHE DIANAI B71RUCSANDOIU FLAVIA
DOROBANTOIU MIHAII B70RUCSANDOIU FLAVIA
STANCA DENISI B67RUCSANDOIU FLAVIA
SLUJITORU DIANAI B65RUCSANDOIU FLAVIA
SAVULESCU ROBERTI B62RUCSANDOIU FLAVIA
MARICESCU BIANCAI B61RUCSANDOIU FLAVIA
CALUGAREANU COSMINAII B100DINCA ANCA
CHIREA MIHNEAII B100DINCA ANCA
RADU TEODORAII B100DINCA ANCA
STEFANESCU ALEXANDRUII B100DINCA ANCA
BUNGIU NICOLAEII B93DINCA ANCA
CIRCIUMARU RARESII B83DINCA ANCA
NITOI IRINAII B82DINCA ANCA
VLAD ANDREIII B82DINCA ANCA
STAN GABRIELIII A80NICOLAE GABRIELA
LOGOFATU DENISAIII A67NICOLAE GABRIELA
STANA LAURAIII AParticipantNICOLAE GABRIELA
BADEA CORNELIII B100PREDOI VALERIA
MANDA VLADIII B100PREDOI VALERIA
STANCULET LUIZAIII B100PREDOI VALERIA
CRISTEA DAVIDIII B97PREDOI VALERIA
GAINA DARIAIII B96PREDOI VALERIA
VARBAN TEODORAIII B94PREDOI VALERIA
MARICESCU MIRUNAIII B89PREDOI VALERIA
DIACONU EMILIAIII B87PREDOI VALERIA
IOAN VLADIII B87PREDOI VALERIA
DRINCIU LUCAIII B84PREDOI VALERIA
BALAN FABIANIII B83PREDOI VALERIA
FLORESCU ALECSIAIII B83PREDOI VALERIA
MICLI TUDORIII B82PREDOI VALERIA
VOICA GABRIELAIII B81PREDOI VALERIA
CATILA ROBERTPregatitoare A100BADEA DESPINA
CRACIUN KARINAPregatitoare A100BADEA DESPINA
DRAGONU ALEXANDRUPregatitoare A100BADEA DESPINA
FLOREA MATEIPregatitoare A100BADEA DESPINA
GHIORGHITA ANTONIAPregatitoare A100BADEA DESPINA
GHITA DAVIDPregatitoare A100BADEA DESPINA
GHITURIN LUCAPregatitoare A100BADEA DESPINA
OBROCEA SARAHPregatitoare A100BADEA DESPINA
PETRE NICOLETAPregatitoare A100BADEA DESPINA
POPESCU GRATIELA Pregatitoare A100BADEA DESPINA
SAVU ALEXANDRAPregatitoare A100BADEA DESPINA
STANCU BOGDANPregatitoare A100BADEA DESPINA
VILU FABIANPregatitoare A100BADEA DESPINA
STANCU STEFANIAPregatitoare A95BADEA DESPINA
TULEA ISABELAPregatitoare A93BADEA DESPINA
IANCU RARESPregatitoare A90BADEA DESPINA
MILITARU ROBERTPregatitoare A90BADEA DESPINA
RUSU MIHAIPregatitoare A86BADEA DESPINA
SIRGHIE DAVIDPregatitoare A86BADEA DESPINA
CIRCIUMARU RAZVANPregatitoare A85BADEA DESPINA
VLADESCU NICOLASPregatitoare A85BADEA DESPINA
CIOBANU ALEXANDRAPregatitoare A83BADEA DESPINA
DUIU MIHAIPregatitoare A79BADEA DESPINA
POPESCU ERIKAPregatitoare A78BADEA DESPINA
CRACIUN EDUARDPregatitoare A75BADEA DESPINA
GHITA ERIKAPregatitoare A74BADEA DESPINA
OPROIU ANDREIPregatitoare A73BADEA DESPINA
MITRU IANISPregatitoare A72BADEA DESPINA
BARBU DAVIDPregatitoare A70BADEA DESPINA
JAGA MATEIPregatitoare A70BADEA DESPINA
ONECI ANTONIOPregatitoare A62BADEA DESPINA
OPROIU MIHAIPregatitoare A61BADEA DESPINA
IVAN ELENAPregatitoare A60BADEA DESPINA
BADESCU RARES ANDREIPregatitoare B100MELINTE IONELA
BALASA ALEXIA ELENAPregatitoare B100MELINTE IONELA
CHIREA EDUARD GABRIELPregatitoare B100MELINTE IONELA
CIOBANU MARIA GIUSEPPINAPregatitoare B100MELINTE IONELA
CONSTANTIN MIHNEA ANDREIPregatitoare B100MELINTE IONELA
DAVIDESCU DARIUSPregatitoare B100MELINTE IONELA
ION NATALIA MARIAPregatitoare B100MELINTE IONELA
IVAN ADRIANAPregatitoare B100MELINTE IONELA
MANOLACHE RAZVAN FLORINPregatitoare B100MELINTE IONELA
MATEI CEZAR VALENTINPregatitoare B100MELINTE IONELA
MINDROC MARIA ALEXIAPregatitoare B100MELINTE IONELA
MOCANU ANDREI CRISTIANPregatitoare B100MELINTE IONELA
NACHE DRAGOSPregatitoare B100MELINTE IONELA
PALTIN MARIA ELENA BEATRICEPregatitoare B100MELINTE IONELA
PALTIN MARINA FLORENTINAPregatitoare B100MELINTE IONELA
PREDA DARIUSPregatitoare B100MELINTE IONELA
PREDA DAVIDPregatitoare B100MELINTE IONELA
PREOTEASA ALEX MIHAIPregatitoare B100MELINTE IONELA
SCARLAT IOANA ALESSIAPregatitoare B100MELINTE IONELA
STEGARU TOMAPregatitoare B100MELINTE IONELA
SURUGIU MARIA IULIAPregatitoare B100MELINTE IONELA
VISAN ANA ALESSIA STEFANIAPregatitoare B100MELINTE IONELA
VLAD ROBERT ANDREIPregatitoare B100MELINTE IONELA
STINGU INGRID ALESSANDRAPregatitoare B95MELINTE IONELA
LAZAR RADU CONSTANTINPregatitoare B94MELINTE IONELA
PRIOTEASA IANIS NICOLASPregatitoare B85MELINTE IONELA
PATRU IANIS DRAGOSPregatitoare B83MELINTE IONELA
VATAFU IANIS MARIUSPregatitoare B75MELINTE IONELA
BUNEA MARIOPregatitoare C100IONITOAIA MARIANA
DINU ANDREIPregatitoare C100IONITOAIA MARIANA
DRAGHICI RIANAPregatitoare C100IONITOAIA MARIANA
MARIN ALEXIAPregatitoare C100IONITOAIA MARIANA
STANCU GEORGIANAPregatitoare C100IONITOAIA MARIANA
DAN ALEXIAPregatitoare C95IONITOAIA MARIANA
CHIRCA EDUARDPregatitoare C88IONITOAIA MARIANA
IVAN ADINAPregatitoare C75IONITOAIA MARIANA
MONETE NICOLAEPregatitoare C75IONITOAIA MARIANA
DINCA GABRIELPregatitoare C68IONITOAIA MARIANA

Inapoi la centrele de concurs