Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 17
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ciubota-Rosa IlincaI A95Chirila Silviea
Cornaci DariusI A95Chirila Silviea
Curic AmaliaI A95Chirila Silviea
Ghetler RalucaI A95Chirila Silviea
Rebei Crina I A95Chirila Silviea
Talpan LucaI A95Chirila Silviea
Anitescu CarlaI A90Chirila Silviea
Asavei AmaliaI A90Chirila Silviea
Foca Iustin I A90Chirila Silviea
Hertanu IuliaI A90Chirila Silviea
Honciuc AntonioI A90Chirila Silviea
Boicu DenisI A85Chirila Silviea
Creanga IoanaI A85Chirila Silviea
Chirila Fabian I A75Chirila Silviea
Ciocan Adina-DianaI C95Elena Sava
Mechis Antonia IoanaI C95Elena Sava
Gheorghiu David-GabrielI C90Elena Sava
Onofrei AndreiI C90Elena Sava
Palade Stefan-Alexandru I C90Elena Sava
VORNICU DAVIDII A100Petrea Ramona
VIERIU GIULIA II A98Petrea Ramona
LEONTE ANDREIII A97Petrea Ramona
MIHAILOV SABINAII A97Petrea Ramona
APETREI ROBERTII A96Petrea Ramona
MIHOREANU BOGDANII A96Petrea Ramona
BUNDUC MARIAII A95Petrea Ramona
COZMIUC IOANAII A95Petrea Ramona
ROTARITA SILVIUII A95Petrea Ramona
RUSU BIANCAII A95Petrea Ramona
ANGHELUS SABINAII A93Petrea Ramona
ANDREI EVA II A90Petrea Ramona
BOZIAN ANAMARIAII A90Petrea Ramona
BRASOVEANU MARIAII A90Petrea Ramona
Acsente EricII B100Onofrei Carmen
Simionica Maia II B98Onofrei Carmen
Samsanovici Lucian II B97Onofrei Carmen
Dumitras TeodorII B95Onofrei Carmen
Bora GiuliaII C100Rus Alina
Ciupei MihneaII C100Rus Alina
Enciu Elena II C100Rus Alina
Georgescu SabinaII C100Rus Alina
Popovici SabinaII C100Rus Alina
Todi TheaII C100Rus Alina
Matei Aylin IoanaII C98Rus Alina
Mihalache IonaII C98Rus Alina
Petrea AlexandruII C98Rus Alina
iacob CatalinII C97Rus Alina
Ailoaie Alexia II C96Rus Alina
Albota RalucaII C96Rus Alina
Vasiliu SabrinaII C96Rus Alina
Crainiciuc IasminaII C95Rus Alina
Iacob Darius II C95Rus Alina
Rosu AlexandruII C95Rus Alina
Cosereanu MariaII C93Rus Alina
Funduianu IrinaII C92Rus Alina
Talpan DavidII C92Rus Alina
Stefancu EmiliaII C85Rus Alina
Mancas IzabelaII C80Rus Alina
Loghin AntonioII C73Rus Alina
Amos MateiII C72Rus Alina
Vladeanu AdelinaII C72Rus Alina
Panzariu FlaviaII C70Rus Alina
Vasiliu AndreeaII C70Rus Alina
Aluculesei LarisaIII A100Toader Carolina
Vieru RaresIII A98Toader Carolina
Vieru RazvanIII A98Toader Carolina
Cluci MatteoIII A95Toader Carolina
Holcan CezarIII A95Toader Carolina
Onofrei MariaIII A95Toader Carolina
Cristescu BogdanIII A90Toader Carolina
Ifrim MateiIII A90Toader Carolina
Abalasei AndraIII A80Toader Carolina
Baltaru RominaIII A80Toader Carolina
Gaspar DenisiaIII A70Toader Carolina
Mihoreanu Alexandru III A70Toader Carolina
Miron IustinIII A70Toader Carolina
Cumpata TeodoraIII C100Chirila Andreea- Simona
Doloi Alexia III C100Chirila Andreea- Simona
Vladeanu AlexandruIII C100Chirila Andreea- Simona
Ifrim AnastasiaIII C98Chirila Andreea- Simona
Morcov Adrian III C98Chirila Andreea- Simona
Achitenei AndreiIII C90Chirila Andreea- Simona
Boicu Daria III C90Chirila Andreea- Simona
Iacob Rares III C90Chirila Andreea- Simona
Rus MariaIII C90Chirila Andreea- Simona
Dumbravanu AndreiIII C85Chirila Andreea- Simona
Paslaru AlexiaIII C81Chirila Andreea- Simona
Bujnita Cosmin III C80Chirila Andreea- Simona
Darea CosminIII C80Chirila Andreea- Simona
Horodincu Delia III C80Chirila Andreea- Simona
Turcanu IuliuIII C80Chirila Andreea- Simona
Iacob KaterinaIII C75Chirila Andreea- Simona
Aciocanesa BogdanIII C70Chirila Andreea- Simona
Botezatu ArmandIII C70Chirila Andreea- Simona
Pietraru Robert ConstantinIV b100Oana Voicu
Andrei CosminIV b98Oana Voicu
Ciocan AlexandraIV b95Oana Voicu
Drumus DenisaIV b90Oana Voicu

Inapoi la centrele de concurs