Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Salaj
Localitate:Zalau
Scoala:Scoala Gimnaziala Simion Barnutiu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
GALGAU MARIA TEODORAI CECUIBUS BIANCA
OROS MATEI TUDOR II CEHOLHOS MARIA
CIURBE NICOLAIE III CEURS MIHAELA
MINTAS ANDREI III CEURS MIHAELA
MOLDOVAN DARIAIV CECIUNT FLORENTINA
POP IUSTINIV CECIUNT FLORENTINA
ARDELEAN MARIAPregatitoare AEBEJAN DANIELA-VALENTINA
AZIMI- ANARAKI AYAANPregatitoare AEBEJAN DANIELA-VALENTINA
CIURBE BOGDAN- RADUPregatitoare AEBEJAN DANIELA-VALENTINA
CSOSZ- MORAR ANNAPregatitoare AEBEJAN DANIELA-VALENTINA
GAIDOS ANA- NICOLEPregatitoare AEBEJAN DANIELA-VALENTINA
MARIAN SOFIA-SARAPregatitoare AEBEJAN DANIELA-VALENTINA
PETRESCU PATRIK-STEFANPregatitoare AEBEJAN DANIELA-VALENTINA
ARDELEAN-MARIAN MARAPregatitoare CEARDELEAN-MARIAN CLAUDIA
SZABO ALESSIAPregatitoare CEARDELEAN-MARIAN CLAUDIA
PERNES DIANAIV CICIUNT FLORENTINA
ILIESIU ALICEII AIMAN ONITA
MATES TEODORAIII AISZABO ANCA
ONUTAN LUCAIII CIURS MIHAELA
SUCIU ANA-MARIAIII DISUT ADRIANA OTILIA
NEAG ANDREEA III CIIURS MIHAELA
ARDELEAN MAIAIV CIICIUNT FLORENTINA
TOMOLE SEBASTIANIII AIISZABO ANCA
PETREAN ROLANDIII DIISUT ADRIANA OTILIA
PETRUS CELIAIII DIISUT ADRIANA OTILIA
COSTE ALEXANDRUI AIISORAN MIHAELA
GIURGIU SOFIAI AIISORAN MIHAELA
VERESEZAN ERICI CIICUIBUS BIANCA
NEAGA ANAIII AIISZABO ANCA
ALECU CARLA III CIIURS MIHAELA
MOLDOVAN DAVIDIII CIIURS MIHAELA
KEREKES LEONIII DIISUT ADRIANA OTILIA
SABOU MIHAIIV AIIGORGAN TOMINA
HORVATH DIANAIV CIICIUNT FLORENTINA
STIRB DRAGOSIV CIICIUNT FLORENTINA
CHIRA ANDREEA-MARIAPregatitoare AIIBEJAN DANIELA-VALENTINA
FAGARASI ANA- RUXANDRAPregatitoare AIIBEJAN DANIELA-VALENTINA
PETREAN RAYMONDIII DIIISUT ADRIANA OTILIA
TESINSCHII TEODORAIV CIIICIUNT FLORENTINA
NAGY STEFAN III DIIISUT ADRIANA OTILIA
VAIDA TEONAIV AIIIGORGAN TOMINA
BIRSAN CATALINAIV CIIICIUNT FLORENTINA
PREDA ARYANNA-IOANAPregatitoare AIIIBEJAN DANIELA-VALENTINA
NADISAN RARES Pregatitoare DIIISABOU SORANA
BODEA STEFANAI AMSORAN MIHAELA
BRANDUSAN MIHAII AMSORAN MIHAELA
VLADUTU ANAI AMSORAN MIHAELA
TODORUT RAZVANI CMCUIBUS BIANCA
MATEUT LAURAI DMBORZ CRISTINA
MILAS PATRICIA III AMSZABO ANCA
BIRIS REBECAIV AMGORGAN TOMINA
CHIRILA ANAMARIAIV AMGORGAN TOMINA
IEPURE CATALINIV AMGORGAN TOMINA
LUNGU MALINAIV AMGORGAN TOMINA
SAUCA DARIAIV CMCIUNT FLORENTINA
GORGAN GEORGE- STELIANPregatitoare AMBEJAN DANIELA-VALENTINA
POP ARIANA-CEZARAPregatitoare AMBEJAN DANIELA-VALENTINA
POP DANIELPregatitoare AMBEJAN DANIELA-VALENTINA
POP-MOCAN VLADPregatitoare AMBEJAN DANIELA-VALENTINA
BRESZAN MATIASPregatitoare DMSABOU SORANA
SABOU SOFIAPregatitoare DMSABOU SORANA
STANCA MARIAPregatitoare DMSABOU SORANA
STIRB MATEIPregatitoare DMSABOU SORANA

Inapoi la centrele de concurs