Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DAVIDESCU ANA GABRIELAI A100State Florina
CRACIUN RARES IULIANI A90State Florina
NISTOR MARIA MIRUNAI A90State Florina
CRACIUN MIHAI CATALINI A89State Florina
MICAS ARIANNA MARIAI A87State Florina
RUDARU YANIS CRISTIANI A85State Florina
COTORANU DENISA ANDREEAI A83State Florina
IVAN DAVID ANDREII A82State Florina
NECULA ALEXANDRA ADINAI A77State Florina
DEACONU MIHNEA ANDREII A75State Florina
ANGHELINA THEODOR GABRIELI A74State Florina
ADAM ALESIA STEFANIAI A69State Florina
TIRBAN RARES IONUTI A69State Florina
ABABEI ANDREII A68State Florina
DUMITRACHE MIHAIL SEBASTIANI A68State Florina
MATEI COSMINA MARIAI A65State Florina
STANIMIR FLAVIUS FLORIANI A63State Florina
PAUN MARA CRISTINAI AParticipantState Florina
GHEORGHIU ANA REBECAI AParticipantState Florina
FRANCU REBECA ELENAI AParticipantState Florina
ANGHELESCU MAIAI B100Tiriian Floarea
DEDU DARIUSI B100Tiriian Floarea
DINU OCTAVIANI B100Tiriian Floarea
DUMITRASCU CATALINAI B100Tiriian Floarea
ILINCA VALENTINAI B100Tiriian Floarea
MITRESCU BIANCAI B100Tiriian Floarea
NISTOR ADELINAI B100Tiriian Floarea
VULPE IANISI B100Tiriian Floarea
ANGHELACHE EDUARDI B97Tiriian Floarea
VASIOIU SARAI B90Tiriian Floarea
TUDORACHE SOFIAI B87Tiriian Floarea
VORNICU DAIANAI B87Tiriian Floarea
MARIN DAVIDI B85Tiriian Floarea
CALEASCA DARIUSI B84Tiriian Floarea
DRAGULIN ANA MARIAI B83Tiriian Floarea
BUSUIOC MATEII B81Tiriian Floarea
IVAN YANNISI B74Tiriian Floarea
SUCIU DARINI BParticipantTiriian Floarea
BARZOI ALBERTOI C100Alupei Adriana
CRISTEA ANDRAI C100Alupei Adriana
ILIE MARIAI C100Alupei Adriana
LEPUS IOANAI C100Alupei Adriana
STAFIE IOANAI C100Alupei Adriana
UDREA STEFANI C97Alupei Adriana
AVRAM DAVIDI C87Alupei Adriana
MINCU ALEXANDRUI C84Alupei Adriana
LUNTRARU VALENTINAI C75Alupei Adriana
PLAISANU ALEXIAI C67Alupei Adriana
PETRESCU MIHNEAIII A87Ferent Emilia
BARBU IOANAIII A71Ferent Emilia
ALUPEI ANDREIIII A68Ferent Emilia
CRACIUN ALEXANDRAIII A66Ferent Emilia
PITOIU ALEXANDRUIII B95Jercalau Simona
SASU VICTORIII B79Jercalau Simona
SBURLAN ANNE-MARRIEIII B75Jercalau Simona
MATEI GEORGEIII BParticipantJercalau Simona
MICU ELIZAPregatitoare C100Darie Oana Catalina
SALCEANU SEBASTIANPregatitoare C100Darie Oana Catalina
DOBRE ANA-MARIAPregatitoare C96Darie Oana Catalina
STANCA ALEXANDRUPregatitoare C95Darie Oana Catalina
MIRICA BIANCAPregatitoare C94Darie Oana Catalina
NEAGU AYANPregatitoare C92Darie Oana Catalina
LAMBA MARIA Pregatitoare C90Darie Oana Catalina
STAN VLADIMIRPregatitoare C90Darie Oana Catalina
GHITA ANASTASIAPregatitoare C88Darie Oana Catalina
CRISTEA ALEXIAPregatitoare C85Darie Oana Catalina
MARIN EDUARDPregatitoare C85Darie Oana Catalina
TUDOR RAISAPregatitoare C84Darie Oana Catalina
AGAGIU ANDREEAPregatitoare C82Darie Oana Catalina
PANTIRU-POP ARIANAPregatitoare C80Darie Oana Catalina
SIMION MEDEEAPregatitoare C78Darie Oana Catalina
DRAGULIN ERIKA Pregatitoare C74Darie Oana Catalina
NICOLAE ALEXANDRUPregatitoare C74Darie Oana Catalina
BADEA DARIA Pregatitoare C69Darie Oana Catalina
GHERGHEL KARINAPregatitoare C69Darie Oana Catalina
VLAD EDUARDPregatitoare C69Darie Oana Catalina
BALASA ALEXIAPregatitoare C64Darie Oana Catalina
IORDACHE GABRIELPregatitoare C64Darie Oana Catalina
IACOB DAVIDPregatitoare CParticipantDarie Oana Catalina

Inapoi la centrele de concurs