Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Cluj
Localitate:Cluj-Napoca
Scoala:Seminarul Teologic Ortodox
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Podaru AndreiII B99Gratiela Agrisan
Rusu VladII B99Gratiela Agrisan
Deac DenisaII B98Gratiela Agrisan
Hiticas AnaII B98Gratiela Agrisan
Iuga PatriciaII B98Gratiela Agrisan
Jucan LucaII B98Gratiela Agrisan
Marciuc CristianII B98Gratiela Agrisan
Roman-Marc AlexandraII B98Gratiela Agrisan
Vidican-Manci AnastasiaII B98Gratiela Agrisan
Bratu AlexII B97Gratiela Agrisan
Duca Petra II B97Gratiela Agrisan
Macovei LaviniaII B97Gratiela Agrisan
Manea IlincaII B97Gratiela Agrisan
Medan MarioII B97Gratiela Agrisan
Tatar MariaII B97Gratiela Agrisan
Muresan AlexandruII B94Gratiela Agrisan
Adi YannisII B92Gratiela Agrisan
Boian SergiuII B83Gratiela Agrisan
Fodor MateiII B80Gratiela Agrisan
Tamas MirceaII B78Gratiela Agrisan
Deac RaulII B60Gratiela Agrisan
Muresan StefanIII A96Mihaela Coacean
Tata Nicolae-IoanIII A92Mihaela Coacean
Horvat Andrei-AlexandruIII A90Mihaela Coacean
Simon Alexia-MariaIII A87Mihaela Coacean
Cismaru Casian-SergiuIII A84Mihaela Coacean
Mesesan MihaiIII A82Mihaela Coacean
Moldovan AndreiIII A78Mihaela Coacean
Morodan Teodora-EcaterinaIII A78Mihaela Coacean
Borza EcaterinaIII A74Mihaela Coacean
Dranda Gabriela-Maria-JasmineIII A70Mihaela Coacean
Calea Vasile-AugustinIII A69Mihaela Coacean
Pripon DanielaIII A68Mihaela Coacean
Barbur Rafael - VasileIII A60Mihaela Coacean
Danea LetitiaIII AParticipantMihaela Coacean
Oprea AnaIII B86Uifalean Calina
Vagner StefanIII B84Uifalean Calina
Sonea MateiIII B83Uifalean Calina
Florea Iulia CatalinaIII B81Uifalean Calina
Pliundra Natalia MariaIII B78Uifalean Calina
Farcas LucaIII B77Uifalean Calina
Crisan MirunaIII B76Uifalean Calina
Fekete Teodora AlexandraIII B76Uifalean Calina
Suciu Natalia Alexandra III B72Uifalean Calina
Petrisor AndreiIII B71Uifalean Calina
Barsan AvramIII B68Uifalean Calina
Moholea GiuliaIII B63Uifalean Calina
Farcas Maria AlexandraIII B61Uifalean Calina
Andreica ElizaPregatitoare A100Vele Dana
Ortelecan BiancaPregatitoare A100Vele Dana
Ortelecan BiancaPregatitoare A100Vele Dana
Panfiloiu RaresPregatitoare A100Vele Dana
Panfiloiu RaresPregatitoare A100Vele Dana
Pop PatriciaPregatitoare A100Vele Dana
Pop RaresPregatitoare A100Vele Dana
Todea GeorgePregatitoare A100Vele Dana
Medan MarcuPregatitoare A96Vele Dana
Morodan GhelasiaPregatitoare A96Vele Dana
Morodan GhelasiaPregatitoare A96Vele Dana
Santa LorenaPregatitoare A96Vele Dana
Ciupei AlexandraPregatitoare A95Vele Dana
Ciupei AlexandraPregatitoare A95Vele Dana
Giurgiu AlexandraPregatitoare A95Vele Dana
Simon MateiPregatitoare A95Vele Dana
Coman EricPregatitoare A92Vele Dana
Coman EricPregatitoare A92Vele Dana
Pop MariaPregatitoare A86Vele Dana
Luca AlexandruPregatitoare A84Vele Dana
Luca AlexandruPregatitoare A84Vele Dana
Orasan GeorgianaPregatitoare A84Vele Dana
Salciuan TudorPregatitoare A84Vele Dana
Prunar Mihai IonutPregatitoare A82Vele Dana

Inapoi la centrele de concurs