Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Covasna
Localitate:Intorsura Buzaului
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Comanita TudorI AEBularca Lacramioara Gaitan Anca
Kopacz AlexandruI AEBularca Lacramioara Gaitan Anca
Neagoe CasianI AEBularca Lacramioara Gaitan Anca
Podar LorenaI AEBularca Lacramioara Gaitan Anca
Sporea NataliaI AEBularca Lacramioara Gaitan Anca
Tohanean RaduI AEBularca Lacramioara Gaitan Anca
Calestru JasminaII BEStroie Liliana Clara
Munteanu SabinII BEStroie Liliana Clara
Baciu Maria AlinaPregatitoare BECristea Anisoara Loredana
Bularca Maria AlexandraPregatitoare BECristea Anisoara Loredana
Joacalesne Alexandru MihaiPregatitoare BECristea Anisoara Loredana
Muntean Gabriela CameliaPregatitoare BECristea Anisoara Loredana
Olar Patrik IonutPregatitoare BECristea Anisoara Loredana
Baila VladPregatitoare CETohanean Andrea
Banita RuxandraPregatitoare CETohanean Andrea
Bosinceanu AnisiaPregatitoare CETohanean Andrea
Gaitan Daria MariaIV CIIRadu Marcela
Mitrofan MirunaIV CIIRadu Marcela
Solomon Luca AndreiPregatitoare BIICristea Anisoara Loredana
Burnete Giulia AnamariaII AIIBaciu Andra Selaru Zsofi
Hosu MarinaII BIIStroie Liliana Clara
Soare MihaiPregatitoare CIITohanean Andrea
Tohanean DragosPregatitoare CIITohanean Andrea
Suciu Miruna MariaPregatitoare BIIICristea Anisoara Loredana
Bordei Luca I BIIIBordei Carmen
Neagoe-Despa AnastasiaII BIIIStroie Liliana Clara
Neagovici MirunaII BIIIStroie Liliana Clara
Glasar EduardPregatitoare CIIITohanean Andrea
Sporea ArianaI AMBularca Lacramioara Gaitan Anca
Milu DianaI BMBordei Carmen
Stoica AdrielaI BMBordei Carmen
Suciu AlexandraI BMBordei Carmen
Baila Stefania II BMStroie Liliana Clara
Nespolino TessII BMStroie Liliana Clara
Sporea CasianII BMStroie Liliana Clara
Bota ZosimaIV CMRadu Marcela
Dima Adriana MariaIV CMRadu Marcela
Tutui EduardIV CMRadu Marcela
Bobes Oltean Alexia MariaPregatitoare BMCristea Anisoara Loredana

Inapoi la centrele de concurs