Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Corbu
Scoala:Scoala Gimnaziala Gheorghe Lazar
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Bostan Diana- MariaI BEGeafer Edvina
Cristea Florentina- CasandraI BEGeafer Edvina
Ichim David- TheodorI BEGeafer Edvina
Tunsu Liliana NicoletaI BEGeafer Edvina
Vadana Dragos- StefanI BEGeafer Edvina
Andrei DanielIV BERistea Anisoara
Croitoriu PaulaIV BERistea Anisoara
Andrei Carla CatalinaPregatitoare AEMatei Bianca Andreea
Busuioc Robert AndreiPregatitoare AEMatei Bianca Andreea
Carut Matei ConstantinPregatitoare AEMatei Bianca Andreea
Fodor Maria CristinaPregatitoare AEMatei Bianca Andreea
Mertoiu Karla AndreeaPregatitoare AEMatei Bianca Andreea
Scarlet David StefanPregatitoare AEMatei Bianca Andreea
Simioana Robert IrinelPregatitoare AEMatei Bianca Andreea
Ciobanu Andrei CristinelPregatitoare BEPopa Patricia
Ciobanu Andrei CristinelPregatitoare BEPopa Patricia Georgiana
Ciovina Cristian GabrielPregatitoare BEPopa Patricia
Ciovina Cristian GabrielPregatitoare BEPopa Patricia Georgiana
Cristea David IonutPregatitoare BEPopa Patricia Georgiana
Cristea David IonutPregatitoare BEPopa Patricia
Iancu Mihaela CristinaPregatitoare BEPopa Patricia
Iancu Mihaela CristinaPregatitoare BEPopa Patricia Georgiana
Gilca Alesia- ElenaI AIISarbu Catalin
Petre Denisa RuxandraI AIISarbu Catalin
Latu Diana MihaelaIV BIIRistea Anisoara
Nica StefanIV BIIRistea Anisoara
Alexandru Daria- CristinaI BIIGeafer Edvina
Popa Adelina- NicoletaI BIIGeafer Edvina
Dragut Luca MartinPregatitoare AIIMatei Bianca Andreea
Bogdanici Daria ElenaPregatitoare BIIPopa Patricia
Bogdanici Daria ElenaPregatitoare BIIPopa Patricia Georgiana
Calin Valentin CosminPregatitoare BIIPopa Patricia
Calin Valentin CosminPregatitoare BIIPopa Patricia Georgiana
Raducanu David SebastianPregatitoare BIIPopa Patricia
Raducanu David SebastianPregatitoare BIIPopa Patricia Georgiana
Vladescu Theodor GabrielPregatitoare BIIIPopa Patricia
Vladescu Theodor GabrielPregatitoare BIIIPopa Patricia Georgiana
Fodor Daria ElenaII AIIIBadea Elena
Petcu Elena RuxandraI AMSarbu Catalin
Bascoveanu Emilia NicoletaI BMGeafer Edvina
Gheorghe BiancaII AMBadea Elena
Enache Marian NicusorIII AMRade Steluta
Temneanu Crina- IulianaIII BMGalbinasu Gheorghita
Cristea IreneIV AMCurteanu Loredana
Bogdanici Dana NicoletaPregatitoare BMPopa Patricia Georgiana
Bogdanici Dana NicoletaPregatitoare BMPopa Patricia
Paunescu Miruna StefaniaPregatitoare BMPopa Patricia
Paunescu Miruna StefaniaPregatitoare BMPopa Patricia Georgiana

Inapoi la centrele de concurs