Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Pascani
Scoala:Liceul Teoretic Miron Costin
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Chirila CristianaI AESorohan Marlena-Cristiana
Jipa Sofia-StefaniaI AESorohan Marlena-Cristiana
Pantoc EduardI AESorohan Marlena-Cristiana
Vieru ElenaI AESorohan Marlena-Cristiana
Pintileasa SmarandaI BETarcan Mariana
Apostol TudorI CEIsticioaia Geanina
Dominte AdelinaI CEIsticioaia Geanina
Lazar EduardI CEIsticioaia Geanina
Mancuta MiaI CEIsticioaia Geanina
Negura CosminI CEIsticioaia Geanina
Ungureanu RaduII CEProdan Natalia
Apoputoaei Denis CristianPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Baciu Nicole MelissaPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Bostan Adina StefaniaPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Bradu CristianPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Buhlea MihneaPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Craciun Adina StefaniaPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Enache Sara MihaelaPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Florea Diana-GeorgianaPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Gaman AlesiaPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Neamtu CristianPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Nita Alessia-BiancaPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Popovici Denis-ConstantinPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Severnov Edward-MihailPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Tiganasu Matei-StefanPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Timofte Melisa-IoanaPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Vladasel Eduard-NikolasPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Voicu AnastasiaPregatitoare BEBostan Larisa-Georgiana
Dumitriu Daria-NicoletaPregatitoare BIBostan Larisa-Georgiana
Toma Edoard-AlessandroPregatitoare BIBostan Larisa-Georgiana
Botea Cassandra IlincaI AIISorohan Marlena-Cristiana
Constantin SabinaI AIISorohan Marlena-Cristiana
Brinza LucaI AIISorohan Marlena-Cristiana
Nastase IustinI CIIIsticioaia Geanina
Tesu Giulia TheodoraII CIIProdan Natalia
Paulet Maria-GiulianaPregatitoare BIIBostan Larisa-Georgiana
Andrioaia MatteoI BIIITarcan Mariana
Epure GeorgianaI AMSorohan Marlena-Cristiana
Amuhaia Daria MariaII CMProdan Natalia
Patnoschi EmiliaII CMProdan Natalia
Paval Amalia IoanaII CMProdan Natalia

Inapoi la centrele de concurs