Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arad
Localitate:Arad
Scoala:Colegiul National Preparandia Dimitrie Tichindeal
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Duca BogdanI A100Iancic Gabriela
Stepan RianaI C100Olariu Daciana Teodora
Angya Csaba-RaresI C95Olariu Daciana Teodora
Rapan Sofia-NorinaI C85Olariu Daciana Teodora
Toma DragosI C85Olariu Daciana Teodora
Pica Alexia-JessicaI C80Olariu Daciana Teodora
Proca Vlad-IoanI C80Olariu Daciana Teodora
Calb Armin-AdrianI C75Olariu Daciana Teodora
Mos Cristian-StefanI C75Olariu Daciana Teodora
Novac TeodoraI C75Olariu Daciana Teodora
Voia RebecaI C75Olariu Daciana Teodora
Chila LucaI C70Olariu Daciana Teodora
Partan Raffael-IoanI C70Olariu Daciana Teodora
Condur AndreeaII B100Oradan Alexandra
Ratiu NataliaII B100Oradan Alexandra
Bija VictorII B98Oradan Alexandra
Morariu FrancescaII B97Oradan Alexandra
Catanzariti LucaII B96Oradan Alexandra
Mot PatriciaII B95Oradan Alexandra
Stefu SaraII B95Oradan Alexandra
Grunta CiprianII B92Oradan Alexandra
Cavasdan MateiII B91Oradan Alexandra
Scheau DavidII B91Oradan Alexandra
Bradin MihaiII B90Oradan Alexandra
Sabau AmaliaII B90Oradan Alexandra
Pop AlexiaII B87Oradan Alexandra
Rusan Bogdan-StefanII B80Oradan Alexandra
Kogler CarolII B78Oradan Alexandra
Bejan AdelinaII B75Oradan Alexandra
Luca Ana-MinervaII B74Oradan Alexandra
Herte SebastianII B70Oradan Alexandra
Uivarasanu LucaII B65Oradan Alexandra
Bulzan MayaII B63Oradan Alexandra
Sangeorgean ArisII B60Oradan Alexandra
Morar BristenII BParticipantOradan Alexandra
Popescu LorinII BParticipantOradan Alexandra
Criste MariaII BParticipantOradan Alexandra
Hamou SifeddinII BParticipantOradan Alexandra
Anghel Nicolae BogdanII C100Bartis Aphrodita
Boghitoi Julia GabrielaII C95Bartis Aphrodita
Miculit Albert DragosII C95Bartis Aphrodita
Stoiu BogdanIII B78Neamt Georgeta
Taran IoanaIII B75Neamt Georgeta
Ham AdnanaIII B68Neamt Georgeta
Oprescu DavidIII B65Neamt Georgeta
Pop LucasIII B60Neamt Georgeta
Olariu Darius IoanIV A100Duca Alina
Petrut Ayan LucaIV A100Duca Alina
Stana Alexandru VictorIV A100Duca Alina
Anton Rares AlexandruIV A90Duca Alina
Pipa Patric MihaiIV A87Duca Alina
Stoica Lorena MariaIV A87Duca Alina
Ciobota Vanessa MiriamIV A86Duca Alina
Bulzan Ioana DariaIV A81Duca Alina
Martin Luca MihaiIV A81Duca Alina
Scheau Cristian IanisIV A80Duca Alina
Iuga DariaIV A76Duca Alina
Mal Anemari LaraIV A72Duca Alina
Racanel Gabriel OctavianIV A72Duca Alina
Brojba Oana OctaviaIV A71Duca Alina
Unguroiu RazvanIV B100Kelemen Anca
Bontea TudorIV B88Kelemen Anca
Stanescu AntoniaIV B79Kelemen Anca
Hanciuta Annamaria- GiuliaIV C100Crisan Mariana
Barna Elena-IlincaIV C95Crisan Mariana
Nistor Erik- LaurentiuIV C95Crisan Mariana
Bosneag GianinaIV C83Crisan Mariana
Alexa LucaPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Athanasiu MaraPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Balan AlexiaPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Bara VictorPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Bitca SofiaPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Bolos YannisPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Glevan DarianPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Habalau IlincaPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Popscu StefaniaPregatitoare B100Popa Ana-Maria
Munteanu MirunaPregatitoare B96Popa Ana-Maria
Naghel AlexandruPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Stolnicu CezarPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Tamas AnaPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Tiseanu ElenaPregatitoare B95Popa Ana-Maria
Miculit MariaPregatitoare C88Pascu Georgeta

Inapoi la centrele de concurs