Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Vrancea
Localitate:Bolotesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Gagesti
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ALAMOREAN LIDIA ANA-MARIAI A100TRANDAFIR MIHAELA
BANU EDUARD-GABRIELI A100TRANDAFIR MIHAELA
BRATU ANDRAI A100TRANDAFIR MIHAELA
DAMIAN LIVIA-IOANAI A100TRANDAFIR MIHAELA
DURTAN ANA-MARIA-GABRIELAI A100TRANDAFIR MIHAELA
FRUNZA IRINA-ELENAI A100TRANDAFIR MIHAELA
ILIE LUCAI A100TRANDAFIR MIHAELA
MATACHE CRISTINA-MARIAI A100TRANDAFIR MIHAELA
MIHUTA AUREL-ANDREII A100TRANDAFIR MIHAELA
BURIC ANDREEA-RAMONAI A95TRANDAFIR MIHAELA
CARABA ALEXANDRU-ADRIANI A95TRANDAFIR MIHAELA
MUNTEANU ALEXANDRAI A95TRANDAFIR MIHAELA
PREDA ELENA-ANDREEAI A95TRANDAFIR MIHAELA
BADIU ALEXANDRUI A90TRANDAFIR MIHAELA
MORARAS IULIA-STEFANIAI A90TRANDAFIR MIHAELA
TURLOIU VLAD-CATALINI A90TRANDAFIR MIHAELA
COROZANU FLORINEL-NARCISI A85TRANDAFIR MIHAELA
antimir vladut bogdanII A100Miron nicoleta
Calin Andreea StefaniaII A100Miron Nicoleta
Costache Adelina IoanaII A100Miron Nicoleta
Lovin Stefan AndreiII A100Miron Nicoleta
Mocanu Larisa AndreeaII A100Miron Nicoleta
Negut Mihai LaurentiuII A100Miron Nicoleta
Nor GiorgiaII A100Miron Nicoleta
Sacalus EmanuelII A100Miron Nicoleta
bicer valentin stefanII A93Miron Nicoleta
Partene Darius MihaiII A85Miron Nicoleta
Sava Teodor II A81Miron Nicoleta
Corozanu Paul II A80Miron Nicoleta
Spulber Adelina ElenaII A78Miron Nicoleta
Turcu MarioII A76Miron Nicoleta
Botezatu Mihai NicusorII A75Miron Nicoleta
Cioarec RaulII A65Miron Nicoleta
VOINEA MURGULET SEBASTIANIV A100LALUCIU GABRIELA
NICOLAU ROBERTIV A95LALUCIU GABRIELA
MUNTEANU FABRIZIOIV A85LALUCIU GABRIELA
BANU ALEXANDRUIV A80LALUCIU GABRIELA
CARABA DENISAIV A75LALUCIU GABRIELA
CIOBOTARU MIHAELAIV A75LALUCIU GABRIELA
URSU TIBERIOIV A75LALUCIU GABRIELA
BODEA ADRIANAIV A70LALUCIU GABRIELA
IRIMIA RENEE NICOLEIV A70LALUCIU GABRIELA
SOARE MEREOIU ANA MARIAIV A70LALUCIU GABRIELA
BALCAN GABRIEL-CRISTIPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
BANU ALESIA-MARIAPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
HANGANU SANDRAPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
MACAU ADELIN-GABRIELPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
MIHUTA ALESSIA-MIHAELAPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
MIHUTA MIRUNA-MIHAELAPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
NISTOR STEFANPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
RUSU MARIUS-CRISTIANPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
SORICU DENIS-MARIUSPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
TRANDAFIR ANDREEA-CATALINAPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
VRANCEANU MARIAPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
ZLEI NICOLA-ISABELAPregatitoare A100NEGUT CAMELIA
ROTARU GIORGIAPregatitoare A98NEGUT CAMELIA
BAICU DARIAPregatitoare A94NEGUT CAMELIA
IORDACHE DANIEL-NICOLAEPregatitoare A94NEGUT CAMELIA
LATCAN STEFANIA-DANIELAPregatitoare A91NEGUT CAMELIA
URSU REBECA-MARIAPregatitoare A90NEGUT CAMELIA
ASAN IRINA-PETRONELAPregatitoare A63NEGUT CAMELIA

Inapoi la centrele de concurs