Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr.39 Nicolae Tonitza Constanta
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Malinescu RaduI B100Jurca Margareta
Mirea AlexandraI B100Jurca Margareta
Neamu Sergiu ConstantinI B100Jurca Margareta
Preda Ethan ValentinI B100Jurca Margareta
Nicarel Matei I B98Jurca Margareta
Radulescu SebastianI B98Jurca Margareta
Bogatie DariusI B95Jurca Margareta
Draistaru Albert IonutI B95Jurca Margareta
Maftei Bianca MariaI B95Jurca Margareta
Marocico CristianI B92Jurca Margareta
Patrascu CristianaI B90Jurca Margareta
Nita Aurora GabrielaI B88Jurca Margareta
AGAFITEI ALMIRA BRIANNAI C100STEFANET ELENA
MANDITA THEODORI C100STEFANET ELENA
MOISE CODRUTI C100STEFANET ELENA
RISTOAE MARIA TINAI C100STEFANET ELENA
STOIANOF ALBERTO STEFANI C100STEFANET ELENA
ANDRONIC MARIA TEODORAI C95STEFANET ELENA
CORNEA ALEXIAI C95STEFANET ELENA
RUSU MARAI C95STEFANET ELENA
TASIE RUXANDRAI C95STEFANET ELENA
TOPALU ANDREII C95STEFANET ELENA
UTA MARIAI C95STEFANET ELENA
BUHNICI MATEII C90STEFANET ELENA
STANCU IRISI C85STEFANET ELENA
ASAN AYAN RAULI C84STEFANET ELENA
ANASTASOPOL ELENI-DARIAI C80STEFANET ELENA
SUMILA STEFANI C80STEFANET ELENA
VARABIEV LUCAI C74STEFANET ELENA
VARABIEV LUCAI C74STEFANET ELENA
CALEA TATIANAI C70STEFANET ELENA
STOIAN DAVID MIHAII C70STEFANET ELENA
UNGURIANU MARAI C70STEFANET ELENA
VLAD RARES IONUTI C70STEFANET ELENA
MITRICA ANDREI CRISTIANI C69STEFANET ELENA
FILIP DAVID ANDREII C61STEFANET ELENA
GRIGORENCO DARIAI CParticipantSTEFANET ELENA
ALEXANDRU NICOLAS MIHAII CParticipantSTEFANET ELENA
NICULAE MARIANI CParticipantSTEFANET ELENA
BOERU EDUARDI CParticipantSTEFANET ELENA
Hristu MiriamII E100Valcu Alina Maria
Mihaila MathiasII E100Valcu Alina Maria
Tanase RuxandraII E100Valcu Alina Maria
Telisca BiancaII E100Valcu Alina Maria
Ursuleanu StefanII E98Valcu Alina Maria
Manole Maya AlexandraII E97Valcu Alina Maria
Camaras MariaII E95Valcu Alina Maria
Cojocaru Bianca IsabelaII E95Valcu Alina Maria
Ciobotariu Vald NicolaeII E90Valcu Alina Maria
Glodeanu Melisa IoanaII E90Valcu Alina Maria
Opariuc-Dan RianaII E90Valcu Alina Maria
Parasca Maria ElenaII E90Valcu Alina Maria
Chisoiu Alesia AndaII E85Valcu Alina Maria
Mihalache MelissaII E85Valcu Alina Maria
Petrila IuliaII E85Valcu Alina Maria
Filimon CostinII E80Valcu Alina Maria
Balutiu RobertII E75Valcu Alina Maria
Chitaica AlexandruII E75Valcu Alina Maria
CHIPER CASANDRAIII E100Munteanu Iuliana
PETRESCU TEODOR 1III E100Munteanu Iuliana
CICORTAS EMANUELIII E90Munteanu Iuliana
COTOBAS CRISTIANIII E85Munteanu Iuliana
DUMITRU MARIAIII E85Munteanu Iuliana
CIOABLA SEBASTIANIII E80Munteanu Iuliana
SANDU EMILIAIII E80Munteanu Iuliana
UDREA CAMELIAIII E80Munteanu Iuliana
GELIL ANELISIII E75Munteanu Iuliana

Inapoi la centrele de concurs