Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Slatina
Scoala:Colegiul National Ion Minulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
LILA CAMELIAI AETRAISTARU MARIA
SAFTA GABRIELAI BERUCSANDOIU FLAVIA
CALUGAREANU COSMINAII BEDINCA ANCA
CHIREA MIHNEAII BEDINCA ANCA
RADU TEODORAII BEDINCA ANCA
STEFANESCU ALEXANDRUII BEDINCA ANCA
BADEA CORNELIII BEPREDOI VALERIA
MANDA VLADIII BEPREDOI VALERIA
STANCULET LUIZAIII BEPREDOI VALERIA
CATILA ROBERTPregatitoare AEBADEA DESPINA
CRACIUN KARINAPregatitoare AEBADEA DESPINA
DRAGONU ALEXANDRUPregatitoare AEBADEA DESPINA
FLOREA MATEIPregatitoare AEBADEA DESPINA
GHIORGHITA ANTONIAPregatitoare AEBADEA DESPINA
GHITA DAVIDPregatitoare AEBADEA DESPINA
GHITURIN LUCAPregatitoare AEBADEA DESPINA
OBROCEA SARAHPregatitoare AEBADEA DESPINA
PETRE NICOLETAPregatitoare AEBADEA DESPINA
POPESCU GRATIELA Pregatitoare AEBADEA DESPINA
SAVU ALEXANDRAPregatitoare AEBADEA DESPINA
STANCU BOGDANPregatitoare AEBADEA DESPINA
VILU FABIANPregatitoare AEBADEA DESPINA
BADESCU RARES ANDREIPregatitoare BEMELINTE IONELA
BALASA ALEXIA ELENAPregatitoare BEMELINTE IONELA
CHIREA EDUARD GABRIELPregatitoare BEMELINTE IONELA
CIOBANU MARIA GIUSEPPINAPregatitoare BEMELINTE IONELA
CONSTANTIN MIHNEA ANDREIPregatitoare BEMELINTE IONELA
DAVIDESCU DARIUSPregatitoare BEMELINTE IONELA
ION NATALIA MARIAPregatitoare BEMELINTE IONELA
IVAN ADRIANAPregatitoare BEMELINTE IONELA
MANOLACHE RAZVAN FLORINPregatitoare BEMELINTE IONELA
MATEI CEZAR VALENTINPregatitoare BEMELINTE IONELA
MINDROC MARIA ALEXIAPregatitoare BEMELINTE IONELA
MOCANU ANDREI CRISTIANPregatitoare BEMELINTE IONELA
NACHE DRAGOSPregatitoare BEMELINTE IONELA
PALTIN MARIA ELENA BEATRICEPregatitoare BEMELINTE IONELA
PALTIN MARINA FLORENTINAPregatitoare BEMELINTE IONELA
PREDA DARIUSPregatitoare BEMELINTE IONELA
PREDA DAVIDPregatitoare BEMELINTE IONELA
PREOTEASA ALEX MIHAIPregatitoare BEMELINTE IONELA
SCARLAT IOANA ALESSIAPregatitoare BEMELINTE IONELA
STEGARU TOMAPregatitoare BEMELINTE IONELA
SURUGIU MARIA IULIAPregatitoare BEMELINTE IONELA
VISAN ANA ALESSIA STEFANIAPregatitoare BEMELINTE IONELA
VLAD ROBERT ANDREIPregatitoare BEMELINTE IONELA
BUNEA MARIOPregatitoare CEIONITOAIA MARIANA
DINU ANDREIPregatitoare CEIONITOAIA MARIANA
DRAGHICI RIANAPregatitoare CEIONITOAIA MARIANA
MARIN ALEXIAPregatitoare CEIONITOAIA MARIANA
STANCU GEORGIANAPregatitoare CEIONITOAIA MARIANA
DIACONU DARIAI AITRAISTARU MARIA
JIPESCU ANDREEAI AITRAISTARU MARIA
CRISTEA DAVIDIII BIIPREDOI VALERIA
GAINA DARIAIII BIIPREDOI VALERIA
OLTEANU DAVIDI AIITRAISTARU MARIA
TUDOSIE ANDRAI AIITRAISTARU MARIA
CIOBANU ALEXIAI BIIRUCSANDOIU FLAVIA
STANCU STEFANIAPregatitoare AIIBADEA DESPINA
STINGU INGRID ALESSANDRAPregatitoare BIIMELINTE IONELA
DAN ALEXIAPregatitoare CIIIONITOAIA MARIANA
MICU RAISAI AIIITRAISTARU MARIA
VARBAN TEODORAIII BIIIPREDOI VALERIA
LAZAR RADU CONSTANTINPregatitoare BIIIMELINTE IONELA
UTA BIANCAI AIIITRAISTARU MARIA
BUNGIU NICOLAEII BIIIDINCA ANCA
TULEA ISABELAPregatitoare AIIIBADEA DESPINA
KANNAS ANASTASIAI BIIIRUCSANDOIU FLAVIA
OANCEA RADUI BIIIRUCSANDOIU FLAVIA
CACOVEANU YANNISI AIIITRAISTARU MARIA
FOTA ALEXIAI AIIITRAISTARU MARIA
MITRICA REBECKAI AIIITRAISTARU MARIA
DRAGHICI ERICI AMTRAISTARU MARIA
DRAGOMIR STEFANI AMTRAISTARU MARIA
MARGARIT THEAI AMTRAISTARU MARIA
STOICANESCU MARAI AMTRAISTARU MARIA
TUDOR ALEXANDRAI AMTRAISTARU MARIA
IANCU RARESPregatitoare AMBADEA DESPINA
MILITARU ROBERTPregatitoare AMBADEA DESPINA

Inapoi la centrele de concurs