Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arad
Localitate:Arad
Scoala:Scoala Gimnaziala Caius Iacob Arad
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Farcuta VladIII A100Codos Bibiana
Gal MihaiIII A100Codos Bibiana
Gancea MaiaIII A100Codos Bibiana
Gherman IonutIII A100Codos Bibiana
Negrea AdrianaIII A100Codos Bibiana
Scridon DanielaIII A100Codos Bibiana
Serban AyanaIII A100Codos Bibiana
Sopt LarisaIII A100Codos Bibiana
Popute DavidIII A96Codos Bibiana
Tecsa dariaIII A96Codos Bibiana
Marcu MihneaIII A95Codos Bibiana
Croitoru IsabellaIII A91Codos Bibiana
Dugacicu RaresIII A91Codos Bibiana
Draia MaraIII A90Codos Bibiana
Fatol LucaIII A90Codos Bibiana
Cormos MaiaIII A86Codos Bibiana
David AlexiaIII A70Codos Bibiana
Piovani AlessiaIII A64Codos Bibiana
Lungu LucaIII AParticipantCodos Bibiana
Vig ArisaIII AParticipantCodos Bibiana
Sabau AmaliaIII AParticipantCodos Bibiana
Mitra CatalinIII AParticipantCodos Bibiana
Costan RobertaIII AParticipantCodos Bibiana
Dragos MaiaIII AParticipantCodos Bibiana
Ghita AlexIII AParticipantCodos Bibiana
Griga DariaIII AParticipantCodos Bibiana
Preda-Musat IosifIII C98Chirtes Roxana
Balint NicoletaIII C90Chirtes Roxana
Spatan Paul AndreiIII C90Chirtes Roxana
Negrut EsteraIII C76Chirtes Roxana
Babau Oana III C71Chirtes Roxana
Jurca DavidIII C62Chirtes Roxana
Dirlea AlexandruIII CParticipantChirtes Roxana
Birsan DariusIII CParticipantChirtes Roxana
Saftiean YannisIII CParticipantChirtes Roxana
Bun Codrut DanielIII CParticipantChirtes Roxana
Nedeschi TudorIII CParticipantChirtes Roxana
Minghiar AndreiIII CParticipantChirtes Roxana
Raileanu Andra III CParticipantChirtes Roxana
Mihut YannisIII CParticipantChirtes Roxana
Szasz Bogdan III CParticipantChirtes Roxana
Herpai AndreiIII CParticipantChirtes Roxana
Isofache Pasculescu BogdanIII CParticipantChirtes Roxana
Popa ArthurIV C100Matei Adina
Farcas DarioIV C90Matei Adina
Clim DenisIV C80Matei Adina
Bizan TeodoraIV C70Matei Adina
Neicu CristinaIV C70Matei Adina
Simandan MaiaIV C70Matei Adina
Koles DavidIV C65Matei Adina
Prodan NorbertIV C65Matei Adina
Banistean VanesaIV C60Matei Adina
Cociuban AndreiIV C60Matei Adina
Morcan LorenaIV C60Matei Adina
Petrut PatriciaIV C60Matei Adina
Rus DenisaIV C60Matei Adina
Stan AlexiaIV C60Matei Adina
Caciula LarisaIV CParticipantMatei Adina
Tantos EsteraIV CParticipantMatei Adina
Tonta MihaiIV CParticipantMatei Adina
Andreoiu AlessiaIV CParticipantMatei Adina
Vicar AndreiIV CParticipantMatei Adina
Tebui RaulIV CParticipantMatei Adina
Ardelean AlexandruIV CParticipantMatei Adina
Boar AdrianaIV CParticipantMatei Adina
Buzatu AndreeaIV CParticipantMatei Adina
Chis AlexandruIV CParticipantMatei Adina
Corbu DavidIV CParticipantMatei Adina
Cosarba DariusIV CParticipantMatei Adina
Ianc ChristianIV CParticipantMatei Adina
Iancu LucaIV CParticipantMatei Adina
Jude DariaIV CParticipantMatei Adina
Stan MaribelIV CParticipantMatei Adina

Inapoi la centrele de concurs