Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Primara Just4Kids
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Timofte Lazureanu RobertI A90Cernea Corina
Mirzu-Danila DariaI A85Cernea Corina
Morof EmmaI A85Cernea Corina
Paici-Toader StefanI A85Cernea Corina
Rakitzis ZlataI A75Cernea Corina
Stan EmmaI A75Cernea Corina
Matei Victor I A70Cernea Corina
Partenie RaisaI A70Cernea Corina
Pelin IoanaI A70Cernea Corina
Ghita PatrickI A65Cernea Corina
Marinof MaraI A65Cernea Corina
Dragoi TeodoraI AParticipantCernea Corina
Pisla MarilouI AParticipantCernea Corina
Apostol EmmaI AParticipantCernea Corina
Morjolic LucaI B85Truta Valentina
Bogos Celia FrancescaI B80Truta Valentina
Dima EcaterinaI B70Truta Valentina
Nedelcu RobertI B70Truta Valentina
Manea IrinaI B65Truta Valentina
Stanciu RaisaI B60Truta Valentina
Vlaicu AlexiaI B60Truta Valentina
Gheorghiu EvaI BParticipantTruta Valentina
Maranca Ana VictoriaI BParticipantTruta Valentina
Nidelea EduardoI BParticipantTruta Valentina
Mihaescu DianaI C100Rosu Alina
Onofrei MarielaI C100Rosu Alina
Costache PatrikI C95Rosu Alina
Rotaru MariaI C95Rosu Alina
Georgescu MateiI C87Rosu Alina
Mohai TudorI C85Rosu Alina
Cernea AnastasiaI C84Rosu Alina
Preda AlexandruI CParticipantRosu Alina
Vancica NeliaI CParticipantRosu Alina
Pavel ErikaI CParticipantRosu Alina
Mincu MedeeaII A100Jianu Corina
Podaru SaraII A100Jianu Corina
Goanta RaresII A98Jianu Corina
Margarit IngridII A98Jianu Corina
Tentis-Saridachi EmaII A98Jianu Corina
Dinu TudorII A93Jianu Corina
Stoica AlexandraII A93Jianu Corina
Vede SarahII A93Jianu Corina
Albu EduardII A90Jianu Corina
Enache AlexanderII A90Jianu Corina
Gagiu TincaII A90Jianu Corina
Porojan TudorII A88Jianu Corina
Andrei MaraII A85Jianu Corina
Onisei MarcII A85Jianu Corina
Cosa PatriciaII A68Jianu Corina
Barker AndreiII B100Cristea Madalina
Vasile MonicaII B100Cristea Madalina
Doniceanu CezarII B98Cristea Madalina
Glesnea IoanaII B98Cristea Madalina
Butolo MirceaII B95Cristea Madalina
Bahmutan NicholasII B93Cristea Madalina
Marinescu AndraII B92Cristea Madalina
Radan Ana MariaII B75Cristea Madalina
Calinescu MelissaII BParticipantCristea Madalina
Hristu EduardII BParticipantCristea Madalina
Hartung SaraII BParticipantCristea Madalina
Petrescu EmaIII A80Constantin Georgiana
Nita MaraIII A77Constantin Georgiana
Stoyanov KaloyanIII A74Constantin Georgiana
Baican AlexandruIII A67Constantin Georgiana
Balan DariaIII A67Constantin Georgiana
Stancu BiancaIII A66Constantin Georgiana
Scarlat IoanaIII AParticipantConstantin Georgiana
Pisla MayaIII AParticipantConstantin Georgiana
Rakitzis AsterionIII AParticipantConstantin Georgiana
Cosmeanu EmmaIII AParticipantConstantin Georgiana
Besleaga MihneaIII AParticipantConstantin Georgiana
Nichita SabinaIII AParticipantConstantin Georgiana
Hangiu TudorIII B81Dobrescu Silvia
Lupu CalinIII B80Dobrescu Silvia
Balan RuxandraIII B73Dobrescu Silvia
Popescu LauraIII B70Dobrescu Silvia
Timofte CarlaIII B69Dobrescu Silvia
Nichita RusuIII B68Dobrescu Silvia
Danila MaraIII B61Dobrescu Silvia
Paraschiv MarcIII B60Dobrescu Silvia
Gavanescu SebastianIII BParticipantDobrescu Silvia
Rentia FilipIII BParticipantDobrescu Silvia
Neagu DanielIII BParticipantDobrescu Silvia
Costescu DariusIII BParticipantDobrescu Silvia
Dinu MateiIV 100Achim Mirela
Morjolic LiviuIV 100Achim Mirela
Soare KarinaIV 72Achim Mirela
Tarec VictorIV 69Achim Mirela
Leonte StefaniaIV 60Achim Mirela
Moraru MariaIV ParticipantAchim Mirela
Besleaga Tudor StefanPregatitoare A100Sirbu Elena Laura
Chelaru Ioan CristianPregatitoare A100Sirbu Elena Laura
Hangiu VladPregatitoare A100Sirbu Elena Laura
Mincu Bogdan AndreiPregatitoare A100Sirbu Elena Laura
Paduret Mara TeodoraPregatitoare A100Sirbu Elena Laura
Simion Ilinca AndreeaPregatitoare A100Sirbu Elena Laura
Popa MariaPregatitoare A98Sirbu Elena Laura
Dumitrescu StefaniaPregatitoare A94Sirbu Elena Laura
Staicu Marc StefanPregatitoare A90Sirbu Elena Laura
Safonov SofiaPregatitoare A88Sirbu Elena Laura
Lapusneanu CarinaPregatitoare A85Sirbu Elena Laura
Olteanu Iulia MariaPregatitoare A74Sirbu Elena Laura
Stanciu Ioana RebeccaPregatitoare A74Sirbu Elena Laura
Rauta Tudor StefanPregatitoare A69Sirbu Elena Laura
Vraciu Maximus ValentinPregatitoare A66Sirbu Elena Laura
Lazar Ruxandra IoanaPregatitoare AParticipantSirbu Elena Laura
Constantin Ana CarinaPregatitoare B100Alexandru Oana
Cosat Sebe AlexandraPregatitoare B100Alexandru Oana
Dinca IlincaPregatitoare B100Alexandru Oana
Stoica DariusPregatitoare B95Alexandru Oana
Cojocarasu GabrielPregatitoare B92Alexandru Oana
Gladunea MaraPregatitoare B92Alexandru Oana
Mirea RuxandraPregatitoare B92Alexandru Oana
Blanariu Briana Pregatitoare B90Alexandru Oana
Tudorache Ilinca MirunaPregatitoare B90Alexandru Oana
Militaru AndreiPregatitoare B82Alexandru Oana
Nita TudorPregatitoare B82Alexandru Oana
Dugan Derya MariaPregatitoare B80Alexandru Oana
Epure Brianna AndreeaPregatitoare B72Alexandru Oana
Muntean AlexandraPregatitoare C80Roth Mihaela
Condrea AndreeaPregatitoare C79Roth Mihaela
Vancica SarahPregatitoare C79Roth Mihaela
Zamfira MayraPregatitoare C79Roth Mihaela
Zugravu Sandra Pregatitoare C79Roth Mihaela
Petrache Tudor MihaiPregatitoare C77Roth Mihaela
Andrei Gabriel DominicPregatitoare C72Roth Mihaela
Hurjui SaraPregatitoare C71Roth Mihaela
Buciu LucaPregatitoare CParticipantRoth Mihaela

Inapoi la centrele de concurs