Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nicolae Labis
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BAGOLI ROBERTAII AEMANU LUCIA
CIUREA TUDORII DEIANCU ANTONICA
COVACU EDUARDII DEIANCU ANTONICA
Micu IrinaPregatitoare AEMunteanu Oana Mihaela
Razvan SterianPregatitoare AEMunteanu Oana Mihaela
Titire Zianna AlesiaPregatitoare AEMunteanu Oana Mihaela
CIOBANU IRINA ALEXANDRAPregatitoare BEAANEI PETRUTA
DINU MATEIPregatitoare BEAANEI PETRUTA
DUTA BIANCA ANDREEAPregatitoare BEAANEI PETRUTA
IRIMIA EDUARD ANDREIPregatitoare BEAANEI PETRUTA
MANTA FILIP STEFANPregatitoare BEAANEI PETRUTA
MARIN PETRU ERICPregatitoare BEAANEI PETRUTA
CUCINSCHI LENAPregatitoare DEMihalcea Daniela
DELICOTI ANYAPregatitoare DEMihalcea Daniela
DUMITRESCU CEZARPregatitoare DEMihalcea Daniela
MILITARU SABINAPregatitoare DEMihalcea Daniela
STAHIE EMAPregatitoare DEMihalcea Daniela
TATU MARIOPregatitoare DEMihalcea Daniela
BARTIS MARIAII AIMANU LUCIA
COSTEI THEODORAII AIMANU LUCIA
FLORESCU ALEXANDRUII AIMANU LUCIA
RADULESCU ANDREIII AIMANU LUCIA
Maghyari AlbertPregatitoare AIMunteanu Oana Mihaela
IORDACHE ANDREI FILIPPregatitoare BIIAANEI PETRUTA
PREDA MARIA DIANAPregatitoare BIIAANEI PETRUTA
STAN MATEIPregatitoare DIIMIHALCEA DANIELA
MEHTUPCIU RADUII AIIMANU LUCIA
SERBAN STEFANI EIIMATEESCU CRISTIANA
ALBEANU GABRIELII AIIMANU LUCIA
Ciudoiu AndradaPregatitoare AIIMunteanu Oana Mihaela
Trandafir VladPregatitoare AIIMunteanu Oana Mihaela
MANEA JULIA ALLESIAPregatitoare BIIAANEI PETRUTA
PAUN SOFIA IOANAPregatitoare BIIAANEI PETRUTA
SANDU RARES CRISTIANPregatitoare BIIAANEI PETRUTA
SOCINSCHI EGORPregatitoare DIIMIHALCEA DANIELA
Bratu AnisiaPregatitoare AIIIMunteanu Oana Mihaela
COMNA LUIZAPregatitoare DIIIMIHALCEA DANIELA
DRAGOMIR EVAPregatitoare DIIIMIHALCEA DANIELA
VASILE NECTARIEPregatitoare DIIIMIHALCEA DANIELA
Tuncu SarahPregatitoare AIIIMunteanu Oana Mihaela
POPESCU HORIA ANDREIPregatitoare BIIIAANEI PETRUTA
DUMITRESCU EMMAPregatitoare DIIIMIHALCEA DANIELA
SANDULEANU EMILIAPregatitoare DIIIMIHALCEA DANIELA
ADAM IONUTII DMIANCU ANTONICA
Cazacu StefanPregatitoare AMMunteanu Oana Mihaela
Chelmus RazvanPregatitoare AMMunteanu Oana Mihaela
Stan RaduPregatitoare AMMunteanu Oana Mihaela
Vodinszki AndreiPregatitoare AMMunteanu Oana Mihaela
BARBU ARIANA ELENAPregatitoare BMAANEI PETRUTA
ONCIU RARESPregatitoare DMMIHALCEA DANIELA
TEODORESCU MARAPregatitoare DMMIHALCEA DANIELA

Inapoi la centrele de concurs