Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Calarasi
Localitate:Calarasi
Scoala:Sc.gimn.Mihai Viteazul
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Anchidin AndreeaI AEStaicu Georgeta
Barzulea GabrielI AEStaicu Georgeta
Dinu CristianI AEStaicu Georgeta
Fota OvidiuI AEStaicu Georgeta
Grosu MateiI AEStaicu Georgeta
Magearu MihneaI AEStaicu Georgeta
Mardale DavidI AEStaicu Georgeta
Mihai BiancaI AEStaicu Georgeta
Petrovici MaraI AEStaicu Georgeta
Purcarea DariaI AEStaicu Georgeta
Stanciu TudorI AEStaicu Georgeta
Tudor RebecaI AEStaicu Georgeta
BLEBEA RADUI BECIURARU MELUTA
CIULIAN SABINAI BECIURARU MELUTA
GATEJ LUMINITAI BECIURARU MELUTA
MIHAI IULIAI BECIURARU MELUTA
MOISE RAZVANI BECIURARU MELUTA
SOARE MARIANI BECIURARU MELUTA
STOEAN FILIPI BECIURARU MELUTA
STOICULESCU IOANAI BECIURARU MELUTA
TOMA DANUTI BECIURARU MELUTA
TONEA ADRIANI BECIURARU MELUTA
Eremia CiprianI EEStoian Cecilia
Ialomiteanu MihaiI EEStoian Cecilia
Neagu Grigore ArianaI EEStoian Cecilia
Ulmeanu CodrinI EEStoian Cecilia
BUCUR DANIELIII AEZAMFIR GEORGICA
OPREA LUCAIII AEZAMFIR GEORGICA
ASCHER ALEXANDRU-GABRIELIII BEANGHELINA GEORGICA
CRISTEA SEBASTIAN-MARIUSIII BEANGHELINA GEORGICA
DINU ARIANA-NICOLETAIII BEANGHELINA GEORGICA
DRAGOMIR GABRIELAIII BEANGHELINA GEORGICA
PASLARIU ADRIAN-BOGDANIII BEANGHELINA GEORGICA
Toma Luca IonutIII CEIonita Luminita
Craciun Erika AndreeaIV AECojocaru Aurelia
Dumitru Diana StefaniaIV AECojocaru Aurelia
Stefanescu Mina ChristinaIV AECojocaru Aurelia
CALIN IOANA TATIANAIV BEALEXANDRU ELENA
NEGOITA DRAGOS IOANIV BEALEXANDRU ELENA
RADU DRAGOS ANDREIIV BEALEXANDRU ELENA
SBENGHECI DARIUS VIVIANIV BEALEXANDRU ELENA
STANESCU MARIA DIANAIV BEALEXANDRU ELENA
Deacu AlesiaPregatitoare CEDumitru Elena Liliana
Ilie DenisaPregatitoare CEDumitru Elena Liliana
Taranu DavidPregatitoare CEDumitru Elena Liliana
Alexandru Catalin GabrielIII CIIonita Luminita
Ungureanu Maya DenisaIII CIIonita Luminita
Ionita BogdanI EIIStoian Cecilia
Nicolae Fabian IonutIII CIIIonita Luminita
Cristescu MayaI AIIStaicu Georgeta
Ganciu DavidI AIIStaicu Georgeta
Nicolae VictorI AIIStaicu Georgeta
DRAGOMIR BIANCAI BIICIURARU MELUTA
GHERGHE AMALIAI BIICIURARU MELUTA
GRIGORUTA MIRUNAI BIICIURARU MELUTA
SIMION IANISI BIICIURARU MELUTA
TOMOSOI DENISAI BIICIURARU MELUTA
MILITARU IZABELAIII AIIZAMFIR GEORGICA
Miu IasminPregatitoare CIIDumitru Elena Liliana
Pletea DariaPregatitoare CIIDumitru Elena Liliana
Sarbu AlexandraPregatitoare CIIDumitru Elena Liliana
Ivan David AndreiIII CIIIIonita Luminita
TANASE CRISTIAN-GABRIELIII BIIIANGHELINA GEORGICA
Coman AdelinaI AMStaicu Georgeta
Deaconescu AndraI AMStaicu Georgeta
Dumitrescu DanI AMStaicu Georgeta
Ghioca RaduI AMStaicu Georgeta
Lazar CristianI AMStaicu Georgeta
ANGHEL DENISAI BMCIURARU MELUTA
GRIGORAS VLADI BMCIURARU MELUTA
JECU ALIN ANDREII BMCIURARU MELUTA
PAVEL SABRINAI BMCIURARU MELUTA
SIRBU DENISAI BMCIURARU MELUTA
Dobre CosminI EMStoian Cecilia
CIRSTEA CLAUDIA-DIANAIII BMANGHELINA GEORGICA
GRUIA DENIS-STEFANIII BMANGHELINA GEORGICA
Comanescu Alexandra GabrielaIII CMIonita Luminita
Marcu Diana ElenaIII CMIonita Luminita
Stroe Andreea GabrielaIII CMIonita Luminita
Ghenu DanielaIV AMCojocaru Aurelia
Trandafir Rares AndreiIV AMCojocaru Aurelia
STANCIU ANDRA ELENAIV BMALEXANDRU ELENA
Casaru VeronicaPregatitoare CMDumitru Elena Liliana
Leu TudorPregatitoare CMDumitru Elena Liliana
Rogoz TaniaPregatitoare CMDumitru Elena Liliana

Inapoi la centrele de concurs